TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
با سلام به دوستان
من اینجا نمیدونم چیکار کنم:در قسمت انگلستان هستم توی اون قصر قدیمی(ظاهرا که قصره)
یک جایی رسیدم که دو تا ادمک جلوی یک شمشیر ایستادند با زدن یک دکمه شمشیر داخل چند شکاف در زمین میشه و بیرون میاد وهیچ اتفاقی نمی افته باید چیکار کنم؟(البته این سوال رو توی تاپیک مشکلات بازیها کردم )

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
ميشه بگي معني اين جمله ات چيه ؟ من منظورت رو متوجه نشدم . خر بازي يعني چي ؟ :eek:
ببخشید منظورم هر بود نه خر .
چون تند تایپ میکنم دیگه حواسم به چیزی که قبلا نوشتم نیست.
خیلی خیلی ببخشید.

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
من اینجا نمیدونم چیکار کنم:در قسمت انگلستان هستم توی اون قصر قدیمی........
دوستان لطفا بگید اینجا چکار باید انجام بدم-متشکرم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط tv47:
من اینجا نمیدونم چیکار کنم:در قسمت انگلستان هستم توی اون قصر قدیمی........
دوستان لطفا بگید اینجا چکار باید انجام بدم-متشکرم
اگه ميتوني يه مقدار بيشتر در مورد محيط اطرافت و جايي كه گير كردي توضيح بده . :)

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام خدمت دوستان عزیز :

همون طور که Eidos قول داده بود با یه پچ مشکل Next Gen بازی رو حل کرده.این پچ دیروز اومده و حجمش هم 34 مگه.

مشکل صدا هم در بازی حل شده.بازی با کارت های صدای بعضی شرکت ها مشکل داشته.

من هنوز نرسیدم دان کنم ولی انگار اونایی که نتونستن لذت Next Gen رو ببرن حالا با این پچ میتونن مشکلشونو حل کنن و لذت ببرن.مثل خودم.

The v1.2 patch addresses the following issues:

- Fix for 'High Priority' task manager (lock up), in addition to fixing the occasional audio stuttering issue.
- Overall improved performance.
- Fixes and improvements made to Lighting when running the NextGen version.
- Implemented a separate 'walk' button for Lara.
- Fixed the issues regarding the breakables when running NextGen.
- Fixes made when running the game using a secondary monitor.
- Refresh Rate option now fully operational.
- ATI CrossFire Movie problem has been fixed.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
نوشته شده توسط Kain:
اگه ميتوني يه مقدار بيشتر در مورد محيط اطرافت و جايي كه گير كردي توضيح بده . :)

Kain عزیز ممنمون مرحله رو رد شدم . تو دو سه پست بالا تر فضا رو توضیح دادم :توی اون فضای قصر مانند قدیمی بود که محلهایی مثل سن تئاتر داشت با عروسکهای متحرک که با زدن یک شاسی بلند گوی اون فعال میشد ... ضاهرا اینا هیچ نقشی تو روند بازی ندارن! من برای رد شدن مرحله گیر داده بودم به اینا...;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام.
یه تام ریدر هست رو ps1 که نیمدونم شماره ی چنده:D یه جاییش گیر کردم;)
اونجایی که داخل یه جایی میشیم (مثل معبده) بعد 2 تا کبوتر سفید هستن یکیش رو که بزنی یه دری چیزی باز میشه و یه چیزی میگیری اونجا زیاد مهم نیست ولی اون یکی کبوتر اصلا کاریش نمیشه کرد;)
یه در هم تو اونجا هست که میری تشو یه راهرو هست که به سمت بالا میره وقتی میری بالا میری تو یه جایه بالکون مانند که دقیقا بالای همونجاییه که کبوتر ها هستن که یه چیزی مثل اونگ هی جلو عقب میره که وقتی بخوری بهش میمیری;)
اینجا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
هون سری تام ریدر هست که اولش نشون میده تو قبرستان هستن:)

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
یه تام ریدر هست رو ps1 که نیمدونم شماره ی چنده:D یه جاییش گیر کردم;)
اونجایی که داخل یه جایی میشیم (مثل معبده) بعد 2 تا کبوتر سفید هستن یکیش رو که بزنی یه دری چیزی باز میشه و یه چیزی میگیری اونجا زیاد مهم نیست ولی اون یکی کبوتر اصلا کاریش نمیشه کرد;)
یه در هم تو اونجا هست که میری تشو یه راهرو هست که به سمت بالا میره وقتی میری بالا میری تو یه جایه بالکون مانند که دقیقا بالای همونجاییه که کبوتر ها هستن که یه چیزی مثل اونگ هی جلو عقب میره که وقتی بخوری بهش میمیری;)
اینجا باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
هون سری تام ریدر هست که اولش نشون میده تو قبرستان هستن:)

بتبت بی خیال !!!
همه شروع کردن بازی های سال xxx

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط saeedrz:
بتبت بی خیال !!!
همه شروع کردن بازی های سال xxx
55.gif

اره خب بازیه با حالیه منم بازیش نکرده بودم گفتم یه حالی بهش بدم.
39.gif

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
وقتی این همه سوال بی ربط هست منم یک سوال اجتماعی تخیلی فلسفی اقتصادی بی ربط بکنم؟؟؟؟
تو این سری هم جک جولت هست یا دشمنات آدم شدند؟:blushing:
بازی رو گرفتم جا ندارم اینستال کنم برای اطلاعات عمومیم پرسیدم

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
کسی نمیتونه منو کمک کنه.
تام ریدر بازهاش کجان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امین جان من مرحله 5-3 بازی قارچ خور میکرو گیر کردم . باید چی کار کنم ! :cheesygri
بابا ملت یادشون نیست دیشب شام چی خوردن حالا تو میخوای شماره های اولی این بازی رو یادمون باشه !

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط Kain:
امین جان من مرحله 5-3 بازی قارچ خور میکرو گیر کردم . باید چی کار کنم ! :cheesygri
بابا ملت یادشون نیست دیشب شام چی خوردن حالا تو میخوای شماره های اولی این بازی رو یادمون باشه !

کاری نداره مصطفی برو جلو هی قارچ بخور تا بزرگ بشی :cheesygri اگه هم نمیتونی بلند بپری باید یکم بری عثب بعد تند بدویی بعد بپری اگه مشکلی هست در خدمتم:p
شام خوردن یادشون نیست ولی عشق باز ها باید یادشون باشه;) راستی دیشب شام دلمه داشتیم!!!:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر