Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
چه ربطی داره،مکن اگه بگم شاهکاره یه چیزی،میتونم فکتش کنم،اما اگه بگم مذخرفه نمیتونم:-/ من هرچی میگم برای خودم فکته دیگه.

یه لطفی به ما بکن، همون فکتارو واسه خودت نگه دار...

-----

این سریالای سه شنبه ـیی که نگاه می کردم یکم زیاد شده بود، می خواستم Two Broke Girlsـو دراپ کنم، اما امروز دوتا دلیل خیلی قانع کننده پیدا کردم که این سریالو تا لحظه کنسل شدنش ادامه بدم.

18937313350460157865.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
حرفات بی معنیه:D
چه ربطی داره،مکن اگه بگم شاهکاره یه چیزی،میتونم فکتش کنم،اما اگه بگم مذخرفه نمیتونم:-/ من هرچی میگم برای خودم فکته دیگه.
خوب اگه یکی بیاد فکت صادر کنه بگه برای مثال Luter شاهکاره بعد تویی که میگی مضخرفه ناراحت میشی؟ نه :D
ولی اگه بیای فکت صادر کنی بگی Luter مضخرفه اونایی که عشق سریالشن ناراحت میشن :D بعله :D

فرقش همینه!

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان

-----

این سریالای سه شنبه ـیی که نگاه می کردم یکم زیاد شده بود، می خواستم Two Broke Girlsـو دراپ کنم، اما امروز دوتا دلیل خیلی قانع کننده پیدا کردم که این سریالو تا لحظه کنسل شدنش ادامه بدم.

18937313350460157865.jpg
فکر نکنم حالا حالاها کنسل شه! آخرین باری که یادمه آمار بیننده هاش خیلی خوب بود. هر چی آدم با دیدن این یکی روحیه میگیره با دیدن اون Skinny bi*tch می خواد بالا بیاره!

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب بالاخره True DEtective رو هم دیدم
متاسفانه اصلا خوشم نیومد! بازیگرای سرد با تم خیلی خسته فیلم نتونست منو به خودش جلب کنه! صحنه های جنسی هم که دیگه بماند!البته چون مال HBo هست انتظار دیگه ای نمیره! مورد بعدی هم شروع خیلی بد و گنگ داستان هست که اصلا کشش لازمه رو ایجاد نمیکنه! انتخاب بازیگر هم بنظرم خوب نبوده و من نتونستم باهاشون ارتباط برقرار کنم! متاسفانه تصمیم گرفتم ادامه ندم تا شاید یه مقدار که جلوتر رفت بهتر بشه! با توجه به فیلم های HBO مثل GOT , True blood انتظارم خیلی بیشتر بود.البته سریال شخصیت پردازی خوبی داره و داستانش درکل جالبه.

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
اما امروز دوتا دلیل خیلی قانع کننده پیدا کردم که این سریالو تا لحظه کنسل شدنش ادامه بدم.

18937313350460157865.jpg

تو عمرم دلایل زیادی رو دیده بودم برای نگاه کردن سریال ولی مال تو بهترین دلیل بوده :bighug:

دلیلت رو عشق است :bighug:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
walking dead و shameless مگه قرار نبود امروز 9 فبریه بیان؟ پس کوشن؟

آمریکا تازه شده 9 فوریه دیگه هنوز صبحه اونجا :D صبح فردا لینکای دانلود میاد میتونی دانلود کنی و ببینی :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اقا یه کمدی معرفی کنید که مدت زمان قسمتش هاش زیاد نباشه و حداقل دوفصل اومده باشه و واسه فصل های بعدی هم برنامه ریزی شده باشه! ترجیحا موضوعش خانوادگی باشه! مثل Modern Familiy

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

-----

18937313350460157865.jpg

Nice pair of personalities. I'm sold :bighug: :d

Gojira

دلیلت واقعا قانع کنندست ولی کلا در حدی هست که من از اول دانلود کنم ببینم ؟ :D

خود سریال چجوریه ؟!

از نظر من، خیر متاسفانه

سبکش کمدی - سیتکام هست. راجب به دو تا دختر با پس‌زمینه‌های خیلی متفاوت که بنابه دلایلی همکار هم شدند و باید پول در بیارند.

طنز اثر هم به اندازه‌ی کارهای مشابه هوشمندانه و دقیق نیست و کم پیش میاد که واقعا از ته دل بخندید. بیشتر جوک‌ـها هم Slang ـها هستند که گاهی اوقات خیلی خوب ولی اکثر اوقات در حد یک لبخندند

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اقا یه کمدی معرفی کنید که مدت زمان قسمتش هاش زیاد نباشه و حداقل دوفصل اومده باشه و واسه فصل های بعدی هم برنامه ریزی شده باشه! ترجیحا موضوعش خانوادگی باشه! مثل Modern Familiy
shameless عالیه هر قسمت حدود 45 دقیقس موضوعش خانوادگیه ولی خودش برای دیدن خانوادگی مناسب نیس:d

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این گلگرها همشون مشکل جنسی دارن :d
این فصل شیملس قشنگ هست و نصف قشنگیه سریال هم به خاطر کارهای کارل هستش ولی به قشنگی فصل های قبل نیست
مهم ترین دلیل افت این فصل هم فقط فرانک هستش که مریض شده و رفتن جیمی یا همون استیو از این پسره هم خوشم نمیاد :-&

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
Gojira
دلیلت کلکسیون پروتز و ژل و مل و تزریقه :d
خب بالاخره True DEtective رو هم دیدم
-شروع خیلی بد و گنگ داستان هست که اصلا کشش لازمه رو ایجاد نمیکنه!
-داستانش درکل جالبه[/SPOILER]
dafuq paradoxes i've just read! :d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Gojira
دلیلت کلکسیون پروتز و ژل و مل و تزریقه :d

نه، این بنده خدا از جوونی‌ش اینطوری بوده، 100 درصد طبیعی ـه :D

:d. Trust me, I know fake when I see it

دلیلت واقعا قانع کنندست ولی کلا در حدی هست که من از اول دانلود کنم ببینم ؟ :biggrin1:

خود سریال چجوریه ؟!

نه به هیچ عنوان. فصل اول شاید خوب باشه اما فصل دوم و سومش واقعا چیپه. یک جک خوب هم توشون پیدا نمی شه. بعضی وقتا از بد بودن جوکاش Cringe هم می کنی.
منم خودم ممکنه دو سه هفته یک بار نبینمش.
ولی در کل برای یک سریال سه شنبه که خسته برگشتی خونه خوبه. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر