ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نمی دونم شما انتظار داشتی چه طوری باشه . دیگه این مشکل از نویسنده ها نیست که شما انتظار داری کل سریال اکشن و هیجان و وحشت باشه . هم باید درام داشته باشه هم حادثه . اون طوری اگه همش هیجان کاذب باشه که دیگه واکینگ دد مثل الان تاثیر گذار نبود می شد یکی چیزی تو مایه های فیلم های ترنزفورمرز و بی مصرف ها یا آدمو یاد قیلم های آخر رزیدنت اویل می انداخت

با اون افتضاحی که فصل 3 بود من جرات نکردم سراغ فصل 4 برم. کسی هم دنبال اکشن نیست. کلا سریال افت پیدا کرده.
من خودم درام میبینم نیای بگی چون اکشن کم و.. بدت میاد :d چون مشکلی ندارم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
آقا اینقدر سر True Detective مارو هایپ کردین حالا منی که اصلا از این سبک خوشم نمیاد ترقیب شدم بشینم نگاه کنم :D
از نظر اخلاقی چجوریه؟ :D میشه نگاه کرد؟ میدونم HBO نشون میده ولی همون نشون دادنش در چه حده؟ زیاد داره؟ :D
دیگه مجبوریم بپرسیم :| با عرض پوزش :|

- - -ویرایش - - -

با اون افتضاحی که فصل 3 بود من جرات نکردم سراغ فصل 4 برم. کسی هم دنبال اکشن نیست. کلا سریال افت پیدا کرده.
من خودم درام میبینم نیای بگی چون اکشن کم و.. بدت میاد :d چون مشکلی ندارم.
دیگه خداییش افتضاح نبود بنظرم :D فصل سوم افت داشت ولی به درجه افتضاح دیگه نمیرسید :D افتضاح یعنی فصل 4 ومپایر دایریز :D
ولی فصل چهارم سریال خیلی منو خسته کرد و دیگه زیاد ترقیب نمیشدم هنوز قسمت جدید اومد بشینم نگاه کنم که البه این قسمت هشت باز ترکوند دوباره به سریال امیدوار شدم عجیب :D

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
اپیزود 4 True Detective همه چی داشت ! اکشن ، کمدی ، هیجان ، داستان ، دیالوگ های جوندار و ...

یعنی دیگه الان هیچ چیز سریال حس و حال Tv Stuff نداره ! هر قسمت انگار داری یه فیلم سینمایی درجه یک با ارزش ساخت وحشتناک بالا داری میبینی !

ریتینگ این قسمت هم اصلا شوخی بردار نیست ! :

24848746863809804026.png

بی برو برگرد بهترین ایپزود سریال تا به حال

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,903
نام
شیخ صدرا
از نظر اخلاقی چجوریه؟ میشه نگاه کرد؟ میدونم HBO نشون میده ولی همون نشون دادنش در چه حده؟ زیاد داره؟

يه صحنه خيلى واضح داره ولى كلا مضامين (!) ناجور داره توش :-"

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اين قسمت TWD هم خوب بود.مخصوصا آخرش....
دوستان يه وقت از سايت imdb-dl اكانت نگيريد كه ميشيد عين من.
نميدونم سورس 720 هاش چيه اصن زيرنويس هماهنگش نيست.حالا همش رو نميدونم وليي در مورد TWD كه گرفتم بود.

Sent from my iPad using Tapatalk

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
يه صحنه خيلى واضح داره ولى كلا مضامين (!) ناجور داره توش :-"

حالا دور همی هستیم ولی عجب صحنه واضحی هم بود ;;):x:d

========================

از شوخی بگذریم با دیدن قسمت چهارم TD دیگه فهمیدم که فصل بعد یا افتضاح میشه یا یه مسترپیس میشه ! انقدری که سطح ای فصل و کاراکتر ها و داستان بالا هست واقعا برای اینده سریال نگرانم !

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
خدایی نکرده نمیخوام TD رو با رییس بزرگ The Wire مقایسه کنم چون سبک و جوش زیاد شبیه نیست، ( TD بسیار Dark تر و سنگین تره به نظر من) ولی بعد از مدت ها با دیدن 4 قسمت از TD واقعا اون حس قدیمی رو بم داد که The Wire بهم میداد.

این یه مقایسه از امتیازات از فصل اول دو سریال، با گذشت زمان و رای‌های بیشتر احتمالا یکم امتیازات TD بیاد پایین ولی باز هم عالیه به نظر من.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
خوب با پیشنهادات متعددی که از طرف دوستان شد شروع کردم به دیدنش :)
قسمت اول بود و چیز خاصی نداشت و نمیتونم نظری بدم فقط میتونم بگم پتانسیل بالایی واسه یک سریال سیاســی داره!

نه اونقدر خوب نه اونقدر بد! البته جلوی قسمت 8 ـش واقعا هیچی نبود! تیکه های خسته کننده زیاد داشت! سکانس های الکی و اضافی! این میشون هم درست مثل این فیلمای هندی بین اون همه خونه تونست اینارو پیدا کنه :| خیلی الکی بود :|
سکانسای میشون که بشدت مسخره الکی بود :| یعنی اگه تمام تیکه هایی که میشونو داره نشون میده از قسمت حذف کنی هیچ چیز از داستان کم نمیشه!
صحنه ای که ریک دستشو دراز کرد و کارل فکر کرد باباش تبدیل شده تاثیر گذار ترین صحنش بود و خیلی قشنگ بود!
خداروشکر فاز این کارل هم توی این قسمت مشخص شد :| تا قبل از این اینقدر فکر میکرد سه برابر باباش زور داره هی مسخره بازی در میاورد که توی این قسمت درست شد خوشبختانه!
فقط ای کاش از بقیه افراد گروه هم نشون میدادن یکم :|

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
302
نام
اشکان
خدایی نکرده نمیخوام TD رو با رییس بزرگ The Wire مقایسه کنم چون سبک و جوش زیاد شبیه نیست، ( TD بسیار Dark تر و سنگین تره به نظر من) ولی بعد از مدت ها با دیدن 4 قسمت از TD واقعا اون حس قدیمی رو بم داد که The Wire بهم میداد.

این یه مقایسه از امتیازات از فصل اول دو سریال، با گذشت زمان و رای‌های بیشتر احتمالا یکم امتیازات TD بیاد پایین ولی باز هم عالیه به نظر من.

دقیقا تنها سریالی که منو تا اینجا به اندازه wire راضی کرده همینه...(البته خب امتیازا مسلما منصفانه نیستن.)
oz رو دیدی؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
oz رو دیدی؟

عالیه این سریال. به هیچ عنوان نباید از دستش داد.

نمی دونم شما انتظار داشتی چه طوری باشه . دیگه این مشکل از نویسنده ها نیست که شما انتظار داری کل سریال اکشن و هیجان و وحشت باشه . هم باید درام داشته باشه هم حادثه . اون طوری اگه همش هیجان کاذب باشه که دیگه واکینگ دد مثل الان تاثیر گذار نبود می شد یکی چیزی تو مایه های فیلم های ترنزفورمرز و بی مصرف ها یا آدمو یاد قیلم های آخر رزیدنت اویل می انداخت

شما اجازه به من بگی که من چی دوست دارم و چی دوست ندارم، و این که چون می گم این سریال حوصله سربر شده حتما اکشن دوست دارم. اتفاقا من سریال درام زیاد نگاه کردم، و از نگاه کردنشون هم لذت بردم. این سریال مشکلش اینه که صحنه های "اکشن" ( نمی دونم کله خورد کردن دو تا زامبی صحنه اکشن حساب می شه یا نه ) های خوب که نداره که هیچ، دیالوگ هایی هم که می گن واقعا سطح پایینه. اصلا نمی شه تحملش کرد. فصل یک و اوایل فصل سه بهترین این سریال بودن، چون هم اکشن کافی داشت و هم درام که واقعا ادم تا لحظه آخر دوست داشت نگاه کنه.

اين TD به نظرم نبايد زياد طولانيش كنن،خيلى خلاصه در حد سه يا چهار سيزن ده قسمتى ببرنش جلو.

فورم سریال قرار نیست اینطوری باشه، این فصل هشت قسمته، و فصل بعدی که سال دیگه باز پخش می شه با یک کست کاملا متفاوت ازینه، و به احتمال زیاد به همین اندازه معروف و با استعدادن.

-------

آلبوم Country Music شَرِل از Archer رو آیتونز اومده به نام Charlene.

https://itunes.apple.com/us/album/cherlene-songs-from-tv-series/id808872288?ls=1

چقدر این فصل داره خوب پیش می ره خداییش. :D

حال نمیکنی نگاه نکن
biggrin1.gif
من هرچی حال داشته باشم نگاه می کنم، به کسی هم ربطی نداره. :D

آخرین ویرایش:

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
mob city هم کنسل شد =((
نمیدونم چرا عالی بود سریال خیلی قشنگ بود
چی ؟
یعنی سیزن دو مب سیتی در کار نیست:((
این که خیلی سریال قشنگی بود:(
========================================
خیلی مزخرف بود این قسمتش
دیگه داره عصاب خورد کن میشه تا همه همدیگرو پیدا کنند اعصاب ما با اسفالت یکی میشه
به نظر من جودیت هنوز زندس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر