Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
p08089_HOC.png

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام
دوستان یه سایت بود که اسامی فیلما و سریالایی که دیدی رو وارد میکردی و نشون میداد چند ساعت و چند روز و چند هفته و چند ماه صرف دیدن‌شون کردی.
اسمش چی بود؟
کسی میتونه دوباره معرفی‌اش کنه؟
ممنون میشم.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: arash1996

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
سلام
دوستان یه سایت بود که اسامی فیلما و سریالایی که دیدی رو وارد میکردی و نشون میداد چند ساعت و چند روز و چند هفته و چند ماه صرف دیدن‌شون کردی.
اسمش چی بود؟
ممنون میشم.

در سریال نرم‌افزار TV Time را دانلود کن تمام جزییات رو بهت نشون میده. تو فیلم سایت Letterboxd.com

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام
اسمش چی بود؟
ممنون میشم.

پیداش کردم
سایت www. tiii . me هست.
من فعلا ۳۸ روز و ۸ ساعت و ۲۹ دقیقه رو صرف سریال کردم!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کل سیزن جدید بدون کوین رو بزاری کنار کاور سیزن جدیدش دریغ از کوچکترین خلاقیتی رابین رایتو کپی کردن پیست کردن رو کاور اصلی سریال :D
پیداش کردم
سایت www. tiii . me هست.
من فعلا ۳۸ روز و ۸ ساعت و ۲۹ دقیقه رو صرف سریال کردم!
Capture.JPG
x_x

آخرین ویرایش:

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
نتفلیکس داره کنسل میکنه چون با ساختن سریالای مارول داره عملاً برای دیزنی تبلیغ میکنه. خیلی منطقیه به صورت کلی.
عجب داستانی شده!
این دیزنی عملا گند زده به همه چی با این خریداش
چند سال پیش زد بازی Star Wars 1313 پوکوند حالا هم نوبت رسیده به سریال ها و فیلم ها :|

• Like
Reactions: arash1996

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
6lys_screenshot_(15).png

نمیدونم چندتاشونو هم یادم رفته و وارد نکردم D: ولی اینا چیزایی بود که به ذهنم رسید
پ.ن: الان یکی میاد میگه چرا 46 روز از زندگیتو هدر دادی و سریال نگاه کردی، به جاش پسته میخوردی :|

آخرین ویرایش:

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
338
این سریال It's Always Sunny in Philadelphia قرار نیست نسخه های با کیفیت بهترش بیاد ؟؟؟
خیلی دوس دارم ببینم ولی کیفیت هایی که هست واقعا اذیت کننده س و نمیشه دید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این سریال It's Always Sunny in Philadelphia قرار نیست نسخه های با کیفیت بهترش بیاد ؟؟؟
خیلی دوس دارم ببینم ولی کیفیت هایی که هست واقعا اذیت کننده س و نمیشه دید.
فقط فصل اولش خیلی داغونه کیفیتش، فصلای بعد خوب میشه.
سریالو بدون بودجه خاص شروع کردن کم کم پیشرفت کرده واسه همونه، اوایلو تحمل کنی بقیش اوکیه:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
فصل سوم سریال The Killing رو تازه تموم کردم باید بگم که ای کاش ای کاش سریال تو همون دو فصل تموم میشد ای کاش شاهد به اب بستن داستان تو فصل سوم سریال نبودیم ای کاش شاهد بازی های مصنوعی و شخصیت پردازی های ابکی که به شخصه هیچ حسی رو نبست به هیچ کدوم از کاراکترا اینجاد نمیکرد در من نبودیم ای کاش تغییر رفتار غیر منطقی شخصیت های اصلی سریال رو به این فاجعه گی نمی دیدیم ای کاش اصلا قاتل زنجیره ای نمیدیدم به همون یـ اتفاق ساده که وقایع فصل یک و دو رو بوجود اورد بسنده میکردیم ! دیگه خبری از درام درگیر کننده نیست دیگه خبری از اون اتمسفر زیبا نیست دیگه خبری از بزله گویی ها و لهجه کوچه بازاری و لاتی شخصیت هولدر نیست و ... وقایع اصلی سریال کل زوری که داشت تو همون دو قسمت پایانی فصل بود و بس که خوب اینقدر شخصیت ها بد پرداخت شده بودن و اینقدر کم بودن که خیلی راحت قابل پیش بینی بود تهش ! بهترین اپیزود این فصل که سرش به تنش میارزید (با ارفاق) اپیزود 10 بود که اپیزود نسبتا مستقلی بود غیر از اون یـ سری اپیزود و تلاش نا فرجام نویستنده سریال رو میبینم که سعی داره با به اب بستن داستان سریال رو کشش بده در کل بخوام بگم داستان سریال تو همون فصل دوم باید بسته میشد رفت هرچند که فصل سومی هم از همون اول براش در نظر گرفته بودن ولی به شخصه ترجیه میدادم با همون دو فصل و خاطره خوب با سریال خداحافظی کنم ! ای کاش سر همون فصل دوم کنسل میشد !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر