K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,210
نام
∂αнмα
دوستان سایت خوب سراغ نداری که کفیت HD رو با حجم معقول بزاره من الان دارم فصل چهار TWD رو HD میگیرم از تورنت (هر قسمت 500 مگ) حجمش سر به فلک کشیده کل سه فصل یه طرف فصل چهار هم به یه طرف ...
حالا HD هم نباشه حداقل کیفیتش خوب باشه .....

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
=))
یه روز این ریک گرفته بود خوابیده بود خبرش ؟ :)) بعدم که پا شده زبونش نمی چرخه بگه بابا منم زندم زامبی نیستم :)) درسته اولش کلی تحت تأثیر قرار گرفتم ولی کلن مگه میشه آدم یه روز اینجوری بخوابه هر چی هم صداش بزنن هیچی!!! اون میشون هم که هی گفتم حالا میمیره حالا یه بلایی سرش میاد هیچی به هیچی و خیلی خیلی خیلی الکی خونه ریک و کارل رو پیدا کرد! آخه از کجا ؟! با یه قوطیِ خالی پودینگ و رد پا روی گِل (!!!!!! لول! ) یهو می رسه به خونه اینا ؟ دیگه کم کم دارم امیدمو نسبت به این سریال هم از دست میدم :D اگه اندرو لینکون توش نبود کلن بیخیالش میشدم :D
چرا الکی هر هر کر کر راه میندازی تو فکر کردی اینا یه کارشناس پزشکی ندارن؟بله می شه چرا نشه از شدت درد یه جور حالت کما بهش دست داده بود تازه اینکه می دونست کارل رفته بیرون یعنی وسط روز یه بار بیدار شده بود.
در کل من راضیم حالا خود اپیزود خیلی عجیب عریب نبود ولی روند سریال خوبه..سیزن دو که رفتن تو اون مزرعه چپیدن سیزن 4 هم از اولش تو زندان حوصلمون سر رفت حالا داره بهتر می شه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
دوستان سایت خوب سراغ نداری که کفیت HD رو با حجم معقول بزاره من الان دارم فصل چهار TWD رو HD میگیرم از تورنت (هر قسمت 500 مگ) حجمش سر به فلک کشیده کل سه فصل یه طرف فصل چهار هم به یه طرف ...
حالا HD هم نباشه حداقل کیفیتش خوب باشه .....
بهترین منبع دنیا :D
https://www.google.com/search?clien...opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#q=site:uploadbaz.com+
به تهش اضافه میکنی و لذت میبری :D من تمام سریالا و فیلمای روزو با بالاترین سرعت دانلود میکنم بدون اینکه حتی قرونی پول VIP بدم :D
یعنی هر سریال یا فیلمی بزنی میاد بدون هیچ شکی :D
480p حجم همیشه بین 150-200 و 720p هم بین 300-350 ـینا!

- - -ویرایش - - -

چرا الکی هر هر کر کر راه میندازی تو فکر کردی اینا یه کارشناس پزشکی ندارن؟بله می شه چرا نشه از شدت درد یه جور حالت کما بهش دست داده بود تازه اینکه می دونست کارل رفته بیرون یعنی وسط روز یه بار بیدار شده بود.
در کل من راضیم حالا خود اپیزود خیلی عجیب عریب نبود ولی روند سریال خوبه..سیزن دو که رفتن تو اون مزرعه چپیدن سیزن 4 هم از اولش تو زندان حوصلمون سر رفت حالا داره بهتر می شه
آره منم همین حالتو به اون حالت رفتن توی مزرعه هرشل ترجیح میدم! یعنی سیزن دوم کاری کرد که رسما چند هفته حال نداشتم نگاه کنم! باز از آخر سیزن دوم دوباره شروع کردم به دیدن

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
Favorite True Detective quotes: Ep4

:))
امروز که داشتم میدیدمش دقیقا به همین فکر بودم، بنده خدا متیو رسما داره خودشو جر میده :d یه تیکه هایی که مواد میزد هنگ میکرد میگفتم الان سکته مغزی میزنه با این فشاری که به خودش میاره
کلا متیو با این نرمی که داره بازی میکنه قطعا توی سالهای آینده اسکار رو میبره ولی امسال خیلی غیر قابل پیش بینی ـه، بحث اینکه یه جاهایی آکادمی با مصلحت اندیشی انتخاب میکنه هم بیشتر این مساله رو مبهم کرده

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
اشتباه یادته :D تیکه ای که جودیث رو میبرنی وجود نداشت! اون تیکه رو مخصوصا نشون ندادن تا این باور توی بیننده بوجود بیاد که جودیث میتونه زنده باشه!
من که مطمئنم زندس چون بچه ها موقع سوار شدن تو مینی بوس به احتمال زیاد برش داشتن و اون خونا هم احتمالا خون واکری چیزی بوده!
جودیت زندس چون یکی از نقش اصلی های فیلم.
این بچه مچه ها بزرگ میشن زاد و بلد میکنند بچه های اینا هم بزرگ میشن اونوقت یکی از بچه های اینا یک راهی برای زنده کردن این زامبیا پیدا میکنه:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من قبل از True Detective اگه اسکار رو به دیکاپریو میدادن ناراحت نمیشدم ولی الان واقعا متیو هر جوری که حساب کنی لایق تره . حداقل اسکارم ندن بهش به خاطر یه سری مسائل بایستی تموم جوایز بهترین شخصیت مرد رو در همه ی مراسم های مربوط به سریال رو بگیره :D

پ.ن: صحنه های مواد زدنش هم فوق العاده بودن . به جای اون من High میشدم :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من قبل از True Detective اگه اسکار رو به دیکاپریو میدادن ناراحت نمیشدم ولی الان واقعا متیو هر جوری که حساب کنی لایق تره . حداقل اسکارم ندن بهش به خاطر یه سری مسائل بایستی تموم جوایز بهترین شخصیت مرد رو در همه ی مراسم های مربوط به سریال رو بگیره :D

پ.ن: صحنه های مواد زدنش هم فوق العاده بودن . به جای اون من High میشدم :D
​دوست من تا حالا اسکار رو دیدی؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
یک سری چیزا واسم مفهوم نیست :| الان زمان حاله که دارن از اون دوتا کاراگاه بازجویی میکنن بعد اون دوتا کاراگاه از گذشتشون تعریف میکنن؟ حالا چرا ازشون بازجویی میکنن؟

کلا میشه یک توضیحی بدین داستان از کجا شروع میشه و موضوع اینا چی بوده؟ آخه از بس به این سبک بی علاقم حوصله درست نگاه کردن ندارم :D

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان وحی منزل نیست به خدا که حتما باید true detective رو نگاه کنین و خوشتون هم بیاد که تا الان 50 نفر اومدن و گفتن ما کانکت نشدیم :d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
یک سری چیزا واسم مفهوم نیست :| الان زمان حاله که دارن از اون دوتا کاراگاه بازجویی میکنن بعد اون دوتا کاراگاه از گذشتشون تعریف میکنن؟ حالا چرا ازشون بازجویی میکنن؟

کلا میشه یک توضیحی بدین داستان از کجا شروع میشه و موضوع اینا چی بوده؟ آخه از بس به این سبک بی علاقم حوصله درست نگاه کردن ندارم :D

فعلا معلوم نشده برا چی دارن ازشون بازجویی میکنن.
ولی خودم حدس میزنم راست یه غلطی کرده.با توجه به دیالوگ اپیزود 3:d

داستانش هم در مورد اینه که این دوتا در به در دنبال یه قاتل زنجیره ای به اسم رجی لدو میگردن.
خیلی خلاصه گفتم :d

پ.ن : اومدم بگم قسمت چهارم TD چقدر محشر بود دیدم دوستان جویدن این قسمتو :d

اون ده دقیقه اخر کلاس درس فیلمسازی بود.:((

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

اتفاقا کاملا مشخصه چرا دارند ازشون بازجویی می‌کنند:

1. بدلیل طوفان ریتا در لویزینا، آرشیو پرونده‌های پلیس از بین رفته

ولی دلیل اصلی:

2. قتلی مشابه همون پرونده‌ای که راست و هارت چندین سال پیش روش کار می‌کردند، دوباره در زمان‌ حال اتفاق افتاده.
یا یک نفر اطلاعات این پرونده رو از اداره خارج کرده، یا اینکه پرونده هیچ‌وقت خاتمه نیافته بوده و فرد اشتباهی دستگیر شده

به قول یکی از بازپرس‌ـها: You were off the grid for 8 years

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر