clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Buffy می گن از سیزن 3-2 خوب می شه. من خودم سیزن یک رو دیدم و تا یه جای سیزن دو و با اینکه یه حالت campای داره که الزاما نکته منفی شاید نباشه فقط می شه گفت که کاملا بستگی به خودت داره خوشت بیاد یا نه. مثه کار دیگه ی Joss Whedon یعنی Firefly کاریه که یا درکش می کنی یا نه. و مثل همون کار هم دیالوگهای شوخ, شوخ طبعی کلی سریال و نگارش سرزنده Whedon واقعا چیزیه که سریال رو بالا کشیده(البته کلا شاید این حرف بی معنی باشه چون تلویزیون اساسا مدیوم نویسنده است)
به نظرم Buffy واسه زمان خودش خوب بود
من اصلا اساس اینجور کامتنتها رو نمی تونم درک کنم. این واقعا بستگی به این داره که تعریفت از فیلم خوب یا درکی که بیننده از یه چیزی که کهنه شده چیه. مثلا من فکر میکنم یه کاری مثل Avatar کهنه است چون از یه فرمول escapist پیروی می کنه. ژانری که خودش کهنه است و حداقل از 1930 به اینور وجود داشته. ولی خیلی از افراد که شاید بشه گفت technology fetishist هستن می گن نه. مدرنه, امروزیه, به روزه بخاطر اینکه از تمام آخرین تکنولوژیهای خارق العاده فیلمسازی استفاده می کنه. یعنی فرهنگ خلاصه شده در تکنولوژی. معیارهای ارزیابی یک فیلم همونایی شدن که در ارزیابی یه تلفن یا لپ‌تاپ بکار گرفته می شه. هر چیزی که از آخرین تکنولوژی استفاده نکنه خوبخود منسوخ فرض می شه. نمیدونم نتیجه اینجور تفکر چیه.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
خوب رییس جدید the office فکر کنم معلوم شد کیه من که خیلی خیلی کف کردم !!!:-o
کسی نیست جز

Jim Carrey :O:O:x

MV5BMTQ3OTg4MTM2MF5BMl5BanBnXkFtZTcwNzA4NTIzNQ@@._V1._SY317_CR131,0,214,317_.jpg

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
خوب رییس جدید the office فکر کنم معلوم شد کیه من که خیلی خیلی کف کردم !!!
من اپیزود 25 که دیشب پخش شد رو هنوز ندیدم ولی هرجا گشتم خبری در مورد رئیس جدید آفیس پیدا نکردم. اگه لینک داری بگذار

بیشتر شایعات الان مبنی بر اینه که احتمالا Catherine Tate رئیس جدید خواهد بود ( که یعنی سریال فصل بعد با مغز می خوره زمین )

امار بیننده هاش هم همونطور که انتظار میرفت افت داشت: 2.8 میلیون

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
The Event کنسل شد منتهی تهیه کننده هاش دارن صحبت میکنن سریال رو ببرن جای دیگه. حالم به هم میخوره از این نتورک های کم ظرفیت و بیشتر از اون مخواطب تلویزیون در آمریکا. انقدر برنامه های پولساز بیخودی تو تلویزیون که به هیچ دردی نمیخوره مثل voice و زهرمار زیاد شده که کسی حس و حال دراما و ازینجور چیزا نداره. سریال که یه کم سنگین میشه تماشاگراش عین برگ درخت تو پاییز میریزن یهویی زمین. اه اه اه اه اه .
این حرفت یه جورایی هم درسته هم غلط . اینجا غلط میشه که واسه یک چیزی مثل The Even استفاده کردی که خیلی الکی بود . این سریال به قدری ایراد داشت که حد نداره (داستان آبکی ، کاراکترهای 1 بعدی و...) همه منتقد ها هم کوبندنش .

Chicago Code رو من خودم دنبالش می کردم ولی ناراحت نشدم کنسل شد چون در مقایسه با بقیه سریال های Creator اش Shawn Ryan ضعیف بود و نتونست توی 9 قسمت خودش رو پیدا کنه . این Shawn Ryan یه سریالی داشت روی FX به اسم The Shield که اصلا Chicago Code پیشش مثل سریال های ایرانی می مونه . امسال یه سریال دیگه هم باز درست کرد به نام Terriers که واقعا بی نقص بود ولی متاسفانه اون هم کنسل شد . (به شدت پیشنهاد می کنم این دوتا رو ببینی )

بزرگترین گند تاریخ تلویزیونم که به نظر من کنسل شدن Terminator: TSCC بود
بزرگترین گند تاریخ تلویزیون کنسل شدن Firefly بعد از یک سیزن بود !:(

بافی می گن از سیزن 3-2 خوب می شه. من خودم سیزن یک رو دیدم و تا یه جای سیزن دو و با اینکه یه حالت campای داره که الزاما نکته منفی شاید نباشه فقط می شه گفت که کاملا بستگی به خودت داره خوشت بیاد یا نه
من اصلا اساس اینجور کامتنتها رو نمی تونم درک کنم. این واقعا بستگی به این داره که تعریفت از فیلم خوب یا درکی که بیننده از یه چیزی که کهنه شده چیه. مثلا من فکر میکنم یه کاری مثل Avatar کهنه است چون از یه فرمول escapist پیروی می کنه. ژانری که خودش کهنه است و حداقل از 1930 به اینور وجود داشته. ولی خیلی از افراد که شاید بشه گفت technology fetishist هستن می گن نه. مدرنه, امروزیه, به روزه بخاطر اینکه از تمام آخرین تکنولوژیهای خارق العاده فیلمسازی استفاده می کنه. یعنی فرهنگ خلاصه شده در تکنولوژی. معیارهای ارزیابی یک فیلم همونایی شدن که در ارزیابی یه تلفن یا لپ‌تاپ بکار گرفته می شه. هر چیزی که از آخرین تکنولوژی استفاده نکنه خوبخود منسوخ فرض می شه. نمیدونم نتیجه اینجور تفکر چیه.

شاید من منظورم رو درست نگفتم . ملاک واسه من به قول شما تکنولوژی استفاده شده نیست . ملاک داستانه . من 3-4 قسمتش رو دیدم از نظر داستانی به نظرم ضعیف اومد (تنها دلیلی که رفتم طرفش همین Wheodon بود ..) واسه همین گفتم در مقابل سریال های جالب الان نمی تونه حرفی برای گفتن داشته باشه . از نظر قدیمیا به نظر من کمتر سریالی از نظر داستان به پای Twin Peaks تا حدود 15 قسمت اول برسه .

• Like
Reactions: PXG

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
من اپیزود 25 که دیشب پخش شد رو هنوز ندیدم ولی هرجا گشتم خبری در مورد رئیس جدید آفیس پیدا نکردم. اگه لینک داری بگذار

بیشتر شایعات الان مبنی بر اینه که احتمالا Catherine Tate رئیس جدید خواهد بود ( که یعنی سریال فصل بعد با مغز می خوره زمین )

امار بیننده هاش هم همونطور که انتظار میرفت افت داشت: 2.8 میلیون

این حدسه من بود آخه 5 ثانیه آخر یدفعه پیداش شد !
به طور رسمی که هنوز انتخاب نشد
ولی شایعه ها بین Catherine Tate و Ricky Gervais میچرخه .
ولی هیچی steve نمیشه :(

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
خوب اگر کس دیگه ای اطلاعاتی از buffy داره بگه!چیز هایی که تو فیلم خوندم خیلی جذبم کرده!
Buffy نسخه نسبتا تين ايجري بعضي سريال هاي الان مثل Torchwood و Doctor Who و Supernatural هست با اين تفاوت كه ده سال قبل از اونا ساخته شد
قسمت هاي با ايده بكر هم زياد
مثل قسمتي كه هيچ ديالوگي توش وجود نداره يا قسمت موزيكالي كه داستان رو روايت مي كنه
يا قسمت پاياني سيزن 5 يا عشق يه خون آشام كش به يه خون آشام كه در اون زمان براي اولين بار بود
كلا سريالي نيست كه به سادگي ازش بگذري
اگر مي گي نه سريال ها قديما خوش حال بودن و اينا، بافي سه سه تا سيزن آخرش انقدر تيره و تار مي شه دنيا كه اصلا مي خواي خودكشي خصوصا سيزن هفت كه از وحشتناك يه چيزي اونور تره
سريال Angel هم اقتباس شده از بافيه و اونم سريال خيلي خوبيه
يه كار نوآر كارآگاهيه با يه خون آشام به عنوان نقش اصلي (هر كس سري Divx اين Angel رو داره يا جايي سراغ داره كه داشته باشه به من خبر بده)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ولی شایعه ها بین Catherine Tate و Ricky Gervais میچرخه .
تیت که کاراکترش خیلی چرت بود، ریکی جروایس هم به نظرم به شو نمیاد! ولی جیم کری الان به نظرم محتمل ترین کاندیده چن قثظ پنج ثانیه نشونش دادن و توی خود اپیزود هم نظر مثبت جیم(کاراکتر جیم:D) رو همین کری بود.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

تو پیج NBC هم یه نظرسنجی گذاشتن برای انتخاب رئیس جدید. بعلاوه ی رزومه ی کاریشون که جالبه :d
جیم کری خوبه ولی احتمالش خیلی کمه که قبول کنه بیاد تو یه سریال 24 قسمتی بازی کنه. مخصوصا الان که دیگه نسبت به قبل فوق العاده کم کار تر شده.
Will Arnett هم اگه رئیس جدید بشه من زیاد باهاش مشکلی ندارم :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
Buffy نسخه نسبتا تين ايجري بعضي سريال هاي الان مثل Torchwood و Doctor Who و Supernatural هست با اين تفاوت كه ده سال قبل از اونا ساخته شد
قسمت هاي با ايده بكر هم زياد
مثل قسمتي كه هيچ ديالوگي توش وجود نداره يا قسمت موزيكالي كه داستان رو روايت مي كنه
يا قسمت پاياني سيزن 5 يا عشق يه خون آشام كش به يه خون آشام كه در اون زمان براي اولين بار بود
كلا سريالي نيست كه به سادگي ازش بگذري
اگر مي گي نه سريال ها قديما خوش حال بودن و اينا، بافي سه سه تا سيزن آخرش انقدر تيره و تار مي شه دنيا كه اصلا مي خواي خودكشي خصوصا سيزن هفت كه از وحشتناك يه چيزي اونور تره
سريال Angel هم اقتباس شده از بافيه و اونم سريال خيلي خوبيه
يه كار نوآر كارآگاهيه با يه خون آشام به عنوان نقش اصلي (هر كس سري Divx اين Angel رو داره يا جايي سراغ داره كه داشته باشه به من خبر بده)
OK!پس همون اول لیست من می مونه تا یه سیزن امتحانی ببینم.

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوستان
سریال 24 رو دوبله ببینم یا زیر نویس؟حذف مواردی تو دوبله قطعا وجود داره...دوستانی که دیدن میتونن بگن که این حذف و...لطمه زده به سریال...اگه خیلی مورد نداره دوبله ببینم؟

ممنونم

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
سلام دوستان
سریال 24 رو دوبله ببینم یا زیر نویس؟حذف مواردی تو دوبله قطعا وجود داره...دوستانی که دیدن میتونن بگن که این حذف و...لطمه زده به سریال...اگه خیلی مورد نداره دوبله ببینم؟

ممنونم

این طور نیست که از دوبله لذت نبری. ولی واقعا بعضی از سکانس ها رو بیخودی خذف کردن. شرط میبندم به این دلیل بوده که یه خورده بیشتر تبلیغات جا بدن. به غیر از صحنه های غیر اخلاقی, صحنه های خیلی خشن رو هم سانسور کردن. تروریست های عرب رو هم رنگ کردن به جای اسپانیایی جا زدن! اگه حوصله داری حتما زیرنویس ببین. ولی خیلی ها رو من میشناسم که الان دارن دوبله میبینن و خیلی هم به به و چه چه میکنن. شاید این مساله فقط برای کسایی که زیرنویس رو قبلا دیده بودن آزاردهنده باشه.

• Like
Reactions: tv47

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر