Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
جزو سریال های خفنیه که بخاطر خفن بودن و خاص بودن بیش از اندازش زیاد دیده نشده، دیالوگ هایی تو این سریال عالین، شخصیت ها و کلیت حرفی که میخاد بزنه‌..، چند سال پیش دوستم بهم پیشنهاد داد که دیدم، ولی حس میکنم باید دوباره ببینمش، چون جزو کارایی که هر چند وقت یه باری دوباره دیده بشه، چیزای جدیدی میشه ازش فهمید و پیدا کرد.

اگه دنبال یه شخصیت سِرِ انگلیسی خفن میگردید این سریالو از دست ندید

View attachment 127621
من از وقتی شما این رو گفتین نشستم سریال رو تو یک هفته دیدم ... فصل اول و دوم عالی بود اما فصل سوم واقعا خراب کرد ... مخصوصا پایانش ... قشنگ سریال یه فصل دیگه می خواست

• Like
Reactions: Boss

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,772
نام
Masoud
منم Penny Dreadful تا قسمت 8 فصل 2 دیدم ، دم دوستی که چند روز پیش معرفیش کرد گرم :D
راستی برا دیدن The Mandalorian حتما باید کل فیلم های جنگ ستارگان رو دید؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من از وقتی شما این رو گفتین نشستم سریال رو تو یک هفته دیدم ... فصل اول و دوم عالی بود اما فصل سوم واقعا خراب کرد ... مخصوصا پایانش ... قشنگ سریال یه فصل دیگه می خواست

بسیار هم عالی
نمیدونم فک کنم شبکه گفته سریع تمومش کنید.. البته جایی خوندم خود لوگان گفته بوده سه تا فصل بسشه، دقیق نمیدونم اما..

فارغ از این مبحث که چطوری تموم شد تو این فیلم اینقدر شخصیت های مرموز، دیالوگ های عالی و پیام نهفته است که حتی بخاطر همین ها هم باید دیده بشه.

خیلی از شخصیت های این فیلم از رمان های مختلف برداشته شده و دیالوگ های زیادی از افراد بزرگی مثل شکسپیر نقل میشه میشه..

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
نصف ویچر رو دیدم، از اونی که انتظار داشتم ضعیف تر بود متاسفانه ولی باز هم ارزش دیدن داره، حداقل واسه طرفدارهای مجموعه. ایرادات اصلی یکی بازیگرها هستن و یکی دیگه هم تایم لاین مسخره ای که برای فیلم در نظر گرفتن، اونایی که میدونن قضیه چیه بعضی جاها گیج میشن، اونایی که نمی‌دونن هم خدا بهشون رحم کنه! :D بازیگر گرالت به کنار، بقیه بازیگرها سه دسته هستن:
از نظر ظاهری خوب، از نظر اجرا ضعیف مثل سیری.
از نظر ظاهری ضعیف، از نظر اجرا خوب مثل دندلاین.
از نظر ظاهری ضعیف، از نظر اجرا ضعیف مثل ینیفر.
واقعا چشم بازار رو کور کردن با این تیم بازیگری :D گرالت در مجموع خیلی خوبه ولی بازم تو قسمت های اول اون شخصیتی نیست که باید باشه و انگار درک درستی ازش نداشتن (مثل اکثر شخصیت ها)، تو قسمت چهارم یه مقدار وضعیت بهتر میشه و امیدوارم همین نوع اجرای قسمت چهارم رو تو ادامه هم ببینم. بازیگرهای فرعی هم چنگی به دل نمیزنن، ونفری اصلا اون چیزی نیست که انتظار داشتم، خارپشت انگار از رو سریال‌های کودکان طراحی شده و ... البته کالانته به نظرم خوب بود.

نکات مثبت سریال هم طراحی ها هست، از لباس و محیط های بیرونی بگیر تا طراحی قصرها و ... که البته تاثیر زیادی هم تو فضاسازی خوب سریال گذاشته. امیدوارم برای فصل بعد حداقل داستان رو سرراست ببرن جلو!

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
منم Penny Dreadful تا قسمت 8 فصل 2 دیدم ، دم دوستی که چند روز پیش معرفیش کرد گرم :D
راستی برا دیدن The Mandalorian حتما باید کل فیلم های جنگ ستارگان رو دید؟
نیازی به دیدن فیلمای استار وارز نیست فقط در حد اینکه امپراطوری چیه اینا تو نت یک مطالعه ریزی داشته باشی کافیه ولی اگر بتونی فیلما رو ببینی صد در صد جذابیتش بیشتر میشه برات

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
بسیار هم عالی
نمیدونم فک کنم شبکه گفته سریع تمومش کنید.. البته جایی خوندم خود لوگان گفته بوده سه تا فصل بسشه، دقیق نمیدونم اما..

فارغ از این مبحث که چطوری تموم شد تو این فیلم اینقدر شخصیت های مرموز، دیالوگ های عالی و پیام نهفته است که حتی بخاطر همین ها هم باید دیده بشه.

خیلی از شخصیت های این فیلم از رمان های مختلف برداشته شده و دیالوگ های زیادی از افراد بزرگی مثل شکسپیر نقل میشه میشه..
دقیقا ... دیالوگ های سریال عالی کار شده بودن ... شخصیت پردازی سریال هم عالیه ... فقط از پایان بندیش ناامید شدم که فکر می کنم بیشتر به دلیل هدف های تجاری باشه تا ضعف نویسنده و کارگردان ... به هر حال ممنونم بابت معرفی این سریال

• Like
Reactions: Boss

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510

فصل دوم سریال «دوست نابغۀ من» برخلاف فصل اول، به‌طور هم‌زمان در ایتالیا و آمریکا پخش نمی‌شه.
این فصل که بر اساس دومین کتاب از سری کتاب‌های چهارگانۀ Neapolitan Novels (رمان‌های ناپلی) با
عنوان The Story of a New Name (داستان یک نام جدید) هست، پخش خودش رو در تاریخ 21 بهمن
در ایتالیا، و 26 اسفند در آمریکا آغاز می‌کنه.​

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
هفته پیش بعد مدت ها گفتم 4 تا سریالو با هم استارت بزنم...
اولیش خاطرات ترسناک سابرینا بود که بعد 1 قسمت دراپش کردم. بحث بد بودنش نیست ولی میدونم من کسی نیستم که با چنین چیزی حال کنم.
میخواستم You رو ببینم ولی ته فصل اولش برام اول کار اسپویل شد. حالا هنوز نمیدونم ارزش داره ببینمش باز یا نه.(اگه کسی نظری داره بگه) .
واچمن هم استارت زدم که 2 قسمت یددم و فوق العاده بود!!! بعد خبرش اومد فصل 2 یی درکار نیست احتمالا. نمیدونم حالا سریال تو همین فصل اول داستانش یه سرانجامی داره یا نصفه میخوان ولش کنن.
اخریشم مندولارین که دانلود کردم ولی ندیدم هنوز.

علاوه بر این ها. 2 فصل آخر مستر روبات و بوجک هورسمن رو هم ندیدم و باید ببینم.

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
هفته پیش بعد مدت ها گفتم 4 تا سریالو با هم استارت بزنم...
اولیش خاطرات ترسناک سابرینا بود که بعد 1 قسمت دراپش کردم. بحث بد بودنش نیست ولی میدونم من کسی نیستم که با چنین چیزی حال کنم.
میخواستم You رو ببینم ولی ته فصل اولش برام اول کار اسپویل شد. حالا هنوز نمیدونم ارزش داره ببینمش باز یا نه.(اگه کسی نظری داره بگه) .
واچمن هم استارت زدم که 2 قسمت یددم و فوق العاده بود!!! بعد خبرش اومد فصل 2 یی درکار نیست احتمالا. نمیدونم حالا سریال تو همین فصل اول داستانش یه سرانجامی داره یا نصفه میخوان ولش کنن.

علاوه بر این ها. 2 فصل آخر مستر روبات و بوجک هورسمن رو هم ندیدم و باید ببینم.
اول ماندو رو ببین چون تعداد اپیزود هاش کمه و خب بیبی یودا هم میچسبونتت
سریال you هم ببین ارزش داره و خیلی خوبه از نظر من فصل دومش واقعا ارزشمنده در آخر بشین مستر روبات و به فصل آخرش توصیه میکنم حتما خودتو چرب کنی:D

• Like
Reactions: mobin.hb96

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,514
نام
سپهر

لیندولف پیش از انتشار سریال گفته بود که من داستانم را در همین 9 قسمت تمام و کمال بیان کردم و اگر فصل دومی ساخته بشه، من درش نه به عنوان تهیه کننده و نه نویسنده حضور ندارم. HBO هم به تصمیم لیندولف احترام گذاشت و اعلام کرد که واچمن همین یک فصل هست و بدون لیندولف فصل دومی هم در کار نخواهد بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر