Trophies Guide Center

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
سلام دوستان میدونم اینجا جای این سوال نیست وی جای دیگه ای گیر نیاوردم
من آخرین ترافی SKYRIM رو گرفتم ولی ترافی رو بهم نداد که پلات شه الان میگین چیکار کنم؟
راستی کسی میشناسه کسی رو که پول بگیره ترافی بده؟ آخه این ترافیه خیلی برام مهمه و اعصابم رو خورد کرده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من آخرین ترافی SKYRIM رو گرفتم ولی ترافی رو بهم نداد که پلات شه الان میگین چیکار کنم؟
راستی کسی میشناسه کسی رو که پول بگیره ترافی بده؟ آخه این ترافیه خیلی برام مهمه و اعصابم رو خورد کرده

عزيز حتما اون كاري كه بازي گفته رو انجام ندادي كه بهت تروفي بده

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
عزيز حتما اون كاري كه بازي گفته رو انجام ندادي كه بهت تروفي بده
دقت نکردی میگه بازی skyrim بوده
تو skyrim باگ زیاده و متاسفانه منم آخرین ترافی رو گرفتم ولی بهم نداد!!! کسایه دیگه ای هم میشناسم مثل خودم که آخرین ترافی رو گرفتن ولی پلات نشد مثلا mr marston
کلا بازیه رو مخیه و باگاش دمار از روزگار آدم در میاره

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
دوستان واسه بازی GOW:A یک تروفیش هست بنام if it aint broke که تو اینجا یک ویدیو ازش گذاشته ولی شیلتره کسی بتونه این ویدیو رو لینک دانلودشو بهم بده خیلی ممنون میشم
درضمن اگه میشه کل تروفی های مخفیش رو معرفی کنید

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستان واسه بازی GOW:A یک تروفیش هست بنام if it aint broke که تو اینجا یک ویدیو ازش گذاشته ولی شیلتره کسی بتونه این ویدیو رو لینک دانلودشو بهم بده خیلی ممنون میشم

اگه لینک You*tu*be داشته باشی با استفاده از سایت زیر تبدیل و دانلود کنید:
Free Online YouTube to MP3, MP4, 3GP and AVI (DivX) Converter
برای لینک You*Tu*be هم که میتونین از Google استفاده کنید:
https://www.google.com/search?q=if+...s=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
موفق باشید

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
یعنی واقعا تو این دو رو زمونه کسی بگه شیلتر شکن ندارم باید گفت @-)

- - -ویرایش - - -

این حرف خیلیه که بگیم یه نفرو می شناسین که پول بدیم یه تروفی رو برامون باز کنه اخه عزیز تروفی که ادم خودش باز نکنه چه ارزشی داره اینا کارنامه ی خود ادمه مثال : ادم از این جور تروفی ها باز کنه چه اتفاقی میوفته مگه

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
بله دوست عزيز ! گرفتن تروفي شغل محسوب ميشه !!!! ( البته تو ايران جا نيفتاده !!)
شما تو گوگل سرچ كن Trophy Service ميبيني كه افراد بسياري هستند كه پول مي گيرن و در ازاش تروفي مي گيرن ! قيمت تروفي ها هم با هم فرق مي كنه .
من خودم اين بازي هارو پول مي گيرم و پلات مي كنم :
Cars2 : 100.000 Toman
Sly 1 : 100.000 Toman
CS GO : 80.000 Toman
Red Dead Redemption : 450.000 Toman
Heavy Rain : 400.000 Toman
...
.
.
.
.

Parhoon368

کاربر سایت
Jan 27, 2013
21
نام
پارسا
شما تو گوگل سرچ كن Trophy Service ميبيني كه افراد بسياري هستند كه پول مي گيرن و در ازاش تروفي مي گيرن ! قيمت تروفي ها هم با هم فرق مي كنه .
...
.
.
.
.

شما خيلي گرون ميگيري من كه دستم تو كاره ميگم خيلي خيلي خيلي زياد ميگيري!!!Sly 1 رو ١٠$ مي گيرن پلات مي كنن تو تروفي سرويس ها كه با دلار حواله اي ميشه ٣٤٣٠٠ تومن .b-)

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
....؟!

- - -ویرایش - - -

شما خيلي گرون ميگيري من كه دستم تو كاره ميگم خيلي خيلي خيلي زياد ميگيري!!!Sly 1 رو ١٠$ مي گيرن پلات مي كنن تو تروفي سرويس ها كه با دلار حواله اي ميشه ٣٤٣٠٠ تومن .b-)
من واقعاً نميفهمم چرا يه سري تو كار ديگران دخالت مي كنن !!!!
من شما يا كسي رو مجبور كردم كه به من پول بديد ؟؟؟؟!!!!
شما مي توني به صورت مجاني براي هر كسي تروفي بگيري ... به كسي هم ربطي نداره .
من فقط قيمت هاي خودمو گفتم !

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
...
.
.
.
.

دوست عزیز قصد دخالت ندارم...ولی درامد هم داری؟اگه داری من درس و ول کنم این اینده ی روشن تری رو برام تضمین میکنه:D کانتر رو یه روزه پلات میکنم 80 تومن میزنم به جیب:D عالیه به خدا!

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
دوست عزیز قصد دخالت ندارم...ولی درامد هم داری؟اگه داری من درس و ول کنم این اینده ی روشن تری رو برام تضمین میکنه:D کانتر رو یه روزه پلات میکنم 80 تومن میزنم به جیب:D عالیه به خدا!
والّا من و پسرخالم داشتيم سايت ميزديم براي اين كار و حتي با كلي هزينه اكانت معتبر پي پل هم گرفتيم ، اما فعلاً پيش دانشگاهي هستم و وقتش نيست !!
اين كار تو ايران خيلي جا نيفتاده اما تو خارج درآمدش واقعا خوبه مثلاً همين كانتر رو در سايت هاي خارجي ٣٠ يورو بابت پلاتش مي گيرن .
( بايد قيمتا رو اولش يكم پايين بدي كه مشتري جمع كني و سايتت رو هم بايد تو سايت هاي خارجي تبليغ كني و ... )

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خوب آقا ما مثلآ این بازی ها رو بخایم برامون پلات کنین چقید میشه هر بازی؟

GT5
VANQUISH
BAYONETA
Resistence 2
Assassincread Brotherhod
Assassincread Revelotion
GuitarHero همه شماره ها
FinalFantasy XIII و XIII2
و کلی بازی دیگه!!

ضمنآ اگر کسی خواست براش بازی Demon's Souls رو میتونم پلات کنم! اما با دستگاه خودش! چون باید یه سری آیتم رو به یوزر خودش توی آنلاین بدم!

حالا قیمت بدین ;) :d:d:d:d:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر