Trophies Guide Center

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
والّا من و پسرخالم داشتيم سايت ميزديم براي اين كار و حتي با كلي هزينه اكانت معتبر پي پل هم گرفتيم ، اما فعلاً پيش دانشگاهي هستم و وقتش نيست !!
اين كار تو ايران خيلي جا نيفتاده اما تو خارج درآمدش واقعا خوبه مثلاً همين كانتر رو در سايت هاي خارجي ٣٠ يورو بابت پلاتش مي گيرن .
( بايد قيمتا رو اولش يكم پايين بدي كه مشتري جمع كني و سايتت رو هم بايد تو سايت هاي خارجي تبليغ كني و ... )

اگه خواستین منم هستم:D ولی هیشکی حداقل تو ایران واسه پلات 30 تومنم پول نمی ده چه برسه به 30یورو!

Parhoon368

کاربر سایت
Jan 27, 2013
21
نام
پارسا
اگه خواستین منم هستم:D ولی هیشکی حداقل تو ایران واسه پلات 30 تومنم پول نمی ده چه برسه به 30یورو!
بله من و سياوش ( پسر خاله هاي افسانه اي ) اكانت پي پلم خريديم ، ما امسال جفتمون پيش دانشگاهيم ، از اول مهر كه ديگه اصن نمي تونيم بازي كنيم ولي الان يه سري ميزنيم!!! ولي شما اگه پايه اي ميشه يه كارايي كرد ، من سفارش ها رو ميگيريم ، سياوش قسمت سايت شما هم بازي ، ولي تروفي هاي آنلاين رو سه تايي بوست مي كنيم . با توجه به اينكه ما امسال زياد نمي تونيم بازي كنيم پول به نسبت ٢ به ١ به ١ تقسيم ميشه ( يعني شما ٢ برابر ما ) .
سايتم تو نت زياده ، به خاطر همين اوايل بايد كمتر بگيريم تا اعتماد جلب شه !!!
اينم سايت يكي از اين گروه ها تو انگليسه كه تقريبا ماهي 5 تا مشتري تپل دارن !!! قيمت ها رو نگاه كن ، كه چه قدر بالاست ( اول رو ليست سمت راست سايت كليك كن تا وارد ليست بازي ها به حروف الفبا بشي .
PlayStation 3 Trophy Service

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
:|
شما پيش دانشگاهي هستيد و داريد اين كارها رو ميكنيد
منم مثل شما پيشي هستم ولي يه ساله پلي استيشن گرفتم حالا هم مثل گلابي بين شما
شما داريد اينجوري پول درمياريد ما هم پدر مادرم ميگن بشين درسات رو بخون كه امروز فردا هه كه از همه ي اينا تحريم شي
خيلي خوش شانسيد و پولدار:|
من دلمو به لطف سياوش جون بستم به موست وانتد
من چارتا بازي gta iv, heavy rain, god of war III, nfs most wanted دارم كه فقط 2 تاش مولتي داره كه جي تي ايش كه خودتون ميدونيد چه جوريه
شما هم قبل از اينكه بازي last of us تو يزد بياد داشتيد بازي ميكرديد
قدر زندگي تون رو بدونيد:)

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
:|
شما پيش دانشگاهي هستيد و داريد اين كارها رو ميكنيد
منم مثل شما پيشي هستم ولي يه ساله پلي استيشن گرفتم حالا هم مثل گلابي بين شما
شما داريد اينجوري پول درمياريد ما هم پدر مادرم ميگن بشين درسات رو بخون كه امروز فردا هه كه از همه ي اينا تحريم شي
خيلي خوش شانسيد و پولدار:|
من دلمو به لطف سياوش جون بستم به موست وانتد
من چارتا بازي gta iv, heavy rain, god of war III, nfs most wanted دارم كه فقط 2 تاش مولتي داره كه جي تي ايش كه خودتون ميدونيد چه جوريه
شما هم قبل از اينكه بازي last of us تو يزد بياد داشتيد بازي ميكرديد
قدر زندگي تون رو بدونيد:)
حسين جون ما كه هنوز اين كار رو راه ننداختيم !
من و پارسا هم تقريبا همه ي بازي هامونو فروختيم . اون قضيه پدر و مادرا هم بر حسب شرايط جامعه است و يه چيز كاملاً عموميه .
فقط تو ايرانه كه همه ي جوونا بايد وارد دانشگاه بشن ! بيشتر جاهاي دنيا تعداد محدودتري وارد دانشگاه ميشن و اون هم بر حسب علاقه و ... و بقيه هم بعد از دبيرستان شغلشون رو تعيين مي كنن و واقعاً راضي هستن و درآمدشون هم كافي و تفريحشون هم به موقع و ...
در ضمن تو دبيرستان مثل ماها جون نمي كنن و از تحصيل لذت مي برن !

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
حسين جون ما كه هنوز اين كار رو راه ننداختيم !
من و پارسا هم تقريبا همه ي بازي هامونو فروختيم . اون قضيه پدر و مادرا هم بر حسب شرايط جامعه است و يه چيز كاملاً عموميه .
فقط تو ايرانه كه همه ي جوونا بايد وارد دانشگاه بشن ! بيشتر جاهاي دنيا تعداد محدودتري وارد دانشگاه ميشن و اون هم بر حسب علاقه و ... و بقيه هم بعد از دبيرستان شغلشون رو تعيين مي كنن و واقعاً راضي هستن و درآمدشون هم كافي و تفريحشون هم به موقع و ...
در ضمن تو دبيرستان مثل ماها جون نمي كنن و از تحصيل لذت مي برن !

بالاخره که راه میندازین
همین که میدونید آینده تون میخواین چیکار کنید خوبه
:d
منم از سیستم آموزشی ایران خوشم نمیاد

پ.ن:روحانی مچکریم:d

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
دوستان اگر من بلو ري بازيم رو فروخته باشم و الان دو باره يه بلوري اورجينال ديگه از اون بازي رو بخرم و بخوام دوباره بازي كنم تروفي هاي جديد ي كه ميگيرم ميره رو همون تروفي هاي قديميه من يا يه فايل جديد براي تروفي هاي اين بازيه من باز ميشه؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان اگر من بلو ري بازيم رو فروخته باشم و الان دو باره يه بلوري اورجينال ديگه از اون بازي رو بخرم و بخوام دوباره بازي كنم تروفي هاي جديد ي كه ميگيرم ميره رو همون تروفي هاي قديميه من يا يه فايل جديد براي تروفي هاي اين بازيه من باز ميشه؟؟

قدیم و جدید یکی میشن دوست من و نه تروفی جدید ماله همون بازی برات باز نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر