ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

راستی این Looney Tunes Show رو که جدیداً شروع شده رو حتما ببینید :d خیلی دوست داشتنیه.
سه قسمتش تا الان پخش شده.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

:-o:-o
sh#iiiiiiit :d
منتالیست رو دیدین ؟ این اپیزود اخر، یکی از پر تعلیق ترین و باحال ترین اپیزود هایی بود که تاحالا بین سریال های امسال دیدم. یعنی فوق العاده بود.ده دیقه ی اخرش ، دو بار سکته ی ناقص زدم :d
به جرات می تونم بگم بهترین سیزن فینالی تو سریال هایی که همزمان پخش میشدن متعلق به فصل سوم منتالیست هستش و احتمالا بهترین اپیزود خودش تو این 70 قسمتی که پخش شد .
از برونو هلر بسیار تشکر می کنم :d حلالش باشه این چند گیگ حجمی که این چند وقته رفت :d
اگه قسمت اخر رو ندیدین به هیچ وجه اسپویلر رو نخونین :d
سه فصل کشش دادن ، بعد تو ده دیقه ی تمومش کردن :d اخه چرا ؟ کاراکتر رد جان خیلی باحال بود :d دوست داشتم تو فصل بعد بازم ببینمش. یعنی حیف بود به همین راحتی خرابش کنن .
حالا معلوم نیست فصل بعد بدون ردجان دیگه چه انگیزه ای برا ادامه دادن داستان می خوان ایجاد کنن
شاید مثلا معلوم شه نه این ردجان نبوده و ... :d که بعیده نویسنده هاش انقد خودشون رو ضایع کنن :d
بعد یه سری plot hole هم داشت. مثلا ردجان از کجا فهمید که جین الان رفته تو اون رستورانه ؟ بعد حالا از هرجا که فهمید ، چرا انقد ریسک کرد و رفت دقیقا نشست کنارش ؟
لابد چون ادم باحالیه و حتما باید کارهای باحال انجام بده ؟ :d
من بازم ردجون می خوام :d
و همینجا برای تمامی جوانان وطن که هنوز با فصل های قبلی منتالیست دارن سر و کله می زنن ، طلب صبر و مغرفت الهی دارم

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
در رابطه با آخر اين فصل من هنوز نديدم اما خيلي وقته حدسايي زدم ( Mentalist )
اين شكلك معروف رد جان شباهت عجيبي به پاتريك جين داره من احتمال ميدم ر جان خوده پاتريك باشه
فقط خواستم بگم كه بعدا شايد كسي حرفامو باور نكرد اگه درست ازآب در اومد :d

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,272
نام
محمد
من سریال Lost رو تا اخر دیدم .. کسی که تا اخر ندیده باز نکنه اسپویلر رو :
یعنی واقعا :|:|:|:|:|:|:|
چی شد اخرش؟ این همه از جزیره دفاع کنیم و این حرفا اخرش که چی؟ نور وسط جزیره هست دهنتون اسفالت باید ازش دفاع کنید همین؟ سر کار بودیم ؟ این بنده خدا دوده هم راست میگفت میگفت این دادش من دیوانست از چی دفاع کنیم؟ اه اه یعنی واقعا که حالم به هم خورد 4 سال سر کار بودیم ...

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
بچه ها یک سوال فنی دارم
چندوقت پیشها که بالاخره دستم خورد به کنترل TV و رفت روی شبکه 5 دیدم داره کبری11 نشون میده، جالبترش اینجاست که من این قسمتشو چند ساله پیش دیده بودم
اگه یکی بیاد اینجا و بگه این سریال منحوس چندتا Season داره و کی تموم میشه!؟!؟!؟(کمک بزرگ به من کرده)
این Spartacus جدیده نمیخواد بیاد!؟!؟

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
بچه ها یک سوال فنی دارم
چندوقت پیشها که بالاخره دستم خورد به کنترل TV و رفت روی شبکه 5 دیدم داره کبری11 نشون میده، جالبترش اینجاست که من این قسمتشو چند ساله پیش دیده بودم
اگه یکی بیاد اینجا و بگه این سریال منحوس چندتا Season داره و کی تموم میشه!؟!؟!؟(کمک بزرگ به من کرده)
این Spartacus جدیده نمیخواد بیاد!؟!؟

تا الان 16 فصل ازش اومده هنوزم ادامه داره ...:d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین
کسی این قسمت 7 game of thrones رو دیده؟کیفیتش خوبه؟

یک سوال فنی هم داشتم از کسایی که کتاب رو خوندن.این یارو رابرت به این شلغمی چطور شاه شده؟چرا خود استارک یا لنیستر شاه نشدن؟واقعا برام سوال شده این قضیه!!:d

راستی این Looney Tunes Show رو که جدیداً شروع شده رو حتما ببینید :d خیلی دوست داشتنیه.
قسمت دوم و مخصوصا سومش زیاد خوب نبود!

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti

یک سوال فنی هم داشتم از کسایی که کتاب رو خوندن.این یارو رابرت به این شلغمی چطور شاه شده؟چرا خود استارک یا لنیستر شاه نشدن؟واقعا برام سوال شده این قضیه!!:d

مگه 7 اومده ؟
دیروز 6 اومد که کیفیتش عالیه .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,664
نام
امین

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

fake هستش این 7 ام یحتمل :D

رابرت رو الانش رو نبین زمانی غولی بود واس خودش... :D ولی خُب اهل خوشگذرونی هم بود که نزدیکای شاه شدن عزادار لیانا هم میشه و بعد تبدیل به شلغم میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر