T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
You know he is a vampire, right؟

خاطرات خون آشام فصل 5 قسمت 1 یا 2 فرقی نداره :( اسپویل به سبک ایرانی :D )

مگه از چنین آبهایی متنفر نبودن ؟
biggrin1.gif
/SPOILER]

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم قسمت اول رو دیدم خوب بود هیجان داشت زامبی بازی هم توش زیاد بود فقط به نظر من هندی بازی کم تر شده من گفتم این
Zack الان تا اخر این فصل هست و با دوست دخترش هندی بازی درمیارند که اینجور نشود و به صورت وحشتناک کشته شد ...قسمت بعد چی بشه

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
این قسمت عالی بودش و تقریبا طوفانی شروع شد . امیدوارم تا اخر این فصل همینجوری بمونه . قسمت توی فروشگاه هیجان فصل اول رو بهم وارد کردش . پسره خوب شد مردش نمیدونم چرا رو مخم بودش :d

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
این قسمت the walking dead چی شد !!!!!!!!!!

میگم این ویروسه که

کاری نداشت تا وقتی طرف بمیره !!! فقط ناقل بودن.
یعنی جهش پیدا کرده ؟! این طور که معلومه از داخل پخ پخ میشن و مجبور میشن فرار کنن.این طوری که اصلا نمیشه کاریش کرد.هر لحظه ممکنه یه فردی زامبی بشه.چه سریع هم عمل کرد.صبح حالش خوب بود.شب زامبی شد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
You know he is a vampire, right؟
:|
دیگه آبشش که ندارن!:| :D یه بار اکسیژن رو داد بیرون، دیگه رفت بیرون!:D شش هاش که اکسیژن تولید نمیکنن!:D
ولی تمام طول سریال هر بار اون زیر نشونش داد، اومد داد بزنه، حباب های هوا ایجاد شد! :D

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
:|
دیگه آبشش که ندارن!:| :D یه بار اکسیژن رو داد بیرون، دیگه رفت بیرون!:D شش هاش که اکسیژن تولید نمیکنن!:D
ولی تمام طول سریال هر بار اون زیر نشونش داد، اومد داد بزنه، حباب های هوا ایجاد شد! :D

من میدونم این اکسیزن از کجای خون اشام بیرون میاد مگه اصلا زنده اس که نفس بکشه

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دوستان متخصص سریال، یه سئوال دارم. Originals به Vampire Diaries ربط داره؟ یعنی اگه VD رو ندیده باشی، Originals رو هم نمی‌تونی ببینی؟:D

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوستان متخصص سریال، یه سئوال دارم. Originals به Vampire Diaries ربط داره؟ یعنی اگه VD رو ندیده باشی، Originals رو هم نمی‌تونی ببینی؟:D

نه نمتونی ببنی چون داستان موازی پیش میره و کارکتر های ORIGINALS پیش زمینه بسیار مفصلی در VD دارن

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
دوستان متخصص سریال، یه سئوال دارم. Originals به Vampire Diaries ربط داره؟ یعنی اگه VD رو ندیده باشی، Originals رو هم نمی‌تونی ببینی؟:biggrin1:

دیدن که میشه دید...چون سعی داشتن سریالو جوری بسازن که افراد جدید هم بتونن ببینن منتها ممکنه اوایل سردرگم کننده باشه(چون یهو 5 تا گونه معرفی میکنن و یه سری فلشبک میریزن سرت)...ولی بعد احتمالا عادت میکنین...
با این حال اگه tvd یا اپیزودای مهم مربوط به خانواده مایکلسون ومپایرو دیده باشین بهتره(مثل S03E08 یا S03E015)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر