asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
Last Resort رو سازنده ها گفتن که نمیخوان رهاش کنن و داستان رو نیمه کاره ول کنن! قرار شد داستان رو تا پایان فصل به سرانجام برسونن! پس میشه به چشم یه مینی سری بهش نگاه کرد و لذت برد :D واقعا قشنگه این سریال.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
The Tick و Firefly و Terriers و The Chicago Code و Lights Out و Persons Unknown و Caprica و Awake همشون سریال هایی هستن که وسط پخش کنسل شدن و فقط یه سیزن دارن
این مجموعه تقریبا از همه سریال هایی که اینجا طرفدار دارن بهترن
الان در مورد اینا هم می خوای بگی دیدنشون به چه دردی می خوری ؟
یه سری سریال دیگه مثل Pushing Daisies و Dollhouse و Stargate Atlantis و Dark Angel و Veronica Mars و Brotherhood و Carnivale و Deadwood و Rome هم هستن که وسط پخش کنسل شدن و تعداد فصولشون کمتر از چیزیه که سازنده ها می خواستن، اینا هم باز ارزش نگاه کردن ندارن ؟
من خودم قبل از کنسل شدن Last Resort چند دفعه اینجا کامنت دادم و گفتم واقعا سریال خوش ساختیه و باید همه نگاه کنن ( فک کنم اونا رو ندیدی ) . ولی خب بعد از اینکه خبر کنسلیش رو شنیدم اون خاطره بد کارناوال و ددوود و ... برام زنده شد برا همین تصمیم گرفتم دیگه نبینم ، البته ذهنیتم این بود که داستان نیمه تمام میمونه و برای همین گفتم دیدنش به چه دردی میخوره .

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این چه وضعیه!!!!
تا کی می خوان همینجور Homeland رو به عنوان سریال برتر انتخاب کنن؟ چاره داشتن بهترین های کمدی و موزیکال رو هم به هوملند میدادن!!! خداییش از هر طرفی بخوای نگاه کنی همولند بهترین سریال نبود! من معمولا اعتراض نمیکنم به نتایج ولی این دیگه شورشو داره در میاره!!! Girls هم که تا حالا همه نوع جایزه رو درو کرده! :D نمیدونم! شاید من همه ی خوبیهای این دو تا سریال رو نمیبینم! یعنی بازی دیمن لوئیس از نظر اینا از بازی برایان کرانستون و جان هام و جف دنیلز بهتر بود؟؟؟؟؟ بعد بگین چرا الکی توهم توطئه برتون میداره! خوب معلومه که دست هایی پشت پردست! :D خدا رو شکر وضع برنده های فیلم ها یه خورده قابل تحمل تره و مراسم کاملا نابود نشد!!! :D

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تازه هوملند فقط دو فصل اومده اینقد جذابه هروقت 5-6فصل اومد و موفق بود اونوقت جایزه بدن
در کل واقعا حق BB خورده شد:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
re: گفتگو درباره سریال ها (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

سه گلدن گلوب ديگه براي هوملند وچهارمي براي كلر دانس

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk HD

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
BB رو دارید OVer Rate میکنید !!!!! شدید افت کرده من که بدم اومد از سریال تو این فصل !!!!!! Himeland که عالی بود من لذت بردم شدید :-x

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
فیســـبوکه بلک میرور:

BLACK MIRROR Series 2 coming soon :)

عاشق اپیزود دومش هستم... .

مثل اینکه 28 ژانویه هم اپیزود اول میاد، اسم اپیزود دوم هم waldo هست لول :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند