Treyarch از انجین Black Ops 2 دفاع می کند

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Treyarch از انجین هفت ساله ای که برای ساخت Black Ops 2 از آن استفاده شده، دفاع می کند. به عقیده ی Treyarch، بازی در 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود و بسیار زیباست، پس چه نگرانی ای در مورد انجین وجود دارد؟

black-ops-21.jpg

David Vondehaar، یکی از اعضای Treyarch، در مصاحبه با OXM ، به این موضوع اشاره کرد که او از تغییراتی که بر روی انجین IW اجرا شده و همچنین خروجی این انجین در بازی Black Ops 2 کاملا راضی است.

هر کسی که از این انجین ایراد می گیرد باید بداند که بازی در 60 فریم بر ثانیه- چیزی که همه آن را می خواهند- اجرا می شود. و اینکه ما می توانیم (با این انجین) یک بازی زیبا بسازیم. و این ثمره ی سال ها کار کردن با این انجین است.

مردم دوست دارند در مورد این انجین حرف بزنند، اما واقعیت این است که انجین ـی که در حال حاضر برای ساخت Black Ops 2 استفاده شده هیچ شباهتی به انجین اصلی که شش سال پیش ساخته شد ندارد. ما در زمینه ی هوش مصنوعی، نور پردازی و Rendering تغییرات زیادی در این انجین بوجود آوردیم و چیز هایی مثل هسته ی مرکزی گیم پلی از نو طراحی شده اند.

Call of Duty: Black Ops 2 در سیزدهم نوامبر برای سه پلتفرم اصلی و در هنگام عرضه ی کنسول Wii U به عنوان لانچ تایتل این کنسول عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
به فیلم ها که از تلویزیون یا م ا هواره پخش میشه دقت کن همه استانداردش 25 فریم هستش ولی تلویزیون های lcd (مدلای همین چند سال اخیر)تصویر رو دریافت میکنن بعد فریم های فیلم رو دو بار رندر میکنن یعی هر فریم دو بار که میشه 50 فریم.این حالت در کامی هم امکاپذیره مثلا با کارت دی وی بی هنگام پخش هم فریم ها دوبار رندر میشن
در مورد پلیر های کامپیوتر هم بعضی پلیر ها اینکار انجام میدن
این مورد در مورد گیم صادق نیست و فقط مختص فرمت های تصویری که از این تکنولوژی(motion) استفاده میکنن
Refresh Rate هم که جریانش سواست و همش تبلیغاته بیخوده چون بیشتر از 60 بی فایدست برای مثال حتی اگه در عمل 25 فریم رو بخواد بکنه 100 فریم باید 4 بار هر فریم رو رندر کنه که تصویر بدتر غیر واقعی میشه حالا در ریزولیشن های 4k چون فریم اصلی فیلم احتمالا 50 هست میتونه به 100 تبدیل کنه

برادر شما نرخ تازه سازی تصویر(refresh) رو با فریم اشتباه گرفتی نرخ پردازش فیلم هم هیچ ربطی به بازی
نداره

آخرین ویرایش:

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
بابا این اکتی خیلی پوست کلفته بعد وقایع پارسال(نمره متای کاربران در بازی mw3) واقعاً رو می خواد دوباره با همون موتور بازی ساختن. هر شرکت دیگه ای بود از خجالت تاسه سال بازی نمی ساخت.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
برادر شما نرخ تازه سازی تصویر(refresh) رو با فریم اشتباه گرفتی نرخ پردازش فیلم هم هیچ ربطی به بازی
نداره
نه عزیز اشتباه نگرفتم منتظر بودم یکی مثل شما اینو بگه:d
این دو هیچ ربطی به هم ندارن(منم نگفتم یکی هستن)
تا زمانی که
Refresh Rate پایین باشه هیچ وقت فریم ریت بالا نمیره و این دو با هم در ازتباط هستن ولی با هم فرق میکنن
برای مثال تلویزیون با
Refresh Rate 60 هیچ وقت فریم ریت بالای 60 نمیتونه نمایش بده
در مورد ربطش به بازی هم من قشنگ و ساده گفتم که تو بازی هیچ کاری انجام نمیده
بهتره قبل از اینکه الکی نقل قول بکنید یکمی بیشتر تحقیق بکنید همچنین متنو کامل بخونید

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این تلویزیون هایی که 60 فریم نشون می ده در حقیقت یک کلک هستش و فکر کنم ربط به هرتز داره من خودم بازی کردم کاملا معلوم هست که کلک هستش اما باز چیزخوبی هستش ولی همه که از این تلویزیون ها ندارن یا مانیتور 60 فریم واقعی ارزشش بیشتر هست

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اگه واقعا اون عکسای آخری که از بازی اومده درست باشه گرافیکش پیشرفت خیلی خوبی کرده . شخصا از MW3 خیلی دفاع کردم اما اگه این BO2 نخواد گرافیک بهتری ارائه کنه فاتحش خوندست ! بالاخره گرافیکشم یکی از عاملای مهمه . سال پیش سال پیش بود و MW3 هم کاملا موفق . امسال باید پیشرفت خوبی کرده باشه که ظاهرا کرده و Treyarch به قولاش عمل کرده . دیگه چرا اینهمه گیر میدین بهشون ؟ صبر کنید تا ببینیم چه کردن با این موتور و بازی بعد اگه بد بود انتقاد کنید ...

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
همين كه بازي روي 60 فريم بر ثانيه اجرا مي شه ، خيلي خوبه ولي از بازي واقعا انتظار بيشتري مي ره ، من تمامي تريلر هاي بازي رو ديدم ، پيشرفت چنداني نسبت به BO1 نكرده

Metropolise

کاربر سایت
Jan 1, 2012
325
از نظر بازیساز ها و کمپانی های معروف صاحب انجین , بهترین بازی ای که روی 60f اجرا میشه سریه COD میباشد.. آقا تهش همینه روی این کنسولا نهایت کشش همینه که میبینید...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
نسخه ps3 bo1افتضاح به تمام معناء بود...هم در رزولیشن و هم فریم ریت ۱۰۰رحمت به سری mw...تو bo2هم فکر کنم به همون افتضاحی قبل باشه

Sent from my Gallaxy S2 ...using tapatalk 2

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
هیچ وقت یادم نمیره کال 1 و 2 و3 و4 در زمان خودشون یکی از بهترین گرافیک های سال رو داشتن خصوصا شماره 2 بازی که گرافیک بازی در زمان خودش عالی بود ولی از شماره 5 به بعد بود که ................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر