Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
من اول نسخه اصلی رو dl کردم دیدم کیفیت بده، رفتم دیدم بعله، nuke شده. دوباره نسخه Repack رو دانلود کردم دیدم اونم کیفیتش همونه. خلاصه همینطوری دیدم دیگه.
نسخه اصلی صداش چندجا مشکل داره، یه خورده هم میپره.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من اول نسخه اصلی رو dl کردم دیدم کیفیت بده، رفتم دیدم بعله، nuke شده. دوباره نسخه Repack رو دانلود کردم دیدم اونم کیفیتش همونه. خلاصه همینطوری دیدم دیگه.
نسخه اصلی صداش چندجا مشکل داره، یه خورده هم میپره.
دقیقا واسه منم همینطور شد . همونجوری دیدم رفت . کیفیتش یخورده از 720 های قبلی کمتر بود . ولی عجب اپیزودی بود لامصب .

بابا این جان اسنو چرا اینقدر مودبه ؟ :D کلا اپیزود brutal و فوق العاده ای بود

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان خواهش ميكنم ، خواهش ميكنم هركي لينك مستقيم دانلود قسمت 6 GOT با كيفيت 480P رو داره براي PM كنه !!

ديگ دار حالم از اين سايت هاي دانلود فيلم بهم ميخوره !! مشتي پول پرست ، نامرد !!!!

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من 240 مگی دانلود کردم ولی میپره عقب و زیرنویسش از هماهنگی در میاد
میگم چرا IMMERSE هنوز ریلیز نکرده نگو بیشتر ریلیز ها مشکل دارن

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
GoT 6:
چرا من از این اپیزود خیلی خوشم نیومد؟! اولا که تا اونجایی که من اطلاع دارم یه سری اتفاقات کتاب رو عوض یا جابجا کردن ولی مهم نیست واسم این، به نظرم صحنه تسخیر winterfell و مردن اون یارو lorch آبکی بود.
دوما اینکه رمزی بولتون و فک و فامیل کتلین خیلی کاراکترهای مهمین، چرا اصلا وارد ماجرا نمیشن، نیمچه اسپویل کتاب:
بعد چرا اصلا بولتون پدر رو کثیف نشون نمیده؟:D خداییش این بولتون ها از لنیستر ها خیلی بدترن، تو آشغال بودن فقط بیلیش و جافری میتونن با این رقابت کنن:D
اینجوری که پیش میره فکر کنم یه سری از کتاب 3 رو هم تو سیزن 2 میخوان نشون بدن.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
GoT 6:
چرا من از این اپیزود خیلی خوشم نیومد؟! اولا که تا اونجایی که من اطلاع دارم یه سری اتفاقات کتاب رو عوض یا جابجا کردن ولی مهم نیست واسم این، به نظرم صحنه تسخیر winterfell و مردن اون یارو lorch آبکی بود.
دوما اینکه رمزی بولتون و فک و فامیل کتلین خیلی کاراکترهای مهمین، چرا اصلا وارد ماجرا نمیشن، نیمچه اسپویل کتاب:
بعد چرا اصلا بولتون پدر رو کثیف نشون نمیده؟:D خداییش این بولتون ها از لنیستر ها خیلی بدترن، تو آشغال بودن فقط بیلیش و جافری میتونن با این رقابت کنن:D
اینجوری که پیش میره فکر کنم یه سری از کتاب 3 رو هم تو سیزن 2 میخوان نشون بدن.

مزخرفترین کار ممکن همین حذف کردن خاندان Tully بود... ولی Ramsay حرومزاده که قطعا سر و کله ـش پیدا، حالا این فصل نشه، فصل بعد... ولی در مورد خواهر و برادر Reed مطمئن نیستم.
با یکی از نویسنده ها مصاحبه کرده بودن گفته بود اگه میبینید کاراکتری تو این فصل نیست معنیش این نیست که به کلی حذف شدن، در ادامه اضافه میشن.

تسخیر Winterfell هم تو کتاب به همین صورته، چون از دیدگاه Bran روایت میشه. اما یه سری چیزها مثل دستگیری و کشتن Ser Rodrik اضافه شده بود. که البته بد هم نبود. بدبخت بودن Theon رو نشون داد :D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
تسخیر Winterfell هم تو کتاب به همین صورته، چون از دیدگاه Bran روایت میشه. اما یه سری چیزها مثل دستگیری و کشتن Ser Rodrik اضافه شده بود. که البته بد هم نبود. بدبخت بودن Theon رو نشون داد :D
Gods help you, Theon Greyjoy. Now you are truly lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر