TV Center

fake هستش این 7 ام یحتمل
نه HBO برای اینکه وبسایتش رو Promo کنه قسمت 7 رو آنلاین قرار داده . من که وایمیسم واسه نسخه رسمی.

یک سوال فنی هم داشتم از کسایی که کتاب رو خوندن.این یارو رابرت به این شلغمی چطور شاه شده؟چرا خود استارک یا لنیستر شاه نشدن؟واقعا برام سوال شده این قضیه!!
رابرت رو الانش رو نبین زمانی غولی بود واس خودش... ولی خُب اهل خوشگذرونی هم بود که نزدیکای شاه شدن عزادار لیانا هم میشه و بعد تبدیل به شلغم میشه

یکی از دلایلش این بود که دوستمون گفت . دلیل دیگش این بود که رابرت رهبری یک شورش بزرگ علیه شاه که دیوانه شده بود رو بر عهده داشت . این شاه هم میگیره و خانواده رابرت و یه سری استارک ها رو می سوزه . یه چند ساعت بعد از اینکه می سوزننشون Jaime Lannister میگیره شاه رو می کشه (با یک ضربه شمشیر به پشتش) رابرت هم میاد پادشاهی رو به عهده میگیره . واسه این شلغم شده این رابرت همون طور که خودش میگه من جنگجو ام و پادشاهی برای من خسته کننده است . (همه می خوان پادشاه بشن ولی وقتی بهش می رسن می فهمن که همچین کار جالبی نیست .

• Like
Reactions: leonk13
سلام
دوستان کسی سریال (borgias) رو دنبال میکنه؟ من قسمت یکشو دیدم زیاد خوشم نیمد . آیا ارزش دنبال کردن داره؟

راستی game of throne سریال جالبیه اگه شروع نکردید ،کم کم شروع کنید :)

سلام
دوستان کسی سریال (borgias) رو دنبال میکنه؟ من قسمت یکشو دیدم زیاد خوشم نیمد . آیا ارزش دنبال کردن داره؟
اگه خوشت نيومد ادامه نده چون تا آخرش همينجوريه
==
یکی از دلایلش این بود که دوستمون گفت . دلیل دیگش این بود که رابرت رهبری یک شورش بزرگ علیه شاه که دیوانه شده بود رو بر عهده داشت . این شاه هم میگیره و خانواده رابرت و یه سری استارک ها رو می سوزه . یه چند ساعت بعد از اینکه می سوزننشون Jaime Lannister میگیره شاه رو می کشه (با یک ضربه شمشیر به پشتش) رابرت هم میاد پادشاهی رو به عهده میگیره . واسه این شلغم شده این رابرت همون طور که خودش میگه من جنگجو ام و پادشاهی برای من خسته کننده است . (همه می خوان پادشاه بشن ولی وقتی بهش می رسن می فهمن که همچین کار جالبی نیست .
Aerys هيچ كدوم از اعضاي خانواده رابرت رو نمي كشه، رابرت به اين دليل وارد جنگ با تارگارين ها مي شه كه شاهزاده تارگارين ها، يعني ريگار، نامزدش رو مي دزده
جيمي لنيستر يك سال بعد از سوزانده شدن ريكارد استارك Aerys يا همون شاه ديوانه كه مي گي رو مي كشه
و دليل اينكه رابرت به پادشاهي مي رسه اينه كه رابرت كسيه كه ريگار رو مي كشه و ريگار در زماني كه توسط رابرت كشته وليعهد بود و اينكه در كل اين جنگ واسه عشق ليانا استارك شروع مي شه
اينكه چرا رابرت اينجوري شده
رابرت يه موجود خوشگذرونه وقتي هم پادشاه بشي راه براي خوشگذروني كاملا بازه
17 سال بي خيالي و خوشگذروني با يه قهرمان جنگ اينكار رو مي كنه (منهاي شورش كوتاه مدت Greyjoy ها در دوران حكومت رابرت اتفاق خاصي نميفته و عملا اين جان ارين بوده كه در تمام اين مدت به جاي رابرت حكومت مي كرده)

دوستان شما روزی چند قسمت سریال می بینید؟؟

تا حالا چند تا سریال رو تا اخر دیدید؟؟
بستگی به سریالش داره.مثلا dexter رو وقتی شروع می کردم باید منو می کندن از کامپیوتر.PB تا آخر سیزن یک خیلی پشت سر هم می دیدم ولی بعدش افت کرد.LOST هم تا آر سیزن 3 روزی 5 6 قسمت می دیدم.رکوردم حتی 10 قسمت هم بود.ولی بعدش دیگه کند شد...در کل این سریال ها را تا حالا دیدم:
LOST
Prison Break
اینها تموم شدن
Dexter
Walking Dead
Fringe
اینها تا جایی که اومدن دیدم(به ترتیپ سیزن 5,سیزن 1 و سیزن 3)
و Friends که الان سیزن 4 هستم دارم می بینم!

بیشتر سریالا تموم شدن این جدیدا کدوماشون خوبن غیر از GOT که دارم میبینم..؟؟

The killing رو من خیلی دوست دارم. کلا من سریال های AMC رو دوست دارم. ولی The killing یه چیز دیگست. به نظر من از دستش نده.
نمیدونم. شاید من خیلی خوشم اومده. آخه عاشق شخصیت اولشم.
the-killing.jpg

بالاخره یه جا دیدم یه شخصیت زن رو درست نشون دادن. همه چیه لیندن برای من عالیه.:x

Aerys هيچ كدوم از اعضاي خانواده رابرت رو نمي كشه، رابرت به اين دليل وارد جنگ با تارگارين ها مي شه كه شاهزاده تارگارين ها، يعني ريگار، نامزدش رو مي دزده
جيمي لنيستر يك سال بعد از سوزانده شدن ريكارد استارك Aerys يا همون شاه ديوانه كه مي گي رو مي كشه
و دليل اينكه رابرت به پادشاهي مي رسه اينه كه رابرت كسيه كه ريگار رو مي كشه و ريگار در زماني كه توسط رابرت كشته وليعهد بود و اينكه در كل اين جنگ واسه عشق ليانا استارك شروع مي شه
اينكه چرا رابرت اينجوري شده
رابرت يه موجود خوشگذرونه وقتي هم پادشاه بشي راه براي خوشگذروني كاملا بازه
17 سال بي خيالي و خوشگذروني با يه قهرمان جنگ اينكار رو مي كنه (منهاي شورش كوتاه مدت Greyjoy ها در دوران حكومت رابرت اتفاق خاصي نميفته و عملا اين جان ارين بوده كه در تمام اين مدت به جاي رابرت حكومت مي كرده)

هنوز این سوال برام باقی مونده که چرا خود لنیستر پادشاه نشده؟اگر پولدارتر و قدرمندتر نبوده؟اگر پسرش شاه رو نکشته؟

هنوز این سوال برام باقی مونده که چرا خود لنیستر پادشاه نشده؟اگر پولدارتر و قدرمندتر نبوده؟اگر پسرش شاه رو نکشته؟
ارتشي كه پشت سر رابرت مي جنگه شامل ارتش شرق و ارتش شمال و قسمت بزرگي از ارتش مركز و قستمي از ارتش جنوب مي شه
تيوين لنيستر فقط ارتش غرب رو در اختيار داره
اينكه جيمي شاه رو كشته فقط به خاطر اينه كه در زمان مناسب در جاي درستي بوده ولي رابرت ريگار رو در مقابل همه و در يك جنگ عادلانه مي كشه
پولدار بودن لنيستر ها نسبيه
اگر لنيستر ها پولدارن فقط به خاطر اينه كه در اطراف Casterly Rock كه محل حكومتشونه، معادن طلاي زيادي وجود داره
حالا فرض كن اگه رابرت و ادارد بهشون حمله مي كردن لنيستر ها چي مي شدن ؟

این تیکه رو من مطمئنی که درسته ؟ اگه یادت باشه توی یک قسمت رابرت از جیمی می پرسه آخرین کلمات شاه دیوانه چی بود ؟ جیمی میگه همون چیزی که توی اون چند ساعت آخر هی تکرار می کرد . Burn Them All .

اینا رو مطمئنم تا حالا توی سریال نگفته . کتاب رو خوندی ؟

این تیکه رو من مطمئنی که درسته ؟ اگه یادت باشه توی یک قسمت رابرت از جیمی می پرسه آخرین کلمات شاه دیوانه چی بود ؟ جیمی میگه همون چیزی که توی اون چند ساعت آخر هی تکرار می کرد . Burn Them All .
اینا رو مطمئنم تا حالا توی سریال نگفته . کتاب رو خوندی ؟
آره در مورد تمام چيزايي كه نوشتم مطمئنم
براي جزئيات و توضيحات بيشتر رجوع كن به Winter is Coming
و اينكه آره كتاب ها رو خوندم
==
دوستان شما روزی چند قسمت سریال می بینید؟؟

تا حالا چند تا سریال رو تا اخر دیدید؟؟
روزي چند قسمت سريال ديدنش بستگي داره چه زماني از سال باشه
تا حالا چنتا ديدم رو هم بايد بشينم حساب كنم ولي فكر كنم بالاي 35 تا باشه
==
دوستان کسی سریال Camelot رو دیده ؟
مثل این که 7 اپیزودش اومده . به نظرتون ارزش دیدن داره ؟
من كه خوشم نيومد
خيلي حالت چيپ و سطح پاييني داره
داستانش هم خواسته متفاوت از بقيه افسانه هاي آرتوري باشه ولي خيلي لوس از آب در اومده
من بعد از ديدن 2 قسمت بي خيالش شدم
طبق چيزايي هم كه خوندم تغييري در كيفيت و اجراش ايجاد نشده
انتخاب بازيگرا به نظرم خيلي بد بوده
==
دوستان این سریال rome چطوریه؟؟؟
هم از لحاظ داستان و محتوا و موارد اخلاقی؟؟؟
همه ش در مورد سياست بازي تو روم هست
خيلي اكشن و اينا نداره و بيشتر رو محور ديالوگ هاش مي چرخه
موارد اخلاقي هم زياد داره

یک سوال جدید.:d
مشکل رابرت با زنش چیه؟

توی قسمت هفتم گفته میشه به احتمال زیاد ولی بازم اگه میخوای بدونی اسپویلر رو باز کن :دی

رابرت بدجور عاشق لیانا بود و حتی شب اولی رو که با سرسی بود اشتباه میکنه و به سرسی لیانا میگه ! این کارش + عیاش بازی هاش و رفتنش به اون فا*** خونه ها باعث میشه سرسی ازش تنفر پیدا کنه و از طرفی هم چون خود سرسی عاشق جیمی هستش علاقش هر روز به رابرت کمتر میشه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or