Total War: Attila|PC

دقایقی پیش در مراسم EGX کمپانی SEGA و استدیو Creative Assembly از نسخه جدید فرنچایز محبوب Total War با نام Total War: Attila رونمایی کردند , SEGA گفته است بازی در سال 2015 برای PC و Mac منتشر خواهد شد

در قرن پنجم پس از میلاد به وقوع می‌پیوندد و روایت‌گر دوران تاریک و رو به زوال امپراتوری روم باستان است. دورانی که این امپراتوری، با یکی از هراس‌انگیزترین دشمنان خود رو در رو می‌شود.
بله، این بار با پادشاه قوم هون و میلیون‌ها تن از سواران وی که اروپا را دست‌خوش تاخت و تازهاى خونین قرار دادند، همراه خواهیم بود. هون‌ها مردمان زردپوست آسیایی بودند که به سرکردگی آتیلا، اروپاى خاورى و مرکزى را مورد تاخت و تاز قرار دادند. آتیلا، در زمان حیاتش بزرگ‌ترین امپراتوری را در اروپا، از رود اورال تا دانوب داشت. اگرچه پیروز در غارت و چپاول مردمان بالکان، آتیلا هیچ‌گاه موفق به تصرف قسطنطنیه نشد، و تلاش او در تسلط بر گال‌ها نیز با ناکامی مواجه شده و تنها توانست تا شهر Aurelianum به پیش آید.
آتیلا در نبرد شالون (که نبرد دشت کاتالونی نیز نامیده می‌شود) شکست خورد، اما نگذاشت که این شکست تاثیر زیادی بر وی و روحیه لشکریانش گذاشته و سد جاه‌طلبی‌هایش شود: او پس از غارت ایالات شمالی ایتالیا، قصد تصرف روم کرد. اما پیش از آن که بتواند روم را فتح کند، ظاهراً و بنا به روایتی به دلایل طبیعی فوت کرد.
از بحث داستان که بگذریم، لازم به ذکر است که در این عنوان، شاهد بازگشت دوباره بخش محبوب Family tree پس از حذف آن‌ در Rome II خواهیم بود. علاوه بر این، Creative Assembly قول گیم‌پلی و هوش مصنوعی بهبود یافته، و امکان به آتش کشیدن بناها را نیز داده است.

Total War: Attil هم‌اکنون در دست ساخت بوده و انتظار می‌رود، در فوریه 2015 برای PC و Mac منتشر شود.

در Total War: Attila بازیکنان قادر خواهند بود تا قلمرو تحت سلطه آتیلا را تا حدی که قادرند و بازی اجازه می‌دهد، گسترش دهند
با تشکر از Monsoon

تصاویر منتشر شده:

djk3y8x58mqsmio1dtjy.jpg

• Like
Reactions: kamyy

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
شنیدم که نمیشه در نقش فکشن هون و آتیلا بازی کرد.مگه میشه؟؟؟مثل این میمونه تو ناپلئون توتال وار نتونی در نقش فرانسه و ناپلئون بازی کنی.:|حداقل اگه اسمشو Barbarian Invasions میذاشتن بهتر بود.

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
شنیدم که نمیشه در نقش فکشن هون و آتیلا بازی کرد.مگه میشه؟؟؟مثل این میمونه تو ناپلئون توتال وار نتونی در نقش فرانسه و ناپلئون بازی کنی.:|حداقل اگه اسمشو Barbarian Invasions میذاشتن بهتر بود.

عجب...
گل بود به سبزه نیز آراسته شد، پس بازم مجبوریم در نقش روم با اون لژیونر های تکراری و کسل کنندش(واقعا بعد از ساعت ها بازی کردن و فتح جهان با این لژیون ها تو روم 2 دیگه تو این بازی هیچ جذابیتی ندارن) و یا یکسری جوجه فکشن که سرجمع 4 تا یونیت بدرد بخور ندارن بازی کنیم...
چه میکنه این CA...

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
نه بابا نصف فکشن ها قابل بازی کردن هستن و فکشن هون و ساسانی هم ( حتی اگه همین یه فکشن ساسانی هم قابل بازی بود بس بود) جزوشونه.

- - -ویرایش - - -

عجب...
گل بود به سبزه نیز آراسته شد، پس بازم مجبوریم در نقش روم با اون لژیونر های تکراری و کسل کنندش(واقعا بعد از ساعت ها بازی کردن و فتح جهان با این لژیون ها تو روم 2 دیگه تو این بازی هیچ جذابیتی ندارن) و یا یکسری جوجه فکشن که سرجمع 4 تا یونیت بدرد بخور ندارن بازی کنیم...
چه میکنه این CA...
درضمن من تاحالا تویه هیچ بازیه توتال واری ندیدم که فقط فکشن اصلی قابل بازی باشه و شما اگه فقط با روم رفتی و لشکر کشی کردی نصف حاله بازیو از دست دادی . تویه این نسخه بدلیل تغییرات بزرگ زمانی فکشن هایه کوچک و محلی از میون رفتن و فقط امپراطوری هایه بزرگ مثله ساسانی و روم و ساکسون و... موندن که تو اونا هم تنوع یونیت فوق العادس ( مخصوصا ساسانی که همه انواع یونیت رو به تعداد زیاد داره) .

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
نه بابا نصف فکشن ها قابل بازی کردن هستن و فکشن هون و ساسانی هم ( حتی اگه همین یه فکشن ساسانی هم قابل بازی بود بس بود) جزوشونه.

- - -ویرایش - - -

درضمن من تاحالا تویه هیچ بازیه توتال واری ندیدم که فقط فکشن اصلی قابل بازی باشه و شما اگه فقط با روم رفتی و لشکر کشی کردی نصف حاله بازیو از دست دادی . تویه این نسخه بدلیل تغییرات بزرگ زمانی فکشن هایه کوچک و محلی از میون رفتن و فقط امپراطوری هایه بزرگ مثله ساسانی و روم و ساکسون و... موندن که تو اونا هم تنوع یونیت فوق العادس ( مخصوصا ساسانی که همه انواع یونیت رو به تعداد زیاد داره) .

هم تو پیج فیس*وک توتال وار نوشته بود هم تو فروم های خارجی بحث بود که نمیشه با هون ها بازی کرد.در ضمن شنیدم مثل این که میشه تو بازی به جز پایتخ برای بقیه شهر ها هم دیوار درست کرد.

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363

- - -ویرایش - - -

نه دوست عزیز منظورم رو بد متوجه شدی.

من هم مثل شما با اکثر یا تمام فکشن های دیگه بازی کردم و با اکثرشون چیزی حدود 200-300 ترن بازی کردم.

اما اینکه حالا بعد این همه مدت بازی جدید هم باز دوباره تو دوره روم باشه و نشه با هون ها (طبق گفته دوستمون فوسیل) بازی کرد برای من به شخصه جذاب نیست.
شاید اگر آتیلا با این ویژگی های جزئی به عنوان یه DLC منتشر میشد جذابیت بیشتری داشت.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
یکی از pro player های total war و streamer yutbe قبل از معرفی بازی در استدیو CA یکم بازی کرده و نظرات خودش رو در ویدیو به اشتراک گذاشته...
https://www.youtube.com/watch?v=I4KprNaAuo4
بنظرم ساخت Attila مثل Napoleon اصلا چالشی نداره(یجورایی Rome 2 تکمیل شده بهمراه فکشن های بیشتر در زمان سقوط روم هست و البته ارزش بیشتری از Barbarian invasion داره) و احساس میکنم کار برروی نسخه اصلی بعدی Total War(نه یه نسخه فرعی ) احتمالا Medieval 3 آغاز شده :>

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
دومین faction بازی معرفی شد :
Sassanids با پرچم
100px-Sassanid_empire_flag.png

تصویری از یونیت های بازی :
700px-TWA_Faction_Sassanids.png

نقشه امپراطوری :
Map_sassanid_empire.png

بازی بشدت شبیه Rome 2 هست ، حتی شباهت بیشتری به rome 2 نسبت به Empire و Napoleon داره !.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
دوستان حالا این اتیلا کی بوده ?من تا حالا یعنی تا قبل از معرفی این بازی با اینکه زیاد به تاریخ علاقه دارم و تا حدودی چیزی هایی میدونم اسم این اتیلا رو نشنیده بودم'
اصلا داستان بازی چند سال بعد از وقایع rome 2 است?
ولی خدایی الکی پول خرج کردنه که یه بازی مثل قبلی بیرون دادن'اخه کره زمین این همه تاریخ های قشنگ داره چرا همش چیز های تکراری 'مثلا اگه سلسله ی هان چین بود چی می شد?یا جنگ های داخلی انگلیستان در قرون وسطی و حتی جنگ های جهانی حالا دو نه ولی یک که می شد

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
دوستان حالا این اتیلا کی بوده ?من تا حالا یعنی تا قبل از معرفی این بازی با اینکه زیاد به تاریخ علاقه دارم و تا حدودی چیزی هایی میدونم اسم این اتیلا رو نشنیده بودم'
اصلا داستان بازی چند سال بعد از وقایع rome 2 است?
ولی خدایی الکی پول خرج کردنه که یه بازی مثل قبلی بیرون دادن'اخه کره زمین این همه تاریخ های قشنگ داره چرا همش چیز های تکراری 'مثلا اگه سلسله ی هان چین بود چی می شد?یا جنگ های داخلی انگلیستان در قرون وسطی و حتی جنگ های جهانی حالا دو نه ولی یک که می شد
آتیلا رهبر قوم "هون" بوده که با لشکرکشی از شرق تمام قبایل گوت ها و ویزیگوت ها و رومی ها و... تقریبا هرچی جلوش بوده رو نابود میکنه:dخیلی ها حمله هون ها رو شروع شکل گیری دنیای جدید اون زمان میدونن.آتیلا تقریبا تمام اقوام اروپای مرکزی مجبور به مهاجرت میکنه و مرزبندی های جدیدی شکل میگیرن.

روم هم تقریبا تمام نبردهاشون از آتیلا باخت تا اینکه ویزیگوت ها و رومی ها که دشمن همدیگه اند با هم متحد میشن و آتیلا رو شکست میدن:dیه مدتی هم بعد از شکستش به قتل میرسه.با مرگ خودش امراطوری هون به کل نابود میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر