S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
260
تا الان که قسمت 9 باشه نمیدونستم شوگان مینی سریاله ! بدجوری ضد حال خوردم کلا دیدم به سریال عوض شد !

چرا همچین فیلمنامه ای باید مینی سریال باشه واقعا نمیفهمم . راحت 2 فصل دیگه جا داره...

نظر بقیه ی دوستان چیه؟؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,854
نام
شیخ صدرا
تا الان که قسمت 9 باشه نمیدونستم شوگان مینی سریاله ! بدجوری ضد حال خوردم کلا دیدم به سریال عوض شد !

چرا همچین فیلمنامه ای باید مینی سریال باشه واقعا نمیفهمم . راحت 2 فصل دیگه جا داره...

نظر بقیه ی دوستان چیه؟؟

نه به نظرم كشش نداره بيشتر از يه فصل.
شايد ميشد همين فصل رو قسمتاشو بيشتر كنن.
يه جلد كتابه كلا و يه واقعه تاريخى رو هم روايت ميكنه عملا.

Hmbazi

کاربر سایت
Mar 27, 2023
63
Parish این روزا میچسبه دیدنش خیلی خوشم اومده از همون شروع اپیزود یک من رو گرفت.بازیگرش هم دوس دارم.

در کنار پریش Animal control رو هم میبینم فقط چون بازیگر کامیونیتی توش بود رفتم سمتش، ولی خیلی خنده داره :D کامیونیتی رم ندیدید ببینیند حسابی منو میخندونه. تنها مشکلش اینه که نمیدونم چرا تو Tvtime پیداش نمیکم:blink:ینی بار اول نیست مدتیه سریال میبینم بعد میرم Tvtime میبینم نیست!!من همه سریالم رو ترک میکنم از بریکینگ بد و لاست و اینا بگیر تا بزنگاه و آقا ماشاالله و امام علی ر سربداران و اینا.الان عجیبه که یسریا رو توش پیدا نمیکنم

• Like
Reactions: سگ Naughty

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,453
نام
مسلم
به نظر شوگون جای خوبی تموم شد. باقی داستان هم که دیگه گفتن نداره، همه مدل اقتباسی ازش کردن. یه نمونه اش مثلا بازی Nioh 1 هست، بانو اوچیبا هم شخصیت منفی داستان هست :-" (البته میدونین که اسم اوچیبا یه اسم فیک برای سریال هست? :D )

2017090814656873_53389.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی سریال خوبی بود Shogun. یابوشیگه رو خیلی دوس داشتم. عجب کرکتر باحالی بود. بازیگرش قشنگ خوراک فیلم کُمدی بود. باید برم پیگیرش بشم ببینیم کار کُمدی داره یا نه :D ماریکو-ساما و فوجی-ساما هم خیلی خوب بود. ازون‌ور بازیگر نقش اوچیبا هم عالی بود. عجب صدایی داشت. شروع به صحبت میکرد جگر آدم حال میامد.

میدونم خیلی‌ها انتظار پایان متفاوتی داشتن و شاید میخواستن یه جنگ بزرگی سر بگیره و همه تیکه پاره بشن ولی خب توراناگا تمام زورشو زد که جنگ نشه و حتی ماریکو رو هم فدا کرد برای این هدفش. در نهایت به چیزی هم که میخواست رسید. بین همه‌ی گرگایی که سر قدرت میجنگیدن، این یکی از همه باهوش‌تر بود. سکانس یابوشیگه و توراناگا رو هم خیلی دوس داشتم. خیلی سرعتی سپوکو کرد و خلاص.

خلاصه که خوش گذشت. دستشون درد نکنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر