KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Best Television Series - Drama
WINNER: "Homeland"
» "Breaking Bad"
» "Boardwalk Empire"
» "Downton Abbey"
» "The Newsroom"
این الان یعنی چی؟؟؟ یعنی بریکینگ بد اول نشد این هملند اول شد .
:-o خدااااااااااااااا:((

---------- نوشته در 01:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:04 PM ارسال شده بود ----------

BB رو دارید OVer Rate میکنید !!!!! شدید افت کرده من که بدم اومد از سریال تو این فصل !!!!!! Himeland که عالی بود من لذت بردم شدید :-x
من که هنوز عاشقشم :x
راستی مگه homeland افت نکرده؟؟

آخرین ویرایش:

GreatLord

کاربر سایت
Jul 18, 2012
92
نام
shayan
دوستان عزیز و گزامی من تازه شروع به سریال نگاکردن کردم.میشه یکی به من لینک دانلود تمام فصل های supernational رو بده؟بعد به نظر شما چه سریالایی خوبه؟اونایی که خویه رو لینک بدید:d.
من این homeland یا bb رو حتی اسماشونم نشنیدم میشه بیشتر توضیح بدید.و امید وارم جوابمو بدید چون اکثرا به من جواب نمیدن.

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
نمیدونم چرا میگید هوملند افت کرده ؟؟!!! :-/
به نظر من فصل 2 خیلی بهتر از یک بود
فصل یک تا اپیزود 7 تقریبا خسته کننده بود و بعد از اون یه ذره اوج گرفت اما فصل 2 از اولش جذاب بود

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
Breaking Bad افت کرده ؟!
متای سریال به ترتیب از فصل یک تا 5 ! :
فصل 1 : 74
فصل 2 : 85
فصل 3 : 89
فصل 4 : 96
فصل 5 : 99(با 22 تا کریتیک شده 99 !!)
امتیاز یوزرها هم که دیگه کاملا عیانه که همه خودشونو جر دادن برا این سریال:d
انصافا حق خوری کردن بی وجودا

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از نظر من که حق BB این فصل هیچی نبود...فصل افت داری بود به امید این که یه خیز باشه برای نیم فصل دومش...
فصل 4ـه BB الان نامزد بود، نه نصف فصل 5ـش!:D (!!؟:-/ )

به عنوان کسی که با فصل 3 بیشتر از فصل 4 حال کرده، بازم حق خوری بزرگی از BB شد که هیچی نبرد:| حداقل برایان کرانستون باید بهترین نقش اول مرد رو میبرد.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
رئیس کانل Showtime اقای David Nevins در خبری اعلام کرد سیزن اخر سریال Dexter زودتر از همیشه شروع خواهد شد. تاریخ نمایش سریال هم مشخص شد June 30 روز یک شنبه بیان شد.
این کانال عنوان کرد بعد از نمایش این سریال عنوان جدید کانال خود را با نام Ray Donovan قسمت اولش رو پخش خواهد کرد.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
کالیفورنیکیشن عالی بود! کلا امسال سر هیچکدوم از طنزها اینقدر نخندیده بودم! به امید یکی از بهترین سیزن های سریال!!! هنک آخر کاراکتره :D

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
اینا رو بیخیال جرا big bang theory نبرد؟:-/

احساس میکنم بلایی که سر فرندز اومد یعنی کم جایزه دادن بهش (فقط یه امی سال 2002 برای بهترین سریال کمدی......... دو جایزه بهترین بازیگر زن سربال یکی 99 یکی 2002) سر بیگ بنگ هم بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر