HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بچه ها لوک کیج چطوره؟ :D با اینکه کنسل شده ارزش دیدن داره؟
لیست ساوندترک ها رو دیدم پشمام ریخت :D حتی Rakim و Wu tang داره ! :D حتی کل اپیزود های سیزن اول از رو اسم آهنگ های Gang Starr گرفته شده، عجب :D
سازنده اهنگ هاشم که علی شهید محمد بوده :D
من کلا سمت سوپرهیروها نرفتم ، اما این احساس می کنم برا من ساخته شده :D

دقیقا صفحه قبل داشتم میگفتم فصل دومش چقدر معرکه بوده...
ولی اگه سوپر هیرویی خوشت نمیاد که نرو سمتش به نظرم :D
خلاصه یک هیروعی هست که بدنش خیلی مقاومه م تقریبا ضد گلولست. یکم op عه بقول معروف :D
فصل اول سوپر هیروییه ولی فصل دوم بیشتر به شکنندگی ذهنی و داخلی لوک و از طرف دیگه مقابله کاراکترای منفی با هم می‌پردازه که خیلی بنظرم خوب بوده...
درکل بنظرم ۳-۴ اپیزود اول فصل یکش رو ببین اگه یکم حال کردی ادامه بده

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اگر انیمیشن خوشت اومده حتما فیوچراما و بوجک هورسمن رو ببین.بوجک دارک کمدیه ولی فیوچراما با اینکه کمدی به حساب میاد ولی بعضی اپیزودهاش آدم رو نابود میکنه.هنوز هم بعضی اپیزودهاش رو ببینم قطعا مثل یک بچه دو ساله میزنم زیر گریه.:|
الان که دوباره چند ساله فیوچراما کنسل شده میبینم کاش با همون کیفیت پایین مثل سیمپسونز پخش میشد.واقعا جای خالیش حس میشه.

99 از این نظر فکر نکنم به کارت بیاد.دو تا سیاه داره که هر دو پلیسن .فکر کنم یک اپزیودشم بگیری ببینی خودت متوجه بشی خوبه برات یا نه.ولی در کل سریال خوبیه.یک اپیزودش به احمدی نژاد میگه جیمی جب:)) اندی سمبرگ یک آهنگم خونده بود واسش.علاقه خاصی بهش داره فکر کنم:))
اقا خوب گفتي فيوچراما رو، خيلي meme ازش ديده بودم ، بعدا تحقيق كردم شناختمش ، فهميدم خيلي سريال خوش ايده اي بوده،
يادم رفت ببينمش تا اينكه شما ياد اوري كردي :D
ميخواستم بدونم دليل كنسليش چي بوده و اينكه سريال يهو ول ميشه يا سرو تهش هم مياد؟

اگه هم بگيد چند فصله ممنون ميشم

Poorya_2

کاربر سایت
Nov 10, 2012
203
نام
پوریا
یک سریالی بود اسمش یادم نیست 8-| راجب یک شیطانی بود>:) که مردم را آلوده میکرد کرمهای ریز مي زاشت تو بدن قربانیها یا با یک خراش کوچک تو گلو خونشون را میخورد خیلی ترسناک و باحال بود کسی از دوستان احیانا دیده به یادش میاد با مشخصاتی که گفتم اسمش را بگه :D

فکر کنم the strain منظورت باشه ، من خودم از طرفدارای این سریال بودم

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
ریت های فصل 6 HOC خنده داره ، همه قسمت ها زیر 5 شده ، از طرفی هم 4k این فصل با حجم 100 گیگ منتشر شده که وسوسه کننده هست ، اگه کوین اسپیسی بود سریع میرفتم برای دانلودش .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
اقا خوب گفتي فيوچراما رو، خيلي meme ازش ديده بودم ، بعدا تحقيق كردم شناختمش ، فهميدم خيلي سريال خوش ايده اي بوده،
ميخواستم بدونم دليل كنسليش چي بوده و اينكه سريال يهو ول ميشه يا سرو تهش هم مياد؟

یکی از بهترین انیمیشنهای موجوده واقعا تو دیدن فصول اولش نباید شک کرد.بار اول که فصل پنجم الکی کنسلش کردن و دو سه تا فیلم به جاش دادن.هر بارم یک پایان برای سریال نوشتن و باز ادامه پیدا کرد.:D بعد از چند سال برگشت و تا فصل 7 ادامه پیدا کرد و اینبار هم براش یک پایان دیگه نوشتن(خیلی خوب نبود اون دو فصل) ولی فکر کنم دوباره برگرده در آینده.
در کل همچین سریالهای پایان لازم ندارن.خودت فکر کن ببین آخر ساوث پارک رو بخوان بنویسن اصلا برای کسی مهمه؟

• Like
Reactions: esm nadaram

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
تریلر فصل سوم TrueDetective رو دیدم ... فقط امیدوارم چون بازیگر اصلی سیاه پوسته تم جامعه سیاه پوستی نگیره چون خیلیدیگه کلیشه شده... جوش سنگین و تاریک بود فقط خداکنه مثل فصل 1 سنگین باشه.. لامصب هیچی جای مکانهی و وودی هریلسون رو نمیگیره ...خیلی خوب بودن...

• Like
Reactions: Blood Brothers

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
این قسمت واکینگ دد عالی بود فکر کنم همین روال ادامه بده به روزهای اوجش برمیگرده
شنیده بودم بازیگر نقش ریک گرایمز قراره از سریال خداحافظی کنه ولی زنده موند و نجاتش دادن یعنی نگه داشتن برای روز مبادا سریال بیننده اش کم شد دوباره برش گردونن؟
ویرایش: این خبر رو تو چنل تلگرام خوندم.
مجموعه فیلم های «واکینگ دد» ساخته می‌شود!!
➖ ریک گرایمز بازمیگردد

❗️ اگه هنوز قسمت پنجم رو ندیدید ادامه مطلب رو نخونید ❗️

♨️ اسکات گیمپل طی برنامه «تاکینگ دد» این هفته رسمأ اعلام کرد که سری فیلم های «واکینگ دد» به صورت مجموعه ای سه گانه ساخته خواهند شد!!

در پایان قسمت پنجم از فصل نهم دیدیم که ریک گرایمز به وسیله ی هلیکوپتری نجات داده شد و بعد از پرش زمانی شش ساله در سریال دیگر خبری از ریک نبود!!
و همینطور که قبلأ هم گفته شد قسمت پنجم آخرین حضور ریک در سریال بود!

بله درست است ما دیگر ریک را در سریال نخواهیم دید!
اسکات گیمپل اعلام کرد که ادامه داستان ریک گرایمز در مجموعه فیلم های «واکینگ دد» به تصویر کشیده خواهد شد!!

وی افزود بجز داستان ریک ما خیلی چیز های شگفت انگیزی رو در این سه گانه خواهیم دید!!

گیمپل اعلام کرد که ساخت اولین قسمت از فیلم های «واکینگ دد» اوایل سال 2019 استارت خواهد خورد!

ظاهرأ مسیر ریک از سریال جدا شده و برای دیدن ادامه داستان «ریک گرایمز» باید منتظر سه گانه فیلم های «واکینگ دد» باشیم...

ریک کشته نشد ولی دیگر در سریال حضور نخواهد داشت!

• Like
Reactions: bayern_vahid

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
کسی اینجا از Riverdale حرفی نمیزنه!
بعد Stranger Things بیشترین میکس و کلیپ توی اینستا مربوط به همینه تا جایی که من دیدم...

یبار یه میکسی رو دیدم ازین Riverdale که:
همه همدیگه رو ماچ میکردن،زن و مرد،زن و زن،مرد و مرد:|:|:|:|
هیچی دیگه...عطایش را به لقایش بخشیدم.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
کسی اینجا از Riverdale حرفی نمیزنه!
بعد Stranger Things بیشترین میکس و کلیپ توی اینستا مربوط به همینه تا جایی که من دیدم...

یبار یه میکسی رو دیدم ازین Riverdale که:
همه همدیگه رو ماچ میکردن،زن و مرد،زن و زن،مرد و مرد:|:|:|:|
هیچی دیگه...عطایش را به لقایش بخشیدم.
من دو فصلشو دیدم همچین چیزی نداشت
البته بوس موس زیاد توی سریال داره ولی نفهمیدم منظورت همه همدیگه ماچ میکردن چیه
سریال بدی نیس ولی شاخم نیس

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
البته بوس موس زیاد توی سریال داره ولی نفهمیدم منظورت همه همدیگه ماچ میکردن چیه
یه میکسی بود از لحظات بوسیدن تو این سریال
پسره یه دختره رو بوس میکنه،بعد اون دختره یه دختره دیگه رو میبوسه،باز دوتا پسر دیگه همدیگه رو ماچ میکنن!:|

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
یه میکسی بود از لحظات بوسیدن تو این سریال
پسره یه دختره رو بوس میکنه،بعد اون دختره یه دختره دیگه رو میبوسه،باز دوتا پسر دیگه همدیگه رو ماچ میکنن!:|
آها فکر کنم یکی از قسمت های فصل 2 بود توی ویلا :-"
داستان داشت اون قسمتش :D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

اصلا سریال دنباله دار نیست که ته و توش در بیاد. البته هر دوبار که کنسل شده یک فینالی با احساس براش ساختن.

• Like
Reactions: esm nadaram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر