Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
همه میگن فلان سریال رو زود تموم کنید میلکش نکنید تا مثل سیمپسونز نشه ولی وقتی یک سریال رو مرتان یا بینج کنی و تموم شد و جای خالیش رو حس کردی، میفهمی همون بهتر که 20 فصل سیمپسونز وار میساختن تا 2 فصل سیمپسونز قبل از سیزن 9 وار!
فارسی نوشتی؟
یا من متوجه نشدم چون خیلی تخصصی بود!؟
میگیرم چی میگی؛ ولی سریال با سریال فرق داره. همه چی به داستان ربط داره.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
فارسی نوشتی؟
یا من متوجه نشدم چون خیلی تخصصی بود!؟
میگیرم چی میگی؛ ولی سریال با سریال فرق داره. همه چی به داستان ربط داره.

چیزی که من میگم اینه: ترجیج میدم یک سریال طولانی باشه تا با کیفیت. چون من بیشتر دنبال پر کردن وقتم تا دیدن سریال با کیفیت. البته الان که وقت آزاد زیاد دارم اینطوری فکر میکنم. اگر کار پیدا کردم، اونوقت نظم مسلما عوض میشه!

• Like
Reactions: Alkazar

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فصل دومش خوب بود ولی اونقدرام که تعریف می کنین بنظرم جاللب نیست و البته لوک کیج هم کنسل شد و فصل سومی درکار نیست واسه همین اگه ندید هم مشکلی نیس و الکی وقت تلف کردنه چون یجورایی ناقص میمونه :D
من خیلی حال کردم :D
از نظر کاراکتر های منفی بی نظیر بود... چنتا نقد خوندم که میگفتن مرایا استوکس/دیلارد از کینگ پین هم بهتر بوده، و واقعا ویلن های این فصل برای من در حد دردویل عالی بودن و بنظرم مرایا اواخر داستان در حد کیلگریو از جسیکا جونز (از نظر بنده بهترین کاراکتر منفی این مجموعه مارول/نتفلیکس) بود‌‌...

ولی مشکل اصلی همین کنسل کردنشونه...
بعضیا میگن میخان heros for hire رو راه بندازن با لوک و آیرون فیست. از یه طرف میگن ممکنه daughters of Dragon رو راه بندازن... ولی واقعا این سیزن لوک کیج پایانش بقدری عالی ست آپ کرد برای فصل ۳ که منتظر فصل ۳ همینم... نه سریال تیم آپی!

و خب بعضی هوادارا هم امید دارن مارول کنسل کرده که فصلای بعدیشو از سرویس استریم دیزنی که تازه راه افتاده پخش کنه نه نتفلیکس. بهرحال آدمی با امید زندست :D

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,070
نام
Ali
با یک پایان بندی درب و داغون.... قصه ی خانه ی پوشالی ما به سر رسید!
سلام
ببخشید در طول این فصل توضیح ندادن که فرانک چی شده؟ یا کجاست؟

منم فصل ۶ رو دانلود کردم، اما اصلا میلی به دیدن ندارم، آخه بدون فرانک چجوری میشه تحمل کرد؟!!!

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان عزيز دنبال يه سيتكام وقت پركنم،
How i met your mother
Friends
Always sunny in Philadelphia
Community
Scurbs
Southpark
اين بالايي ها رو ديدم
از اين بالايي ها همه رو دوست داشتم به جز always sunny in Philadelphia

دنبال به چيزي هستم كه اينقدر ارتباط بگيرم با سريال كه تموم شد تا چند وقت جا خاليشو حس كنم، همش هم خنده نباشه مثل فرندز يا ملاقات با مادر يا كاميونيتي يه سري جاها ادم غمگين بشه ،
حالا كسي از دوستان ميتونه كمكي بكنه و يه سريال تو اين مايه ها معرفي بكنه؟

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
How i met your mother
Friends
Community
Scurbs
Southpark
اين بالايي ها رو ديدم

دنبال به چيزي هستم كه اينقدر ارتباط بگيرم با سريال كه تموم شد تا چند وقت جا خاليشو حس كنم، همش هم خنده نباشه مثل فرندز يا ملاقات با مادر يا كاميونيتي يه سري جاها ادم غمگين بشه ،

سلام. نسخۀ آمریکایی «آفیس»: .The Office U.S

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام. نسخۀ آمریکایی «آفیس»: .The Office U.S
آقا کمدی (سیتکام) که توش بروبچ سیاه‌پوست نقش داشته باشند، میشناسی؟
من عاشق اون لهجه و نحوه حرف زدن‌شونم! یه چیزی تو مایه‌های فیلم Friday میخوام. حالا سفیدپوست هم تو سریال ایراد نداره!
یه Brooklyn 99 هست ولی نمیدونم خوب هست سریالش یا نه؛ سیاه‌پوستاش هم نمیدونم من رو راضی میکنند یا نه.
کسی اگه میشناسه همچی سریالی، معرفی کنه لطفا.

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
من عاشق اون لهجه و نحوه حرف زدن‌شونم! یه چیزی تو مایه‌های فیلم Friday میخوام. حالا سفیدپوست هم تو سریال ایراد نداره!
یه Brooklyn 99 هست ولی نمیدونم خوب هست سریالش یا نه؛ سیاه‌پوستاش هم نمیدونم من رو راضی میکنند یا نه.

The Carmichael Show
The Fresh Prince of Bel-Air هم خیلی خوبه. هم‌دورۀ فرندز و ساینفلده، ولی زیاد دیده نشده.

اگه سیتکام نخوای هم بهترین دارک‌کمدی تمام دوران‌ها، Atlanta :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
The Carmichael Show
The Fresh Prince of Bel-Air هم خیلی خوبه. هم‌دورۀ فرندز و ساینفلده، ولی زیاد دیده نشده.

اگه سیتکام نخوای هم بهترین دارک‌کمدی تمام دوران‌ها، Atlanta :D
دمت گرم.
خود اون بروکلین چی؟ ندیدی اون رو؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دمت گرم.
خود اون بروکلین چی؟ ندیدی اون رو؟

من B99 رو دو فصل دیدم، بعدش دیگه وقت نشد ادامش بدم کمکم هم فراموش شد ولی واقعا خنده دار و خوبه :D حد اقل اون دو فصل اول که دیدم.
کاراکتراشم خیلی خوب کاریزماتیک و متفاوتن :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
How i met your mother
Friends
Community
Scurbs
Southpark
اين بالايي ها رو ديدم

اگر انیمیشن خوشت اومده حتما فیوچراما و بوجک هورسمن رو ببین.بوجک دارک کمدیه ولی فیوچراما با اینکه کمدی به حساب میاد ولی بعضی اپیزودهاش آدم رو نابود میکنه.هنوز هم بعضی اپیزودهاش رو ببینم قطعا مثل یک بچه دو ساله میزنم زیر گریه.:|
الان که دوباره چند ساله فیوچراما کنسل شده میبینم کاش با همون کیفیت پایین مثل سیمپسونز پخش میشد.واقعا جای خالیش حس میشه.

99 از این نظر فکر نکنم به کارت بیاد.دو تا سیاه داره که هر دو پلیسن .فکر کنم یک اپزیودشم بگیری ببینی خودت متوجه بشی خوبه برات یا نه.ولی در کل سریال خوبیه.یک اپیزودش به احمدی نژاد میگه جیمی جب:)) اندی سمبرگ یک آهنگم خونده بود واسش.علاقه خاصی بهش داره فکر کنم:))

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
بچه ها لوک کیج چطوره؟ :D با اینکه کنسل شده ارزش دیدن داره؟
لیست ساوندترک ها رو دیدم پشمام ریخت :D حتی Rakim و Wu tang داره ! :D حتی کل اپیزود های سیزن اول از رو اسم آهنگ های Gang Starr گرفته شده، عجب :D
سازنده اهنگ هاشم که علی شهید محمد بوده :D
من کلا سمت سوپرهیروها نرفتم ، اما این احساس می کنم برا من ساخته شده :D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یک سریالی بود اسمش یادم نیست 8-| راجب یک شیطانی بود>:) که مردم را آلوده میکرد کرمهای ریز مي زاشت تو بدن قربانیها یا با یک خراش کوچک تو گلو خونشون را میخورد خیلی ترسناک و باحال بود کسی از دوستان احیانا دیده به یادش میاد با مشخصاتی که گفتم اسمش را بگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر