Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اگر سریال نسبتا جدید و قشنگ می خوای، درام های نت فلیکس خیلی خوبن، که از اون ها باز House of Cards بهترینه. همونی که کوین اسپیسی توش بازی می کنه.
فقط قبلش باید این صفحه رو بخونی که گیج نشی.

Law of the United States - Wikipedia, the free encyclopedia

حالا نه همش، تا جایی که آشنا شی بسه.

شاید باورت نشه ولی HOC رو من فکر می کنم یه دو سه تا اپیزود ازش دیده باشم :D اما زیاد به مزاجم خوش نیومده :D

ستایش فصل دوم - بعد بریک عید

مجموعه خط .

کاراگاهان پلیس محصول درجه یک ایتالیا .

Sent from my GT-I9003

Are You Serious dude ?!!!!
من که هرکی ازم بپرسه سریال آمریکایی توپ میخوام عشق اولم که آواتارمه معرفی میکنم :D
تنها سریالیه که اینقدر با روح و روانم بازی کرد :D همین دیروز دوباره داشتم تیکه های آخرشو نگاه میکردم دهنم باز مونده بود :D

کلا Breaking Bad بدجور پیشنهاد میشه! نبینی رسما نصف عمرت که هیچ تمام عمرت بر فناست :D
ولی بگو به چه سبکایی بیشتر علاقه داری تا بگم :)

/

اوه اوه یادم رفته بود خوب هم هست تموم شده دیگه آدم خیالش راحته لازم نیست صبر کنی تا بیاد فکر کنم قبل از GOT برسم سراغ این :D

مرسی مرسی :D

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
The Following s02 e12
در یک کلام فولوینگ سیزن یکش معرکه بود با طرح داستانی قاتلی براساس ابیات و داستانهای ادگار آلن پو ...
در سیزن دوم هم یک دستی اش رو حفظ کرده ، فقط Twist های خیلی ناجوری را روو میکنه !
این قسمت هم خوب بود و اون بلایی که لیلی گری سر مندی آورد منو به فکر وادار کرد ... :|

Marvel's Agents of Shield s01 e17
درسته سریال تمدید شده ولی این بلایی که داره سر مقر شیلد و تیم کولسن میاد و هر روز یکی شون Betrayal میکنه ، دیگه آخر این سیزن کسی زنده میمونه برای سیزن بعدی غیر از کولسن و اسکای که کلاً نامیرا شدن گویا ... ؟
ویکتوریا ... :((

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب Suits هم بسیار عالی تموم شد و خیلی حال داد.:D یکی از مظلوم (!) ترین سریال های در حال پخشه. به شدت خوب و خوش ساخته ولی بعید میدونم کسی زیاد دنبالش کنه. تعداد انگشت شماری تو این تاپیک هستن که این سریال رو میبینن که خوش به حالشون:D

خوشبختانه فصل جدیدش هم فقط 2 ماه دیگه پخش میشه:D خوبی سریالایی که مید سیزن بریک میخورن هم همینه:D

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
تو مایه های چی هست ؟مثل got هست؟

اصلاً این دو تا سریال با همدیگه فرق می‌کنند. Vikings بیشتر سبکش Historyـه ولی GoT تو مایه‌های Fantasy Actionـه. بعدش Vikings کلاً شخصیت‌هایش تنوع زیادی نداره و بیشتر داستان روی یک یا دو شخصیت می‌چرخه ولی GoT چندین شخصیت داره که داستان روی دوش اوناست.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,998
نام
Mohammad
تو مایه های چی هست ؟مثل got هست؟
در پیرو صحبت های دوست خوبم باید بگم صحنه های اکشن وایکینگز به مراتب از got بیشتره و اینکه این سریال مثل got در نشان دادن صحنه های +18 آزادانه عمل نمیکنه.
در اینکه سریال خوبه یا نه باید بگم کاملا پیشنهاد میشه ببینید سریال خیلی خوبیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر