TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها یه مدته زیاد به تاپیک سر نمیزنمُ شاید به این سوال قبلا جواب داده شده ولی کسی میدونه چرا نظرسنجی مدت هاست که آپدیت نمیشه ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
یعنی قشنگ میشه گفت جز 10 سریال طنز برتر تاریخ تلویزیون ایران هست کنار طنزای گذشته مهران مدیری :D
جز تکو توک سریالای ایرانی هست که با جلف بازی و مسخره بازی قصد خندوندن ملتو ندارن و هم بازیگرا همشون تاپ هستن و هم دیالوگا عالیه و هم موضوعات خیلی جالبی داره هر قسمت، من خودم دوبار تا حالا دیدمش الانم هر وقت یک تیکه هاییش میزاره میشینم میبینم واقعا حرف نداره، کلا سروش صحت کاراش خوبه علاوه بر این پژمان هم خیلی خوب بود ولی برعکس، این سریال آخر سروش صحت (شمعدونی) که دقیقا برعکس این چیزایی بود که گفتم، فقط میخواست با جلف بازیه بازیگرا ملتو بخندونه که بشدت رو اعصاب بود اصلا در حد کارای قدیمش نبود.

اتفاقا به نظرم موفقیت کارای صحت به خودش بر نمی گرده . به قاسم خانی ها بر میگرده که تو پژمان و ساختمان پزشکان باهاش همکاری کرده بودن . وگرنه کار اولش چهارخونه واقعا هیچی نداشت . شمعدونی و عدم موفقیت اش نسبت به کارای قبلی اش هم گواه همین قضیه است . ساختمان پزشکان خیلی عالی بود چون اومده بود یک چیزای واقعی رو با اغراق خنده دار کرده بود . مثلا من خودم فامیل اصفهانی دارم و اون تصویری که از اصفهانی ها نشون داده بودن به واقعیت اش نزدیک بود

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من هنوز leftovers رو شروع نکردم.خیلی مشتاق بودن نگاه کنم ( همین طور برای هانیبال می خواستم نگاه کنم ) ولی با کنسل شدن یا اخبار کنسلی بی میل شدم.
با این وجود 2 فصل هم ارزش دیدن داره ؟
سپاس.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من هنوز leftovers رو شروع نکردم.خیلی مشتاق بودن نگاه کنم ( همین طور برای هانیبال می خواستم نگاه کنم ) ولی با کنسل شدن یا اخبار کنسلی بی میل شدم.
با این وجود 2 فصل هم ارزش دیدن داره ؟
سپاس.

داش کنسل نمیشه . تازه راه افتاده . شبکه اش hbo است . کنسلی هاش تو این سال های اخیر اکثرا سریال هایی بودن که هیچ کی نمی دید. امتیاز بالایی گرفته فصل دوش . از این چیز ها درباره فصل یک هم می گفتن . در حالیکه اون موقع شانس تمدیدش خیلی کمتر بود چون سریال ریت بالایی نداشت

- - -ویرایش - - -

اگه تو کل کارهای سوپرهیرویی cw یک نکته ی عالی بخوام بگم اونم حضور مارک همیل در نقش حقه بازه . البته خیلی جوکره . یعنی قشنگ صداش اکت هاش شبیه جوکریه که سال ها صداپیشگی اش رو انجام میده . به نظرم سری بعدی بخوان بتمن بسازن اگه عمرش قد بده بهترین بازیگر برای نقش جوکر همین مارک همیله

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
تازه شروع کردم به دیدن The Wire و The Shield ینی فوق العاده ـن این 2تا سریال
شدیدا به دوستانی که هنوز ندیدن پیشنهاد میشه واقعا ارزش وقت گذاشتن رو دارن.داستان های عالی و کَست عالیتر و قوی
حتما ببینید که حیفِ فک نمیکردم اینقدر این دوتا سریال خوب باشن
شیلد هم یکی از کارکتر های اصلیش walton goggins هست. (بوید:lovestruck:)
The Wire زیرنویسِ خوب داره و یکی از سایتا اختصاصی ترجمه ش کرده
شیلد یکم زیرنویسش مشکل داره ولی با زیرنویس انگلیسی یا بدون زیرنویس انگلیسی هم جذابیت و ارزش دیدن داره
از دست ندید

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
منم الان قسمت اول شیلد و قسمت اول وایر رو دانلود کردم
شیلد که قسمت اولش خیلی خوب بود مخصوصا بازی Michael Chiklis همون دو سه دیقه ی اول به دلم بدجور نشست
Walton Goggins هم که تویِ سریال هست دیگه از این بهتر نمیشه:bighug:
وایر هم هنوز ندیدم ولی مطمئنم از اون دسته سریال هاس که از قسمت اول مثل شیلد جذبش میشی مخصوصا با ریت بالایی که داره
خلاصه که منم بدجور جذب شیلد شدم:d

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
متاسفانه کیفیت زیرنویس های موجود برای شیلد به حدی بود که متاسفانه فصل دو به بعد رو نتونتسم ادامه بدم . ولی همون فصل اول بدجوری جذبم کرد . مایکل چیکلیس و کاراکترش به حدی عالی بودن تو سریال که درباره اش هرچی بگم کم گفتم . با این که هزار تا فیلم درباره فساد پلیس ساخته شده و یک جورایی همه مدل اش رو دیدیم ولی این جا روایت باحالی و جذابی از رد کردن مرز های قانون توسط پلیس ها رو شاهدیم . جالبه دو تا بازیگر سریال (مایکل چیکلیس که پلیس فاسده است و بنیتو مارتنیز که پلیس سالم قصه است که با فساد مشکل داره بعدا نقطه ی مقابل نقش و کاراکترشون تو این سریال رو تو کارهای دیگه ای بازی کرده بودن . چیکلیس تو گوتهام نقش پلیسی که هیچ گونه تخطی از قانون رو نمی پذیره و مارتینز در بازی بتلفیلد هاردلاین نقش رئیس پلیس فاسد رو بازی کرده بود )

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Golden Globe TV Series Nominations

Best Television Series - Drama
mr_robot_s01e06_still.jpg
(Empire (Fox
(Game of Thrones (HBO
(Mr. Robot (USA
(Narcos (Netflix
(Outlander (Starz

Best Television Series - Comedy or Musical
best_tv_series-comedy.jpg
(Casual (Hulu
(Mozart in the Jungle (Amazon
(Orange Is the New Black (Netflix
(Silicon Valley (HBO
(Transparent (Amazon
(Veep (HBO

Best Miniseries or Motion Picture Made for Television
best_tv_movie_or_limited-series_copy.jpg
(American Crime (ABC
(American Horror Story: Hotel (FX
(Fargo (FX
(Flesh and Bone (Starz
(Wolf Hall (BBC

Best Performance by an Actress in a Miniseries or Motion Picture Made for Television
american_horror_story_hotel_lady_gaga_s01e01_still.jpg
Kirsten Dunst, Fargo
Lady Gaga, America Horror Story: Hotel
Sarah Hay, Flesh and Bone
Felicity Huffman, American Crime
Queen Latifa, Bessie

Best Performance by an Actor in a Miniseries or Motion Picture Made for Television
idris_elba_luther_a_l.jpg
Idris Elba, Luther
Oscar Isaac, Show Me a Hero
David Oyelowo, Nightingale
Mark Rylance, Wolf Hall
Patrick Wilson, Fargo

Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
gettyimages-463390256.jpg
Caitriona Balfe, Outlander
Viola Davis, How to Get Away With Murder
Eva Green, Penny Dreadful
Taraji P. Henson, Empire
Robin Wright, House of Cards

Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama
mr_robot_tout.jpg
Jon Hamm, Mad Men
Rami Malek, Mr. Robot
Wagner Moura, Narcos
Bob Odenkirk, Better Call Saul
Liev Schreiber, Ray Donovan

Best Performance by an Actress in a Television Series - Comedy or Musical
best_actress_in_a_tv_series_-_comedy.jpg
Rachel Bloom, My Crazy Ex-Girlfriend
Jamie Lee Curtis, Scream Queens
Julia Louis-Dreyfus, Veep
Gina Rodriguez, Jane the Virgin
Lily Tomlin, Grace and Frankie

Best Performance by an Actor in a Television Series - Comedy or Musical
patrick_stewart_blunt_talk.jpg
Aziz Ansari, Master of None
Gael Garcia Bernal, Mozart in the Jungle
Rob Lowe, The Grinder
Patrick Stewart, Blunt Talk
Jeffrey Tambor, Transparent

Best Performance by an Actress in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
best_supporting_actress_in_a_series-_limited-series_or_tv_movie_-_h_2015.jpg
Uzo Aduba, Orange Is the New Black
Joanne Froggatt, Downton Abbey
Regina King, American Crime
Judith Light, Transparent
Maura Tierney, The Affair

Best Performance by an Actor in a Supporting Role in a Series, Miniseries or Motion Picture Made for Television
bloodline_ben_mendelsohn_still.jpg
Alan Cumming, The Good Wife
Damian Lewis, Wolf Hall
Ben Mendelsohn, Bloodline
Tobias Menzies, Outlander
Christian Slater, Mr. Robot

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستان بنده TWDو The Leftover - Better Call Saulو FARGO رو دنبال میکنم که خب خودتون میدونین The Leftover حالا کار داره تا بیاد

TWD رفت واسه یه ماه دیگه :| و فارگو هم هفته دیگه تموم میشه =(( میمونه Better Call Saul حالا بنظرتون سریال با ارزشی که در حال حاضر در حال پخش باشه با توجه به سلیقه بنده

هستش معرفی کنید؟:d گاتهام مورد نظرمه با اینکه عاشق سری فیلم های بتمن هستم ولی خب دودلم میترسم مثل دکستر یا person of interst اصلا نتونم تا دو سه قسمت هم تحمل کنم !!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر