SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,219
نام
شیخ صدرا
با تاخیر فراوان، برکینگ بد رو تموم کردم... سرم خیلی شلوغ بود....
به هر حال به نظرم سریال واقعا قشنگی بود....
از نظر هیجان و ریتم تند بعضی از قستمهاش بی نظیر بود و گه گداری آدم استرسش از کسی که باید نقش رو بازی میکرد بیشتر میشد!!!
به هر حال اگه کسی سریال خوبی در این حد میشناسه ، که سرش به تنش بیارزه و کنسل نشه وسط کار به ما معرفی کنه! :D

sopranos تنها سریالیه که میتونه تو اون سطح قرار بگیره.

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
76954333424978583678.jpg

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
این Agents of S.H.I.E.L.D یه سری مشکلاتی داره که من دارم متقاعد میشم با وجود استعدادهایی مثل ودون و برادرش، ساختن همچین سریالی ایده ی خوبی نبود.
هرقدر که سریال جلوتر میره، آدم میبینه نمیتونه سریال رو با The Avengers مقایسه نکنه. درسته که هیچ وقت یه سریال نتورکی به خوبی یه فیلم 220 میلیون دلاری نمیشه، ولی توی فیلم، هالک رو داشتیم، کاپیتان آمریکا، آیرون من، ثور، هاوکای و ....
و اینجا یه سری ایجنت lame رو داریم که هرچقدر بهشون فرصت میدیم تا جذاب تر بشن خبری نمیشه...
توی اونجرز به S.H.I.E.L.D به عنوان یه سازمان خیلی گستره و پرنفوذ که خیلی برو بیا داره اشاره میشد. ولی تو سریال هیچ اتفاق خارق العاده و چندان هیجان انگیزی نمی افته . فقط یه سری آدم تقریبا معمولی که با جت شون این ور اون ور میرن.
اپیزود سوم هم پخش شد و شاید واقعا این تئوری خوبی نیست که یه فیلم پر از سوپرهیرو رو برداری، یه سری کاراکتر جانبی و نچندان مهم رو از توش بکشی بیرون و ازشون سریال بسازی.
مشکل اینه که سریال دنیای تقریبا آرومی رو نشون میده که همسایه اش یه دنیای خیلی هیجان انگیزتر و سرگرم کننده تره.

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
بزرگ ترین مشکل من با Agents of S.H.I.E.L.D همین دوتا نابغه هاست . چرا باید دوتا تینیجر رو بزارن به عنوان مخ یه سازمان تو این سطح ؟
داستان هم اصلا نمیفهمم میخواد کجا بره . تا الان که من رو خیلی جذب نکرد .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شروع خوبی داشت همه چیز متوازن بود به نظرم . ولی فقط امیدوارم نقش اون پسر ـه ریک (متنفرم ازش ) و بقیه بچه ها رو کلا حذف کنن که کلا ... میکنن تو سریال :| و این احساسات محساسات رو هم به حداقل میزان ممکن برسونن احساس میکنم یخورده تو این فصل زیاد Personal خواهد شد :(

این فصل به نظرم خشن ترم شده یخورده , چوت صحنه ی مردن ـه اون یارو Zack خیلی خشن تر از فصلای قبلی بود .

فقط اون حس ترسی که میگفتن به این فصل بر میگرده من که چیزی ندیدم تو قسمت اول .

Cliffhanger ـش هم خوب بود :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
یکی از طرح های فرانک دارابونت برا سیزن 2 واکینگ دد که بخاطر بودجه اجرا نشد.
واقعا فوق العاده ست و فقط باعث حسرتِ که سریال درعوض به کجا رفت.

The opener allegedly flashbacks to the early days of the zombie apocalypse. The entire episode would have tracked a squad of Army Rangers dropping into Atlanta. They get trapped in a zombie outbreak. “All they have to do is travel maybe a dozen blocks, a simple journey, but what starts as a no-brainer scenario goes from ‘the city is being secured’ to ‘holy shit, we’ve lost control, the world is ending,’” Darabont describes in a letter to AICN. So, yeah — Black Hawk Down with zombies.

Along the way, the soldiers encounter some familiar faces from the show. “Picture our squad arriving at a manned barricade where some civilians are being held back from leaving the city on shoot-to-kill orders to stop the spread of contagion, it’s a panicked high-intensity scene, and in this crowd of desperate people we find Andrea and Amy. The barricade gunners panic, the civilians start to get mowed down by machine-gun fire, and in this melee the girls get pulled to safety by some old guy they don’t even know. It’s Dale. He’s nobody to them

The end of the episode concludes with the last surviving member of the squad, now infected and dying, hiding in a tank. A very familiar tank…
The idea being that every zombie has a story

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر