DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
2,004
کسی این it's always sunny in Philadelphia دیده؟
فصل های اولش کیفیت بالاتر از 480 نیست؟ سایت 30نما که تو وضعیت فعلی سایت ها تقریباً قوی ترین آرشیو داره، بالاتر از 480 نداره

عجیبه سریال با ریت 8.8 برای سال 2005 کیفیت بالاتر از 480 نداره

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
515
کسی این it's always sunny in Philadelphia دیده؟
فصل های اولش کیفیت بالاتر از 480 نیست؟ سایت 30نما که تو وضعیت فعلی سایت ها تقریباً قوی ترین آرشیو داره، بالاتر از 480 نداره

عجیبه سریال با ریت 8.8 برای سال 2005 کیفیت بالاتر از 480 نداره
اون اوایل رو با دوربین شخصی خودشون فیلم‌برداری می‌کردن، هیچ شبکه‌ای هم قبول نمی‌کرد بودجه بده. HBO رد کرد و آخر FX قبول کرد. اگه اشتباه نکنم تیتراژ رو هم همین‌جوری دوربین رو برداشتن رفتن توی خیابون گرفتن. کلاً کیفیت بالا نداره فصل‌های اول.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
2,004
اون اوایل رو با دوربین شخصی خودشون فیلم‌برداری می‌کردن، هیچ شبکه‌ای هم قبول نمی‌کرد بودجه بده. HBO رد کرد و آخر FX قبول کرد. اگه اشتباه نکنم تیتراژ رو هم همین‌جوری دوربین رو برداشتن رفتن توی خیابون گرفتن. کلاً کیفیت بالا نداره فصل‌های اول.
از فصل 5 به بعدش کیفیت قابل دیدنش هست، امکان اسکیپ کردن 4 فصل هست از 5 شروع کنم دیدم؟

• Like
Reactions: TheGodfather

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
515
از فصل 5 به بعدش کیفیت قابل دیدنش هست، امکان اسکیپ کردن 4 فصل هست از 5 شروع کنم دیدم؟
از اون سؤال‌ها بود :D می‌شه سريال رو از وسط دید؟

کیفیت اون‌قدر هم پایین نیست دیگه. مثلاً اون قدیم‌ها که امکانات نبود کل سریال‌ها رو 480 می‌دیدیم. عجب زمونه‌ای شده :D

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
2,004
از اون سؤال‌ها بود :D می‌شه سريال رو از وسط دید؟

کیفیت اون‌قدر هم پایین نیست دیگه. مثلاً اون قدیم‌ها که امکانات نبود کل سریال‌ها رو 480 می‌دیدیم. عجب زمونه‌ای شده :D
گفتم سیتکامه شاید هر اپیزودش داستان جدا داره میشه دید، داره، نداره؟ IDK زیاد مهم نی

بیخیال زمونه رو چیکارش داری :D
کیفیت 480 الان واقعا outdated حالا نه تو بحث کیفی ولی تو استاندارد 10 سال پیش هم تو یه تلویزیون یا مانیتور 1080 کیفیت 480 پلی کنی چیز جالبی نمایش نمیده چه برسه به صفحه نمایش های امروزی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,421
نام
Majid
گفتم سیتکامه شاید هر اپیزودش داستان جدا داره میشه دید، داره، نداره؟ IDK زیاد مهم نی

بیخیال زمونه رو چیکارش داری :D
کیفیت 480 الان واقعا outdated حالا نه تو بحث کیفی ولی تو استاندارد 10 سال پیش هم تو یه تلویزیون یا مانیتور 1080 کیفیت 480 پلی کنی چیز جالبی نمایش نمیده چه برسه به صفحه نمایش های امروزی
بیا و حساس نباش :-" اولش شاید اذیت کنه بعد چند اپیزود احتمالا یادت بره، فیلم اکشن پر VFX که نیست هر لحظه کیفیت داغونشو بهت یادآور شه :D بعدم کلا کوتاهه سیزن اول 7 قسمت 20 دقیقه ای بیشتر نیست بماند که It's always sunny ـه قدیم خیلی قوی تر از الانش هست حیفه اپیزودای قدیمشو از دست داد.
هر اپیزود که چرا، داستان جدا داره میتونی از 5 ـم شروع کنی اما خب بیلد آپ شخصیتا مهمه قطعا کسی که از سیزن اول دیده خیلی بهتر مدل شخصیتا/رفتارشونو میشناسه و به جوکا و صحنه هاش میخنده تا اینکه یکی از راه برسه و ندونه اینا کی هستن اصلا، خودم قدیم سیتکام هیتر بودم فقط بخاطر اینکه میرفتم چهار تا اپیزود از وسط سریالا نگاه میکردم میگفتم واقعا مردم میخندن به اینا؟ :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,666
نام
سپهر
یه قسمت از the wire دیدم. چقدر آشنا میزد. قبلا از تلویزیونی جایی پخش شده بوده؟:-"

شاید از شبکه افق پخش می‌شده و شما زودتر از ما از این تحفه گران‌بها برخوردار شد‌ه‌اید. 8-| این شبکه حتی شخصیت عمر را از گناهان مصون نگه داشته و به احتمال فراوان
شما ورژن عمر «هدایت شده به راه راست» را در تلویزیون دیده‌اید! بعد از اتمام سریال، احتمالا «مختارنامه» پخش می‌شده است. :D

پی‌نوشت: اگر منظورتون تلویزیون صدا و سیما است که باید بگویم اشتباه زدید اما سریال The Wire توسط تیم دوبلور فیلیمو کامل دوبله شده است. دوبله بسیار ضعیفی هم دارد؛ اصلا قابل قیاس با دوبله «فرار از زندان»، «بریکینگ بد»، «نارکوها» و BCS نیست!

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,522
نام
مسلم
شاید از شبکه افق پخش می‌شده و شما زودتر از ما از این تحفه گران‌بها برخوردار شد‌ه‌اید. 8-| این شبکه حتی شخصیت عمر را از گناهان مصون نگه داشته و به احتمال فراوان
شما ورژن عمر «هدایت شده به راه راست» را در تلویزیون دیده‌اید! بعد از اتمام سریال، احتمالا «مختارنامه» پخش می‌شده است. :D

پی‌نوشت: اگر منظورتون تلویزیون صدا و سیما است که باید بگویم اشتباه زدید اما سریال The Wire توسط تیم دوبلور فیلیمو کامل دوبله شده است. دوبله بسیار ضعیفی هم دارد؛ اصلا قابل قیاس با دوبله «فرار از زندان»، «بریکینگ بد»، «نارکوها» و BCS نیست!
نه بیشتر منظورم شبکه چهار بود چون سریال قدیمی هست و اون موقع هم از این کارها میکردن که سریال با اسم دیگه پخش کنن یا یه فصل رو تبدیل به فیلم سینمایی کنن و پخش کنن :D منم یه ده سالی هست که دیگه فقط بعضی از مستندها رو از تلویزیون میبینم و فیلم و سریال ها رو ترجیع میدن زبان اصلی دانلود کنم :-"
البته احتمال هم داره که سال ۸۹ که تازه نت adsl گرفته بودم دانلودش کرده باشم و بعد که دیدم هیجان نداره حذفش کرده باشم :-"

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,666
نام
سپهر
نه بیشتر منظورم شبکه چهار بود چون سریال قدیمی هست و اون موقع هم از این کارها میکردن که سریال با اسم دیگه پخش کنن یا یه فصل رو تبدیل به فیلم سینمایی کنن و پخش کنن :D منم یه ده سالی هست که دیگه فقط بعضی از مستندها رو از تلویزیون میبینم و فیلم و سریال ها رو ترجیع میدن زبان اصلی دانلود کنم :-"
البته احتمال هم داره که سال ۸۹ که تازه نت adsl گرفته بودم دانلودش کرده باشم و بعد که دیدم هیجان نداره حذفش کرده باشم :-"

سریال دو الی سه شخصیت هم‌جنس‌گرا دارد که نقش محوری هم نیستند (عمر یکی‌اش) و قابل حذف هم نیستند. یک فصل به طور کامل روی پرونده قاچاق ج*سی انسان تمرکز دارد و .... تلویزیون صدا و سیما پس از پزشک دهکده، از پخش سریال‌های آمریکایی منصرف شد و بیشتر به سمت پخش سریال‌های آبدوغ خیاری ایتالیایی، استرالیایی (پرستاران، دایره جنایی)، کانادایی و بریتانیایی (ترنسپورتر، خط سایه) رفت تا اینکه شبکه نمایش اومد و سریال فرار از زندان برای نخستین بار از تلویزیون پخش کرد (فکر کنم عید 96 بشه).

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر