Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این قسمت فارگو اصلا نمیشه با نمره دادن توصیفش کرد ! به قدری خوبه که نمیشه حتی توصیف کرد !!! یعنی من الان رو به موتم از شدت هیجان :| !!!
wtf :| ! کل خاندان گرهارت به جز اون پسر فلجه مُردن که !!!!!! :| هانزی یعنی عملا یکی از خفن ترین قاتلاییه که دیدم :D ! و اما اون قضیه بشقاب پرنده . حدس من اینه یعنی من کلا اینجوری قضیه رو برداشت کردم خصوصا با توجه به صحبت های لو به عنوان راوی داستان ، این ماجرا یک کلاغ چهل کلاغ شده به شدت و هیچکی جزییات دقیقشو نمیدونه و ملت هرجاییشو که نمیدونستن چجوری توضیح بدن با بشقاب پرنده توجیه کردن ! تنها توجیهی که هست همینه و خیلی هم منطقیه بنظر خودم :D زن لو ... :((

ویرایش :
گویا حدسم اشتباه بوده و اون قضیه راوی هم صدای مارتین فریمن بوده نه لو :| !!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HIGH DEVS

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
این فارگو داره به کجا پیش میره لامصب :| باورم نمیشه یک قسمت دیگه باز باید خداحافظی کنیم باهاش تا سال بعدی :((

:| خدایی من با چه رویی میشینم Arrow میبینم، اینو نمیبینم :| :d لعنت بر امسال :(

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خوب این به این دلیله که هر بار یک راهی درست بوده ! اون موقع باید از شر پتی خلاص میشد ...

خب همین دیگه اون دفعه هم اگه به جای کت شلوار لباس پلیس رو انتخاب می کرد شاید راحت تر می تونست به پتی برسه و از شرش خلاص شه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چرا مگه خبری از کنسلیش اومده؟
خبر که نه ولی هنوز که خبر تمدیدش نیومده + حرفای دوستان در مورد به سختی تمدید شدن فصل اولش و در آخر هم آمار بیننده هاش شدیدا خطر کنسل شدن تهدیدش میکنه !
پ.ن : البته این دو قسمت قبلی امار بیننده هاش تو امریکا روند سعودی داشته که خودم احتمال میدم به خاطر خفن بودن قسمت هفت ـه قسمت 10 هم که الان ریت رو 9.8 ـه ! همین کور سوی امیدی میتونه باشه برا بیشتر شدن بیننده های سریال واسه فصل بعدی و کنسل نشدنش ولی خوب ...

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
مثل اینکه مینه‌سوتا کلا ایالت بشقاب پرنده خیزی بوده و تو اون دهه بیشترین گذارش های مربوط به دیده شدن اجسام فضایی برا این ایالت بوده :d
از یه جهت هم یاد اورد صحنه بشقاب پرنده ی the man who wasn't there بود :d
اینترنت پر شده از نظریه درموردش ولی فکر کنم این فضایی ها یه جور متافور بود برا "عامل بیگانه" (ویتنام، کمونیسم، کوبا، روسیه) که تو اون دوران بیشتر از همیشه آمریکایی ها باهاش درگیر بودن و همه ازش وحشت داشتن ولی در نهایت اونقدر هم شر نبودن. ( همونطور که بشقاب پرنده ها جون سه تا شخصیت اصلی رو نجات دادن )
جدای از این فکر نکنم باید دنبال دلیل و منطق خاص دیگه ای برا بشقاب پرنده ها بود. مثل فیلمای کوئن ها که از فلسفه ی " accept the mystery " پیروی میکرد و فقط برا خاطر بامزه بودن کلی چیزای عجیب غریب و سوررئال توش میچپوندن، نویسنده های فارگو هم احتمالا دارن از همین راه پیروی میکنن :d
این فصل فارگو و فصل دوم The Leftovers نشون میدن چرا تلویزیون رئالیسم جادویی بیشتری نیاز داره درکنار همه ی درام های جدیش :d

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
کسایی که سریال ناب جدید میخوان Outlander رو هم فراموش نکنن
دو سه قسمت آخر فصل اولش کلاس بازیگری بود در حد سینما
به زودی فصل دومش هم پخش میشه...

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
یعنی قشنگ میشه گفت جز 10 سریال طنز برتر تاریخ تلویزیون ایران هست کنار طنزای گذشته مهران مدیری :D
جز تکو توک سریالای ایرانی هست که با جلف بازی و مسخره بازی قصد خندوندن ملتو ندارن و هم بازیگرا همشون تاپ هستن و هم دیالوگا عالیه و هم موضوعات خیلی جالبی داره هر قسمت، من خودم دوبار تا حالا دیدمش الانم هر وقت یک تیکه هاییش میزاره میشینم میبینم واقعا حرف نداره، کلا سروش صحت کاراش خوبه علاوه بر این پژمان هم خیلی خوب بود ولی برعکس، این سریال آخر سروش صحت (شمعدونی) که دقیقا برعکس این چیزایی بود که گفتم، فقط میخواست با جلف بازیه بازیگرا ملتو بخندونه که بشدت رو اعصاب بود اصلا در حد کارای قدیمش نبود.
سریالهای قدیمیه مهران مدیری رو قبلنها دیده بودم
اون کدوم سریالش بود که میگفت صحیح, لطف کردید ،...
همهٔ بچه‌ها اون موقع ها هی‌ می‌گفتند صحیح
معلم‌ها هر چی‌ به بچه ها می‌گفتند, بچه ها می‌گفتند صحیح
معلم امتیاز منفی‌ میداد
دانش آموز میگفت لطف کردید
صدای معلمها در اومده بود:))
زیر آسمون شهر ۱ رو هم اون موقعها نگاه میکردیم
برنامه‌ با بودجه به این کمی‌ بیشترین بیننده رو از آن خودش کرده بود.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Aaron Paul (بازیگر نقش جسی تو برکینگ بد) تو سریال جدید خودش با اسم The Path میاد. تریلر این سریال هم اومد. سریال محوریتش روی مکتب ساینتولوژی هستش و بازیگرایی چون Michelle Monaghan از سریال کاراگااهان واقعی و Hugh Dancy از سریال هانیبال توش حظور دارن. سریال تو مارچ تو 2016 پخش میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر