MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
به جای تعقیب گریز زامبی ها اگر روی خود ویروس و همون جریاناته cdc تمرکز میکردن خیلی بهتر میشد.اگه به این موضوع گرداخته نشه عملا سریال دیگه متریال جدیدی نداره.

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بحث اکسیژن مطرح نیست. خون آشام که اصلاً نیازی به اکسیژن نداره. اون حباب ها هم دو حالت داره 1- مال اکسیژن موجود در آب هست 2 - در ساخت سریال دقت به این مسئله نشده (احتمال اصلی)

موضوع همینه دیگه. سوتی سازنده هاست:D

MORT3ZA@
حاجی اونی که تو بالا اسپویلر زدی The Vampire Diaries میشه!:D The Walking Dead رو واسم اسپویل کردی رفت:ی

آخرین ویرایش:

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
موضوع همینه دیگه. سوتی سازنده هاست:D

MORT3ZA@
حاجی اونی که تو بالا اسپویلر زدی The Vampire Diaries میشه!:D The Walking Dead رو واسم اسپویل کردی رفت:ی
شرمنده کم خوابی و هزار مرض :d
ولی کلا زیاد چیزه خاصی رو اسپویل نکردم.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
آقا رسما ر-ی-د-ن تو سریال رفت

البته فکر کنم از ثمرات دیدن Breaking Bad باشه :d که دارم یه همچین چیزی میگم
ولی خداییش چرا اینجوریش کردن؟ :(
اگه ویروس میروس پیشرفت کنه دیگه ... :|

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
TWD S4 EP 1

من نمیفهمم چرا اینا گیر دادن به این زندان؟! بابا بزنید برید توو خیابونا یکم دهنتون سرویس بشه تا سریال هیجان داشته باشه آخه! نشستن اون توو هی با دسته بیل میزنن توو سره این زامبی های بدبخت! :D
راستی وقتی خبر مردن ِ زک رو به دوست دخترش دادن خیلی حرفه ای برخورد کرد با قضیه! دخترا ی ایرانی یکم یاد بگیرن! :D

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
آقا رسما ر-ی-د-ن تو سریال رفت

البته فکر کنم از ثمرات دیدن Breaking Bad باشه :d که دارم یه همچین چیزی میگم
ولی خداییش چرا اینجوریش کردن؟ :(
اگه ویروس میروس پیشرفت کنه دیگه ... :|
داداش خدایی قشنگ بودش این قسمت

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
این Homeland فصل به فصل داره افت میکنه ، تا اینجا هم که تا اپیزود سوم فقط ملت رو سرکار گذاشتن ، دقیقا 3 قسمته که هیچی از داستان پیش نرفته ! اصلا معلوم نیست چی به چیه :D

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
بعد از برکینگ بد سطح توقعمون خیلی بالا رفته :biggrin1:
اصن برکینگ بد رو کنار هیچ سریالی نباید گذاشت! اگه بخوای توقع داشته باشی همه ی سریالا مثل برکینگ بد بشن دیگه اصن نمیتونی سریال ببینی. از هر 100 تا سریال فقط یدونه مث برکینگ بد میشه! بقیه میرن توو در و دیوار!

SeSeR

کاربر سایت
Oct 12, 2013
92
نام
ممد حسین
اصن برکینگ بد رو کنار هیچ سریالی نباید گذاشت! اگه بخوای توقع داشته باشی همه ی سریالا مثل برکینگ بد بشن دیگه اصن نمیتونی سریال ببینی. از هر 100 تا سریال فقط یدونه مث برکینگ بد میشه! بقیه میرن توو در و دیوار!

درسته که بریکینگ بد سریال محشری بود ! اما نباید دیگه بگیم بهترین سریال ! هنوز هم سریال های شاخی مثل Game Of Thrones و Wire هستن که بنده به شخصه این دوتا رو بالاتر از بریکینگ بد میبینم !

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
من اگه جا AMC بودم به احترام برکینگ بد 5 6 سال سریال پخش نمیکردم! TWDخیلی آشغال شده و حدس میزنم به سمت تخیلی شدن داره پیش میره!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,227
نام
شیخ صدرا

من فقط sopranos رو در سطح برکینگ بد میدونم،این GOT هم تا الان در همون سطح بوده ولی باید دید چجوری میخوان پیش برن (یه دست کاری هایی تو داستان کتاب کردن که ممکنه با اومدن دو جلد بعدی تو گل گیر کنن).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر