asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
۳ بار این قسمت Justified رو دیدم!!! :D روانیه!!! در نظر دارم باز هم تا پخش قسمت بعدی همین جور ببینم! به نظر من حتی از Mad Men و Breaking Bad هم بهتره :D

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من تا حالا بیشتر از همه این سه تا سریالو دوس داشتم
Friends
Big Bang Theory
How I Me Your Mother
حالا تو این تیپ و مایه ها سریالی می شناسید که بهم معرفی کنید(Sitcom)
----
سوث پارکم یه قسمتشو گرفتم باحال بود حالا این بهتره یا Family Guy یا Simpsons یا اصلا اگه کارتون دیگه ای میشناسید ممنون میشم معرفی کنید(طنز با تیکه های +18 و سیاسی، به قول معروف کارتون برای بزرگ سالان باشه)
----
کالیفرنکیشن هم الان دیدم یکی از دوستان تصویر پریمیرشو گذاشته بود. واقعا جالبه سریالش ببینیم بالاخره چی سر هنک مودی اومد کثافت تیکه هاش خیلی بامزس و البته عمیقا انگلیسی بالایی می خواد ترجمه هاش هم همه افتضاحن

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من تا حالا بیشتر از همه این سه تا سریالو دوس داشتم
Friends
Big Bang Theory
How I Me Your Mother
حالا تو این تیپ و مایه ها سریالی می شناسید که بهم معرفی کنید(Sitcom)
----
سوث پارکم یه قسمتشو گرفتم باحال بود حالا این بهتره یا Family Guy یا Simpsons یا اصلا اگه کارتون دیگه ای میشناسید ممنون میشم معرفی کنید(طنز با تیکه های +18 و سیاسی، به قول معروف کارتون برای بزرگ سالان باشه)
----
کالیفرنکیشن هم الان دیدم یکی از دوستان تصویر پریمیرشو گذاشته بود. واقعا جالبه سریالش ببینیم بالاخره چی سر هنک مودی اومد کثافت تیکه هاش خیلی بامزس و البته عمیقا انگلیسی بالایی می خواد ترجمه هاش هم همه افتضاحن

با توجه به سریالهای که گفتی من اول از همه That 70s Show رو پیشنهاد میکنم. قشنگترین سریال کمدیی که تاحالا دیدم. Modern Familiy رو به طرز شدیدی پیشنهاد میشه. یعنی نبینی ضرره :) 2Broke Girls و Anger Management هم جدیدن و خوبن . تو همین مایه هاییه که دوست داری.

واسه کارتون هم شدیدا Robot Chicken رو پیشنهاد میکنم. یعنی مریض تر این انیمیش پیدا نمیکنی. Futurama هم خیلی خوبه.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
با توجه به سریالهای که گفتی من اول از همه That 70s Show رو پیشنهاد میکنم. قشنگترین سریال کمدیی که تاحالا دیدم. Modern Familiy رو به طرز شدیدی پیشنهاد میشه. یعنی نبینی ضرره :) 2Broke Girls و Anger Management هم جدیدن و خوبن . تو همین مایه هاییه که دوست داری.

واسه کارتون هم شدیدا Robot Chicken رو پیشنهاد میکنم. یعنی مریض تر این انیمیش پیدا نمیکنی. Futurama هم خیلی خوبه.

روبات چیکن که از سبک گرافیکیش خوشم نیومد ولی Futurama به نظر جال میاد این عکسو تازگی ازش دیدم خیلی خندیدیم ولی اسمشو نمی دونستم.به هر حال ممنون
6270729_460s.jpg

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کف کردیم چرا هیچ کدوم از سریالایی که نگاه میکردیم نمیاد . اررو نمیاد . د والکینگ دد نمیاد . رولیشنم نمیاد . گیم او ترونس نمیاد . هیچی دیگه همشون یهویی قطع کردن .

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
کف کردیم چرا هیچ کدوم از سریالایی که نگاه میکردیم نمیاد . اررو نمیاد . د والکینگ دد نمیاد . رولیشنم نمیاد . گیم او ترونس نمیاد . هیچی دیگه همشون یهویی قطع کردن .

New Year's Eve وضعش همینه دیگه از یکی دو هفته دیگه شروع میشن سریالا باز البته بستگی به سریالش هم داره اغلب سریالا سه ماه در سالو مرخصی دارن مثلا بیگ بنگ تئوری و هو آی مت یور مادر تابستان پخش ندارن. بعضی سریالا مثل اگه اشتباه نکنم همین گیم آو ترونز سه ماه اول سال پخش ندارن.

MαMaSαN

کاربر سایت
Jan 8, 2013
179
نام
مـحـمـد
نظرتون در مورد Six Feet Under چیه؟ ارزشش را داره

داستان عمیقی داره و باید داستانش رو درک کنی و خیلی هم حوصله میخواد چون دیالوگ خیلی زیاد داره. اما در کل سریال منحصر به فردی هست و جزو سریال های فوق عمیقی هست که تابحال نگاه کردم!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
درود

از سریال دیدن یه چند ماهی میشه عقبم

چند تا سوال

1 . سریال دکستر اون قسمتش که
می خواد با هانا رو بکشه بعدش باهاش رابطه برقرار می کنه ( همونجا که نمایش برف و .. هست ) قسمت چندمه دقیقا ؟

2 . سریال الان چی باحاله ببینم ( کمدی ) انیمیشن هم قبول می کنیم - باتشکر !

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
درود

از سریال دیدن یه چند ماهی میشه عقبم

چند تا سوال

1 . سریال دکستر اون قسمتش که
می خواد با هانا رو بکشه بعدش باهاش رابطه برقرار می کنه ( همونجا که نمایش برف و .. هست ) قسمت چندمه دقیقا ؟

2 . سریال الان چی باحاله ببینم ( کمدی ) انیمیشن هم قبول می کنیم - باتشکر !

2-اون سه تایی که صفحه قبل گفتم خیلی خوبن اگه ندیدید.یه سریال جدید اومده به اسم GO ON خیلی خنده داره و خیلی هم صحنه های احساسی جالبی داره (Matthew Perry که چندلر توی Friends بود نقش اصلیشو داره).سوژه اش باحاله هر چند بعید می دونم موفق بشه توی فصل اول که میانگین بیننده هاش تا الان حدود 6.5 میلیونه.

در ضمن واسه این میگم موفق نمیشه که سوژه اش حول یک حادثه خاص می چرخه و همچین موضوعی رو مثلا نمی شه پنج فصل ادامه داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر