parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
مگه زمین فوتباله که شلوغ بازی در بیارم یا نیارم ...
یعنی باید کله نامزد های رو مثلا تایپ می کردم ؟ چون جا زیاد میگرفت گذاشتم تو اسپویل ( بعدش الان نامزد های Golden Globe همه جا هست چه یه سری نوشته است .. )
حالا مثلا از Imdb کپی می کردم مشکلی نبود ...

پ.ن : بعدش می تونستی یه ادیت بزنی اسپویلر رو حذف کنی بعد نقل قول کنی نذار اینو .. نه که کل پست رو حذف کنی ( البته حذف کردن آسون تره .. )

- - -ویرایش - - -

در مورد خط آخرت

قوانین فرومه دیگه درست ؟ اینجا هم تاپیک سریاله نه بازی ( برای بند دومش )

و اگر در مورد این #21174 پستمه منبع داره آخرش ( دقیق نگفتم یا هایپر لینک نکردم چون همه این سایت رو میشناسند )
در مورد کپی کردن مطلب اشتباه از من بوده .
ولی در مورد اسپویلر قوانین تاپیک کاملاً گویا هستن .
لازمم نبود اسم همه نامزدها رو تو عنوان بنویسید .
میتونستید بنویسید " نامزدهای نهایی فلان چیز "
از این به بعد موارد ذکر شده تو پست اول رو مو به مو رعایت کنید .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام

در مورد کپی کردن مطلب اشتباه از من بوده .
ولی در مورد اسپویلر قوانین تاپیک کاملاً گویا هستن .
لازمم نبود اسم همه نامزدها رو تو عنوان بنویسید .
میتونستید بنویسید " نامزدهای نهایی فلان چیز "
از این به بعد موارد ذکر شده تو پست اول رو مو به مو رعایت کنید .

اگر برنده میشدن آره .. خلاصش می کردم

ولی خب بازم خلاصه بود فقط سریال هاشو گذاشتم نه فیلمهاش

تشکر .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
The Worst TV Shows of 2015
True Detective جز بدترین شو های سال :| آینده ی این سریال هم مبهمه و هنوز فصل 3 تایید نشده.

منم موقع دیدن یکم جو گیر بودم اما الان که فکر میکنم
واقعا ضعیف بود فصل دوم ! خیلی ضعیف بود
جالبه موقع پخش فصل دوم خیلیا فصل یک رو زیر سوال بردند : | و حتی بازی مک کانهی رو اغراق آمیر خوندند : |||

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
منم موقع دیدن یکم جو گیر بودم اما الان که فکر میکنم
واقعا ضعیف بود فصل دوم ! خیلی ضعیف بود
جالبه موقع پخش فصل دوم خیلیا فصل یک رو زیر سوال بردند : | و حتی بازی مک کانهی رو اغراق آمیر خوندند : |||
من که با فصل 2 بیشتر حال کردم مخصوصا با بازی Colin Farrell. با این وجود ممکنه برا خیلیا فصل 2 ضعیف تر باشه اما اینکه دیگه جز بدترین شو های امسال شده خیلی تخیلیه انصافاً :D

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
سریالinto the badlands خوبه؟
داستانش در چه حده؟
چندتا سریالی حداکثر دو فصل از شروعش گذشته رو بگین؟

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

فوق العاده هست سریالش ... در سبک رزمی و کلا بدون سلاح گرمه ! فقط مشت و لگد و شمشیر و ... داستانش هم انصافا بکر و بنظرم جالب هست ...یه تلفیقی از سبک زندگی مدرن و قدیمی در کنار هم .... حتما توصیه میکنم این سریال رو از دست ندید .

sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
فوق العاده هست سریالش ... در سبک رزمی و کلا بدون سلاح گرمه ! فقط مشت و لگد و شمشیر و ... داستانش هم انصافا بکر و بنظرم جالب هست ...یه تلفیقی از سبک زندگی مدرن و قدیمی در کنار هم .... حتما توصیه میکنم این سریال رو از دست ندید .
جواب سوال دومم؟نظری ندارین؟

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481

سریال قطع عضو هم داره؟
اگر قشنگ رو جلوه های ویژه کار نکرده باشن و خشن نباشه که ارزش شروع کردن نداره آخه D :

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
جواب سوال دومم؟نظری ندارین؟

من کلا زیاد سریال جدید نگاه نمیکنم و همون چیزایی که از قدیم دنبال میکردم رو ادامه میدم اما better call saul بنظرم خیلی عالیه اگه ندیدی + leftovers هم بد نیست ...البته من خودم شخصا نتونستم باهاش زیاد ارتباط بگیرم اونچنان که دوستان تعریف میکردن + ash vs evil dead هم بد نیست و سرگرم کنندست .

سریال قطع عضو هم داره؟
اگر قشنگ رو جلوه های ویژه کار نکرده باشن و خشن نباشه که ارزش شروع کردن نداره آخه D :

قطع سر و دست و پا + پاشش خون طبیعی + شکستن کمر و دست و پا و ...کلا این سریال رو همین چیزا استواره ! و انصافا هم خیلی طبیعی کار شده.حالا هرکسی میتونه نظر خودشو داشته باشه .

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من کلا زیاد سریال جدید نگاه نمیکنم و همون چیزایی که از قدیم دنبال میکردم رو ادامه میدم اما better call saul بنظرم خیلی عالیه اگه ندیدی + leftovers هم بد نیست ...البته من خودم شخصا نتونستم باهاش زیاد ارتباط بگیرم اونچنان که دوستان تعریف میکردن + ash vs evil dead هم بد نیست و سرگرم کنندست .

قطع سر و دست و پا + پاشش خون طبیعی + شکستن کمر و دست و پا و ...کلا این سریال رو همین چیزا استواره ! و انصافا هم خیلی طبیعی کار شده.حالا هرکسی میتونه نظر خودشو داشته باشه .

بزن بزن و خشونتش مثل دو قسمت فیلم raid جیگر آدم رو حال میاره ؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بزن بزن و خشونتش مثل دو قسمت فیلم raid جیگر آدم رو حال میاره ؟
من این فیلمی که شما اشاره داشتی رو ندیدم و نمی تونم نظر بدم در موردش .. اما در کل مبارزاتش فوق العاده عالی و واقع گرایانه کار شده و خشونتش هم در حد بالایی هست ... یه جورایی انگار ninja gaiden رو تبدیل به سریال کرده باشن!

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان baby daddy رو تازه تموم کردم. سریال خنده دار جدبد ( خیلی قدیمی نباشه و کیفیت خوبی داشته باشه ) معرفی میکنید؟
Mom , Brooklyn Nine-Nine , Episodes بین کمدی های جدید من این سه تا رو دنبال میکنم خیلی هم راضیم
مخصوصا اگه فن Friends باشی نقش اصلی سریال Episodes مت لِبلانک (جویی) هست که واقعا بازیش عالیه
------------------
آقا این Ash Vs. Evil Dead خیلی خوبه,خیلی:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر