Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
The Wire خیلی عالی The Shield خیلی عالیتر:d
اگه خواستید استارتشون رو بزنید هر دو رو باهم نبینید که قطعا هم از زندگی میوفتید هم نمیدونی کدومُ ببینی و بیشتر دوست داشته باشی
منُ که بدجور درگیره خودشون کردن:|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
5 قسمت سیزن دوم هانیبال رو امروز دیدم، الان تا قبسمت 6 دیدم، بقیشم متاسقانه متاسفانه دانلود نکردم هنوز :| :d
همونطور که حدس میزنم، فصل دوم خیلی خیلی بهتر از فصل اول هست. لامصب هر قسمت هیجانی و خفن دنبال میشه.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
The Man in The High Castle رو استارت زدم.
واقعاً چیز خاص و تکی هست... اگه تو این شلوغی سریال ها وقت کردید اینُ هم ببینید. ارزش وقت گذاشتن داره.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
اقا این سریالا چیه میشینین نگا میکنین بیاین سریال وطنی نگاه کنید حال کنید:dمزاح
ولی خدایی یه چیزی میگم سریال شهرزاد بگیرید نگاه کنید و اصلا حتی یک ذره هم فکر نکنید مثل سریالای دیگه ایرانی در تلوزیون و نمایش خانگی کلا اصن یه کلاس دیگه این داره این سریال و میشه گفت حتی در حد برترین سریال های درام خارجی تاکید میکنم برتریناشون...
خیلی تعریفش شنیدم از اشنایان ولی باور کنید انقدر تعریف شنیدم اصن زده شدم ازش خواستم نبینم ولی اخر هفته بیکار بودم داشتم سریالم نشستم نگاه کردم....فقط یه جوری دیوونش شدم که اصن خودم باورم نمیشد....من اصن سبک درام نمیبینیم چه فیلم چه سریال شاید تک و توک...تا حالا هم نشده بود سر یه فیلم یا سریالی گریه کنم ولی این اشک منو در اورد...یعنی مطمئن باشید تو چند قسمت هرچقدر هم که مقاوم باشید اخر تسلیم میشید و گریتون میگیره...بخصوص اگر تجربه کرده باشید..عاشق باشید... اخ اخ=((
دیالوگایی که رد و بدل میشه بین بازیگرا عالی و بیشتر بار فیلم روی همین دیالوگ هاست...ولی اصلا نمیشه فضاسازی عالی دهه سی و چهل و بازی با احساس بازیگرارو نادیده گرفت...عین این که بازیگرا دوپینگ کرده باشن همشون تو این سریال فوق العاده ان....
به هیچ وجه از دستش ندید به هیچ وجه اگر خوشتون نیومد بزنین تو گوش من:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فصل جدید ومپایر خوبه بشینم نگاه کنم؟

Sent from my H30-U10 using Tapatalk
سریالی که بازیگر اصلیش سریالو ترک کرده فک کردی چی میخواد بشه دیگه :)) خود بازیگرا خسته شدن از بازیکردن توی این سری ولی بعضیا هنوز دنبال میکنن :D
CW رسما شورشو در آورده دیگه کافیه یکم سریالش طرفدار پیدا کنه تا 20 سیزن ادامه میده حالا اینکه دیگه چیزی از داستان و شخصیتا مونده باشه اصلا مهم نیست براش.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
فصل جدید شرلوک کی میاد؟
یه سریال توپ معرفی کنید که تازه شروع شده باشه؟

فصل جدیدش 2017 میاد ولی یه special episode می خوان بسازن به مناسبت کریسمس که تا چند روز دیگه پخش می شه. شرلوک و دم و دستگاهش کلاً میرن تو عصر ویکتوریا :D
سریال جدید هم the last kingdom پیشنهاد میشه. (پخش فصل اول به اتمام رسیده)

sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
فصل جدیدش 2017 میاد ولی یه special episode می خوان بسازن به مناسبت کریسمس که تا چند روز دیگه پخش می شه. شرلوک و دم و دستگاهش کلاً میرن تو عصر ویکتوریا :D
سریال جدید هم the last kingdom پیشنهاد میشه. (پخش فصل اول به اتمام رسیده)
داستانش درمورد چیه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
پست من دیگه برا چی پاک شد :| ...

یه سری خبر گذاشتم ... اصن آدم نمی دونه چی کار کنه ...

- - -ویرایش - - -

داستانش درمورد چیه؟

Bernard Cornwell ماجراهای کتاب The Last Kingdomرا در بستر وقایع تاریخی قرن نهم میلادی در بریتانیا روایت می کند:در سال 872 میلادی قبایل بیگانه مهاجم وایکینگ با حمله گسترده به بریتانیا موفق به تصرف این سرزمین می گردندو تنها یکی از حاکمان آن دوران بریتانیا موفق به محافظت از قلمرو سرزمین خود دربرابر وایکینگ ها می گردد و او کسی نیست جز آلفرد کبیرپادشاه سرزمینی در جنوب غربی بریتانیا که مقاومت او و تلاشش برای شکست اقوام مهاجم سرآغاز تشکیل انگلستان به عنوان یک کشور در درون جزیره بریتانیا می گردد. اما شخصیت اصلی داستان Bernard Cornwell فردی به نام Uhtred of Bebbanburg می باشد که درطول حمله وایکینگ ها به بریتانیا در کودکی پدرش کشته و خود به اسارت گرفته می شود.اما پس از مدتی توسط یکی از فرماندهان وایکینگ ملقب به Ragnar the Fearless آزاد گشته و به فرزندخواندگی پذیرفته می شود رفتار مناسب اعضای این خانواده با او و نحوه زندگی آزادانه آنهااو را به این خانواده نزدیک و تبدیل به یکی از آنها میکند.اما بروزحادثه ای تلخ و دردناک همه چیز را تغییر میدهد...

تاینی موویز

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پست من دیگه برا چی پاک شد :| ...

یه سری خبر گذاشتم ... اصن آدم نمی دونه چی کار کنه ...

- - -ویرایش - - -
الکی شلوغ بازی در نیارید .
اسپویلتون مشکل داشت .
قوانین تاپیک رو بخونید و مثل بقیه کاربرا از اسپویلر استفاده کنید .
کپی مطلب از سایتهای فارسی زبان هم ممنوعه .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام

اسپویلتون مشکل داشت .
مگه زمین فوتباله که شلوغ بازی در بیارم یا نیارم ...
یعنی باید کله نامزد های رو مثلا تایپ می کردم ؟ چون جا زیاد میگرفت گذاشتم تو اسپویل ( بعدش الان نامزد های Golden Globe همه جا هست چه یه سری نوشته است .. )
حالا مثلا از Imdb کپی می کردم مشکلی نبود ...

پ.ن : بعدش می تونستی یه ادیت بزنی اسپویلر رو حذف کنی بعد نقل قول کنی نذار اینو .. نه که کل پست رو حذف کنی ( البته حذف کردن آسون تره .. )

- - -ویرایش - - -

سلام

اسپویلتون مشکل داشت .

در مورد خط آخرت

[h=2]قوانین کپی رایت[/h]
  1. در صورتی که مایل به کپی کردن مطلبی از سایتی دیگر (فارسی یا غیر فارسی) می‌ باشید، حتماً منبع دقیق آنرا به صورت لینک ذکر کنید. همچنین در صورت امکان، نام نویسنده اصلی را نیز در انتهای مطلب بیاورید. به محض مشاهده مطالب بدون منبع، ابتدا به شخص تذکر داده می شود در صورت ادامه این روند به صورت پیاپی از سوی کاربر و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر بدون تذکر مجدد به مدت 3 هفته قطع خواهد شد.
  2. کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است و به محض مشاهده مطالب بدون ذکر هیچ دلیلی حذف خواهند شد.
  3. کلیه مطالب نوشته شده در سایت بازی‌سنتر دارای حق کپی رایت بوده و در صورت گزارش کپی کردن مطالب این سایت در سایت ها/بلاگ های دیگر بدون ذکر لینک دقیق سایت، اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

قوانین فرومه دیگه درست ؟ اینجا هم تاپیک سریاله نه بازی ( برای بند دومش )

و اگر در مورد این #21174 پستمه منبع داره آخرش ( دقیق نگفتم یا هایپر لینک نکردم چون همه این سایت رو میشناسند )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر