Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
نمیدونم چرا ندیدم کسی زیاد ازین چیزی بگه سریال سطح بالاییه واقعا انتظارات رو به راحتی برآورده میکنه!
هم کست خوبی داره هم اتمسفر هم داستان جذاب هم شخصیت های معروف و دوست داشتنی لندن ویکتوریا! :D

جزو سریال های خفنیه که بخاطر خفن بودن و خاص بودن بیش از اندازش زیاد دیده نشده، دیالوگ هایی تو این سریال عالین، شخصیت ها و کلیت حرفی که میخاد بزنه‌..، چند سال پیش دوستم بهم پیشنهاد داد که دیدم، ولی حس میکنم باید دوباره ببینمش، چون جزو کارایی که هر چند وقت یه باری دوباره دیده بشه، چیزای جدیدی میشه ازش فهمید و پیدا کرد.

اگه دنبال یه شخصیت سِرِ انگلیسی خفن میگردید این سریالو از دست ندید

127621

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
جزو سریال های خفنیه که بخاطر خفن بودن و خاص بودن بیش از اندازش زیاد دیده نشده، دیالوگ هایی تو این سریال عالین، شخصیت ها و کلیت حرفی که میخاد بزنه‌..، چند سال پیش دوستم بهم پیشنهاد داد که دیدم، ولی حس میکنم باید دوباره ببینمش، چون جزو کارایی که هر چند وقت یه باری دوباره دیده بشه، چیزای جدیدی میشه ازش فهمید و پیدا کرد.

اگه دنبال یه شخصیت سِرِ انگلیسی خفن میگردید این سریالو از دست ندید

View attachment 127621
عمق کثافت دنیا رو آدم توی سریال مشاهده میکنه! :D

• Like
Reactions: Evil and Boss

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
The Man in the High Castle چطوریه؟
تا فصل 3 دیدم و سریال ،عالی پیش میره . روند آهسته ولی پرجزئیات چه تو شخصیت پردازی و چه در زمینه سازی و پیچش های داستانی . نظر پایین هم توضیح کلی خوبی میده
گفتگو درباره سریال ها (معرفی در پست اول تاپیک_پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Anakin

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
البته احتمالا گفتن اش اینجا فایده ای نداشته باشه چون اکثرا از قبل می دونن و دیدن . ولی آقا سوپرانوز رو دریابید . فوق العاده است . کست بازیگری - خرده پیرنگ ها -کاراکتر پردازی در سطح بالایی قرار دارن

• Like
Reactions: saeed_sg

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
هولی شت!، این The Outsider چه قدر خوبه!
از بازی‌ها، خصوصا بن مندلسون تا سینتیا اریوو که تو همین یه قسمت کل سریالو برای خودش کرد، تا فیلمبرداری، کارگردانی و موزیک! اوووف
خود داستان هم به شدت خوبه، یه murder mystery فیکشن. واقعا مخلوط خوبیه و اصلا شبیه True Detective هم نیست و نمیخواد هم باشه.
به شدت مجذوب سریال و ادامه اش شدم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب بالاخره بعد کلی کلنجار تونستم یـ سریال رو به صورت کامل دو سه روز ببینم خیلی وقت بود میخواستم شروع کنم ولی اینقدر بی حوصله بودم که یکی پشت سر هم سریال ها رو اسکیپ میکردم نهایتش دو قسمت اول رو میدیدم و دیگه میلیم نمیکشید بگذریم بعد تاخیر سه ماهه بعد اینکه یـ مدت منتظر زیر نویس فارسی سریال بودم بالاخره Looking for Alaska رو دیدم باید بگم که اگه در حال مرگ هم باشم بدترین وضع روحی رو هم داشته باشم هیچ چیز مثل یـ سریال تینجیری با کیفیت نمیتونه جلودار احساستم باشه سریال اول بد شروع میشه ولی رفته رفته شخصیت ها جا میوفتن هرچند به نظرم جای کار بیشتری برا شخصیت پردازی ها بود ولی همینکه تونسته بودن سریال رو اینجوری سر هم کنن خودش خیلی ـه در کل سریال تینجیری خوب این روزا خیلی کم پیدا میشه بسی حال کردم از سریال پیامی که به مخاطب میداد رو خیلی خوشم اومد داستان پر مغز و عالیی داشته که میزاشت ذهن آدم روی خیلی از مسائل زندگی فکر کنه و همینش رو خیلی دوست داشتم در کل گفتم بعد سه ماه یـ خبری بدم اگه کسی مثل من منتظر زیر نویس هاش بوده و به کل یادش رفته سریال رو , یـ یاد آوری بکنم ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فصل دوم S*x Education رو دیدم دقیقا اگه با فصل اول حال کردید با این فصل هم حال میکنید ریتم سریال وقعا عالیه کمدی و درام ـش به شدت حساب شدست خلاصه رابطه شخصیت ها رو خیلی خوب دراوردن فقط قسمت آخر به نظرم خیلی بهتر میتونست تموم بشه احساس کردم خیلی چیزاش زورکی سر هم کرده بودن فقط من دستم به اون شخص نرسه :(( لعنتی قرار 4 پنج فصل مارو بزارن تو خماری با این حساب :(

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
یک حس دوگانه ای در مورد سریال اوتسایدر دارم؛ از اینکه تم ترسناک - فولکور هم به رهبری سینتیو ارویو انجام می شه دوست داشتنی هست ولی از طرف دیگه وقتی داره به حقیقت نزدیک میشه یه مقدار دلسرد شدم. احساس میکنم که انگار این قسمت کمی پایان سریال را برامون لو داد!

• Like
Reactions: Capcom and Kurt117

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر