Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ما اسپویلایی که روشون نوشته مثلا Game of Thrones - S04E01 باز میکنیم . بی زحمت توی این اسپویلرها فقط اتفاقات اون قسمت و خود سریال رو بگین و چیزی رو ربط ندین به کتاب . خیلی ممنون .

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
فصل بعد TWD کی میاد ؟ تازه جالب شد :D
مهر :x
بعد از یک سال سیزن اول Arrow روو تونستم تموم کنم . در یک کلام مضخرف . Season Final که دیگه اشغالتر از این ندیده بودم . کلا هندی بودش :)) در کل این سیزن گند زد به Dc . برم ببینم این سیزن 2 چیه که بچه ها تعریف میکنن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
مهر :x
بعد از یک سال سیزن اول Arrow روو تونستم تموم کنم . در یک کلام مضخرف . Season Final که دیگه اشغالتر از این ندیده بودم . کلا هندی بودش :)) در کل این سیزن گند زد به Dc . برم ببینم این سیزن 2 چیه که بچه ها تعریف میکنن
در کل قبول دارم سیزن اول کشکی بود ولی Season Finale یعنی بد بود ؟؟؟:-o
هرکسی تو فیلم بمیره دیگه میشه هندی؟ :D موقعی که قمست آخر پخش شده بود همه بچه ها تو این تاپیک کف و خون قاطی کرده بودن :D حتی IGN ـم به این قسمتش 9.5 داده بود :D همین IGN به قسمت 14 این فصل واکینگ دد که تو عشقشی 9.5 داده بود :D
در کل ادامه ندی بهتره با این اوضاع! معلومه کلا از سریال خوشت نیومد :D عمرا اگه از بقیش هم خوشت بیاد! :D
اینم یک چیزی میشه بر عکس TWD ! :D اگه یک قسمت TWD بول شت هم باشه تو باز خوشت میاد :D حالا این اگه خیلی خوبم باشه تو بدت میاد :D

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
در کل قبول دارم سیزن اول کشکی بود ولی Season Finale یعنی بد بود ؟؟؟:-o
هرکسی تو فیلم بمیره دیگه میشه هندی؟ :D موقعی که قمست آخر پخش شده بود همه بچه ها تو این تاپیک کف و خون قاطی کرده بودن :D حتی IGN ـم به این قسمتش 9.5 داده بود :D همین IGN به قسمت 14 این فصل واکینگ دد که تو عشقشی 9.5 داده بود :D
در کل ادامه ندی بهتره با این اوضاع! معلومه کلا از سریال خوشت نیومد :D عمرا اگه از بقیش هم خوشت بیاد! :D
اینم یک چیزی میشه بر عکس TWD ! :D اگه یک قسمت TWD بول شت هم باشه تو باز خوشت میاد :D حالا این اگه خیلی خوبم باشه تو بدت میاد :D
اره خدایی راست میگی . من فقط به خاطر Deathstroke دارم با زور میبینم :d اصلا بازیگراش حال نمیدن بهم با شخصیت های خشک شوخی با هم میکنن :| حالا میشنم ببینم چجوری میشه 8-|
چرا همه چیو به TWD ربط میدی ؟ :d اگر تو به قسمت 14 میگی BullSh*t من میگم یکی از بهترین اپیزودهایی بود که دیدم :x
میدونی من رو این سریال حساسما8-|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
بعد از واکینگ دد موندم چی ببینم که بعدن پیشمون نشم :D
دوستان پیشنهاداتون رو بزارین رو میز :D

اگر سریال نسبتا جدید و قشنگ می خوای، درام های نت فلیکس خیلی خوبن، که از اون ها باز House of Cards بهترینه. همونی که کوین اسپیسی توش بازی می کنه.
فقط قبلش باید این صفحه رو بخونی که گیج نشی.

Law of the United States - Wikipedia, the free encyclopedia

حالا نه همش، تا جایی که آشنا شی بسه.

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
آقا پس این louee عزیز من کی میاد ؟ :D

قسمت 14 ـش از نظر صحنه سازی و بازیگری و دراماتیک بودن عالی بود ولی من فقط به یک دلیل از این قسمت خوشم نیومد چون اصلا فاز دختره توش مشخص نشد
yahoo_22.gif
بالاخره یک نفر که دیوونس فقط ممکنه همچین کاری کنه! یک آدم عادی که این همه با زامبی ها سر و کله زده و میدونه اینا بدن و ... نمیاد اینطوری کنه! و حالا مثلا بگیم مدلش اینطوریه پس چرا مثلا باز از زامبی ها میترسید باز زد خواهرشو کشت و گفت اون فقط داره تبدیل میشه
yahoo_22.gif

اصلا قابل درک نیست شخصیتش
yahoo_22.gif
خود میکا گفت دیگه که من مثل خواهرم نیستم که در مورد واکر ها احساس دوگانه داشته باشم . از یه طرف اون ها رو موجودی قابل احترام میدونست ، از طرفی هم ازشون میترسید .
روانی بود دیگه :D

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
اره خدایی راست میگی . من فقط به خاطر Deathstroke دارم با زور میبینم :d اصلا بازیگراش حال نمیدن بهم با شخصیت های خشک شوخی با هم میکنن :| حالا میشنم ببینم چجوری میشه 8-|
چرا همه چیو به TWD ربط میدی ؟ :d اگر تو به قسمت 14 میگی BullSh*t من میگم یکی از بهترین اپیزودهایی بود که دیدم :x
میدونی من رو این سریال حساسما8-|
برا اینکه حساسی میگم دیگه :D :D :D
نه منظورم قسمت 14 نبود! منظورم اون تک و توک قسمتای این فصلش بود که اینقدر بچه هاصداشون در اومد که سریال داره به کجا میره و چرت شده و ... وگرنه سه چهار قسمت آخر عالی بود و بیشترا رو راضی کرد!
منم راضی بودم فقط با 14 ـش حال نکردم :|
قسمت 14 ـش از نظر صحنه سازی و بازیگری و دراماتیک بودن عالی بود ولی من فقط به یک دلیل از این قسمت خوشم نیومد چون اصلا فاز دختره توش مشخص نشد :| بالاخره یک نفر که دیوونس فقط ممکنه همچین کاری کنه! یک آدم عادی که این همه با زامبی ها سر و کله زده و میدونه اینا بدن و ... نمیاد اینطوری کنه! و حالا مثلا بگیم مدلش اینطوریه پس چرا مثلا باز از زامبی ها میترسید باز زد خواهرشو کشت و گفت اون فقط داره تبدیل میشه :|
اصلا قابل درک نیست شخصیتش :|
بعد از واکینگ دد موندم چی ببینم که بعدن پیشمون نشم :D
دوستان پیشنهاداتون رو بزارین رو میز :D
من که هرکی ازم بپرسه سریال آمریکایی توپ میخوام عشق اولم که آواتارمه معرفی میکنم :D
تنها سریالیه که اینقدر با روح و روانم بازی کرد :D همین دیروز دوباره داشتم تیکه های آخرشو نگاه میکردم دهنم باز مونده بود :D

کلا Breaking Bad بدجور پیشنهاد میشه! نبینی رسما نصف عمرت که هیچ تمام عمرت بر فناست :D
ولی بگو به چه سبکایی بیشتر علاقه داری تا بگم :)
ستایش فصل دوم - بعد بریک عید
مجموعه خط .
کاراگاهان پلیس محصول درجه یک ایتالیا .
وجید تو هم گیر آوردی بچه هارو ها :D
خود میکا گفت دیگه که من مثل خواهرم نیستم که در مورد واکر ها احساس دوگانه داشته باشم . از یه طرف اون ها رو موجودی قابل احترام میدونست ، از طرفی هم ازشون میترسید .
روانی بود دیگه :D
همین روانی بودنش مهمه دیگه :D
این خیرسرش یک دختر سالم بود بعد این حرکاتو انجام داد بخاطر همین تو تک تک دقیقه ها اصلا شخصیت اینو درک نمیکردم :|

آها خود کارول هم همونجا که لیزی زد خواهرشو کشت واکنشش خیلی کشکی بود! بجای اینکه بهش بگه نباید اینکارو بکنی و سرنزشش کنه تا این افکار و عقاید چرت از سرش بپره اومده میگه بیا عجیجم بریم به گل ها نگاه کن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• RONIIN
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر