Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شما که کتابا رو خوندین یه چک بکنین اول سریالو بعد تاییدیه بدید که ببینیم ما یا نه :D ویل اف تایم خیلی سری بزرگیه
والا وحید من تا کتاب 4 خوندم و از بس زیاد و سنگینه باید چند ماه ریکاوری کنی تا جلد بعدش رو شروع کنی:D ولی در کل فکر کنم سریال روی Moiraine به عنوان شخصیت اصلی تمرکز داره تا خود Rand Al'thor به عنوان شخصیت اصلی کتاب. البته خوبی WoT اینه که به همه شخصیت ها به یه اندازه میپردازه تا اینکه بخواد فقط تمرکز کنه روی شخصیت Rand که داستان پیرامونش میچرخه.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان سریال خوب چی پیشنهاد میدید؟ آخرین چیزی که دیدم خیلی خوشم اومد dark بود. یه چیز جذاب مثل دارک باشه عالیه, سبکش مهم نیست.
از جدیدا بویز رو یکم دیدم ولی زیاد جذبم نکرد. الان که فک میکنم ترجیحا سوپرهیرویی نباشه:D

• Like
Reactions: Deliverer

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دوستان سریال خوب چی پیشنهاد میدید؟ آخرین چیزی که دیدم خیلی خوشم اومد dark بود. یه چیز جذاب مثل دارک باشه عالیه, سبکش مهم نیست.
از جدیدا بویز رو یکم دیدم ولی زیاد جذبم نکرد. الان که فک میکنم ترجیحا سوپرهیرویی نباشه:D
چه جالب... سلیقمون تو دارک و بویز یکیه :D
بویز با اختلاف اورریتدترین سریال تاریخه (نظر شخصی :D )
دارک که فصل اولش بی نظیر بود ولی در ادامه هرچی از سریال میگذشت دوز "پَس دِ ویند ناله" های فلسفی ـش بیشتر شد! ولی از عوامل ـش خیلی ممنونم که سر سه فصل خیلی شیک و مجلسی بدون آب بستن سریالو تموم کردن...
اگر نسبت به محتوا حساس نیستی و فقط دنبال سرگرم شدنی اینارو بهت پیشنهاد میدم:

Money Heist
Into the night
Agents of Shield:x (تا فصل پنجم عالی بود و بنظرم میشه همونجا پایانش رو درنظر گرفت)
Black Mirror (سریالی که محتواش جالب و سرگرم کنندس)

فعلا همینا تو ذهنمه :D

• Like
Reactions: Deliverer and worm

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
به نظر من بشینید Mr Inbetween رو ببینید. تازه هم تموم شده و می‌تونید یک‌جا تماشاش کنید :D

اگر به امتیاز و عدد و این‌جور چیزها هم اهمیت می‌دید، این سریال هم مثل «فلیبگ» هفت‌وْخرده‌ای بود و وقتی تموم شد، رسید بالای 8.5. شاید هم مثل اون سریال بعد از اتمام‌ش بیوفته سر زبون‌ها. شاید هم نه :D در هر صورت این سریال همه‌چیز داره و حیفه دیده نشه. یکی از بهترین پایان‌ها رو هم داره.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
پ.ن:گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

• Like
Reactions: pxc33 and worm

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
دوستان یه سوال.how i met your mother رو تا قسمت ۱۵ فصل ۱ دیدم و اصلا خوشم نیومد و نخندیدم و بازیگراش خیلی لوسن برام. با این فرض که سیتکام های دیگه ای بوده که عاشقشون بودم احتمال داره فصل بعدی برام جذاب بشه یا وقتمو بزارم یه سریال دیگه؟؟

• Like
Reactions: TheGodfather

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
دوستان یه سوال.how i met your mother رو تا قسمت ۱۵ فصل ۱ دیدم و اصلا خوشم نیومد و نخندیدم و بازیگراش خیلی لوسن برام. با این فرض که سیتکام های دیگه ای بوده که عاشقشون بودم احتمال داره فصل بعدی برام جذاب بشه یا وقتمو بزارم یه سریال دیگه؟؟
اصلا و ابدا ادامه نده.
پایان اش مافوق افتضاحه!
کل سریال رو خراب میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• S@eEd
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر