Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
فقط فصل اولش خیلی داغونه کیفیتش، فصلای بعد خوب میشه.
سریالو بدون بودجه خاص شروع کردن کم کم پیشرفت کرده واسه همونه، اوایلو تحمل کنی بقیش اوکیه:D
دقیقا منم با کیفیت اول سریال مشکل دارم.نمیشه اسکیپ کرد به فصلای بعد؟فصل هم کم نداره واقعا سخته همه رو دیدن

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دقیقا منم با کیفیت اول سریال مشکل دارم.نمیشه اسکیپ کرد به فصلای بعد؟فصل هم کم نداره واقعا سخته همه رو دیدن
تعداد فصلا بالاس اما تعداد اپیزودا پایینه، الان مثلا این چند فصل آخر که 10 قسمت بیشتر نبود همه هم 20 دقیقه ای، حساب کنی اگه تعداد اپیزوداش میخواست مثل بقیه سیتکاما باشه نهایت 5-6 فصل میشد :D
والا سریال داستان خاصی نداره که اسکیپ بهش ضربه بزنه اما به عنوان کسی که دو بار کامل دیدم بنظرم حیفه فصلای اولو اسکیپ زد، فصل اول کلا 7 قسمته بدترین کیفیت رو هم همون داره بعد بهتر میشه به مرور.
لینک سایت لطفا:D
tiii.me

• Like
Reactions: Radiance

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فصل سوم دردویل خیلی خوب بود . یک سری مشکلات داشت مثل خراب کردن ابهت یکی از ویلن های خفن کمیک ها . که البته چیز جدیدی نیست . پانیشر هم همین مشکل رو داشت . پایانش هم طوری بود که اگه کنسل بشه ناقص نمونه . هرچند سریال کیفیت بالایی داشت و امیدوارم کنسل نشه .

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
فصل سوم دردویل خیلی خوب بود . یک سری مشکلات داشت مثل خراب کردن ابهت یکی از ویلن های خفن کمیک ها . که البته چیز جدیدی نیست . پانیشر هم همین مشکل رو داشت . پایانش هم طوری بود که اگه کنسل بشه ناقص نمونه . هرچند سریال کیفیت بالایی داشت و امیدوارم کنسل نشه .

مارول به وضوح به Netflix گفته بود که عناوینی که دستت هستن رو تا هروفت بخوای دستت می مونن و هیچ برنامه ای برای آوردنشون توی سرویس Disney نداریم، کلا برای سرویس استریم دیزنی همون Mini-Series اه Loki و Scarlet Witch رو اونم نه با Marvel Television بلکه با Marvel Studios دارن می سازن
این Netflix یابو زد یک شبه کل MCU رو با خاک یکی کرد

همه سریال های Netflix Series تا به امروز جوری ساخته شدن که ادامه دار باشن. همون Iron Fist و Luke Cage و Denfeders ای هم که کنسل کردن پر از پتانسیل ان هنوز

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
مارول به وضوح به Netflix گفته بود که عناوینی که دستت هستن رو تا هروفت بخوای دستت می مونن و هیچ برنامه ای برای آوردنشون توی سرویس Disney نداریم، کلا برای سرویس استریم دیزنی همون Mini-Series اه Loki و Scarlet Witch رو اونم نه با Marvel Television بلکه با Marvel Studios دارن می سازن
این Netflix یابو زد یک شبه کل MCU رو با خاک یکی کرد

همه سریال های Netflix Series تا به امروز جوری ساخته شدن که ادامه دار باشن. همون Iron Fist و Luke Cage و Denfeders ای هم که کنسل کردن پر از پتانسیل ان هنوز
آره قبول دارم . ولی خود من شخصا آیرون فیست رو نتونستم کامل ببینم . لوک کیج هم خیلی کند می بینم و هنوز بعد مدت ها کامل ندیدم . در مقابل پانیشر و دردویل رو با علاقه دنبال می کردم . برای همین به نظرم تا حدی کنسل شدن لوک و آیرون فیست منطقی بود . البته آیرون فیست بیشتر چون فصل یک اش هم خیلی موفق نبود . ولی خب به نظرم دردویل می تونه دووم بیاره . چون فصل سه اش خیلی خوب بود . دیفندرز هم خوب بود و عجیبه برام کنسل شد . پانیشر هم باید دید فصل دوم چه می کنه . امیدوارم همین تعداد رو نگه دارن .

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

Apu is being written out of The Simpsons following backlash | Metro News

واقعا که! 30 ساله که این شخصیت، یکی از بهترین شخصیتهای سیمپسونز، که دارای آرک خودش هم هست، داره جولون میده و الان به فکرش افتادن که برش دارن؟ نمیفهمم چرا. واقعا نمیفهمم چرا. دیگه پی سی بودن هم حدی داره. اگر این شخصیت ایرانی هم بود، من مشکلی با این قضیه نداشتم.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین

Apu is being written out of The Simpsons following backlash | Metro News

واقعا که! 30 ساله که این شخصیت، یکی از بهترین شخصیتهای سیمپسونز، که دارای آرک خودش هم هست، داره جولون میده و الان به فکرش افتادن که برش دارن؟ نمیفهمم چرا. واقعا نمیفهمم چرا. دیگه پی سی بودن هم حدی داره. اگر این شخصیت ایرانی هم بود، من مشکلی با این قضیه نداشتم.

وقتی میگم گند زدن به همه چی میگی نه:D یک هندی آمریکایی احمق یک مستند ساخته به اسم The Problem with Apu و پشتش یک مشت احمق دنبال حرفشو گرفتن و نتیجه اش شده این!یکی از بهترین کرکترهای سیمسونز رو حذف کردن.خدا رو شکر دیگه نگاه نمیکنم و انقدر داغون هست که برام مهم نباشه ولی این زنگ خطریه برای همه برنامه های تلویزیونی.
فقط تریلر و یک مصاحبه Hari Kondabolu رو دیدم و میتونم بگم این آدم روانیه واقعا.تو همون مصاحبه میگه اصلا برام مهم نیست آپو بعد اول تریلر میگه تنها مشکل زندگی من آپوئه.:D کلا تمام حرفاش تناقضه!نمونه کامل یک sjw احمق که میگه من جزشون نیستم.

• Like
Reactions: arash1996

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
"ساینفلد" رو یه قسمت اولش رو دیدم بنظر خیلی خاص میومد!اصلا حرکات و صحبتاشون رو درک نکردم.انگار متعلق به یه دنیای دیگه باشن!همینقدر گنگ و نامفهوم برای من!

"فیلادلفیا همیشه آفتابیه" رو هم یکی دو قسمت اولش رو دیدم ولی این برعکس "ساینفلد" احساس کردم خیلی میخواد بامزه باشه!

"هانیبال" رو از روی ارادتی که به "دکستر" داشتم،یه جست و جو درموردش کردم...
ظاهرا محتوای خاک برسری داره:|

با این شرایط مثل اینکه تمام سریال هایی که موردعلاقم بوده باشه رو نگاه کردم!

• Like
Reactions: majidred2011

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
"ساینفلد" رو یه قسمت اولش رو دیدم بنظر خیلی خاص میومد!اصلا حرکات و صحبتاشون رو درک نکردم.انگار متعلق به یه دنیای دیگه باشن!همینقدر گنگ و نامفهوم برای من!

"فیلادلفیا همیشه آفتابیه" رو هم یکی دو قسمت اولش رو دیدم ولی این برعکس "ساینفلد" احساس کردم خیلی میخواد بامزه باشه!

نه اشتباه میکنی. 2 فصل اول ساینفلد مزخرفه ولی بعدش عالیه میشه. از فصل 3 بشین نگاه کن.
فصل 1 سانی هم بده دنی ده ویتو توش نیست. از فصل 2 بشین نگاه کن.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,810
نام
محمد رضا
کسی اینجا سریال هندی Sacred Games رو از شبکه نتفلیکس دیده؟!!:D

عالی بود به نظرم به خصوص نوازالدین صدیقی :x (بیشتر فیلم هاش رو هم دیدم) داستان عالی بود و برای فصل 2 هم تمدید شده سال آینده نوامبر میادش=D>\m/

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
میخوان برین تو فاز توهم و رویا، کدوم رو انتخاب می کنید؟

u83101_VS.png

• Like
Reactions: arash1996

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

ساینفلد برا من تا وسطای فصل 3 بشدت ضعیف بنظر میومد اما کم کم اوج میگیره که بنظرم فصل 7 ـش بهترین فصل تاریخ طنز تلویزیونه، اصلا یک لول دیگس، اگه مثل من عاشقش بشی برا دومین بار همون 3 فصل اولشم برات لذت بخش میشه :D
اوایلشو تحمل کنی احتمالا کنار میای باهاش.

سانی هم بنظرم بر خلاف اکثر طنزا که اولش کنار اومدن با شخصیتا و اینا سخته از همون اول آدم ارتباط برقرار میکنه اگه فصل اول دومو دیدی از سبکش خوشت نیاد دیگه نیازی نیست ببینی چون کلا خوب شروع میشه و خوبم ادامه پیدا میکنه خیلی پایین بالا نداره که انتظار داشته باشی جلوتر خوشت بیاد ازش.

• Like
Reactions: mahdi-xbox

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر