TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
بابا چرا کسی درباره بازی صحبت نمیکنه اصلا یکی نیست جواب منو بده
من یه سوال دیگه داشتم اینکه بعضی وقتها که میپریم میخاد یه جا رو بگیره اما نمیتونه علامت یه دست میاد زرد رنگ هم است نمیشه کاری کرد که بتونه بگیرتش من الان تو انگلیس هستم همون اولش اما یه هست که باید بپریم اما هرکاری میکنم نمی تونه بگریه اونجا رو علامت دسته میاد
خواهش میکنم این یه بار رو یکی کمک کن
وقتی علامت زرد رنگ اومد باید یکی از دکمهات رو بزنی تا اون یکی دستش رو هم بگیره تو کیبورد فکر کنم e یا q بود البته مطمءن نیستم

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من یه سوال دیگه داشتم اینکه بعضی وقتها که میپریم میخاد یه جا رو بگیره اما نمیتونه علامت یه دست میاد زرد رنگ هم است نمیشه کاری کرد که بتونه بگیرتش من الان تو انگلیس هستم همون اولش اما یه هست که باید بپریم اما هرکاری میکنم نمی تونه بگریه اونجا رو علامت دسته میاد
خواهش میکنم این یه بار رو یکی کمک کنه
بمحض اینکه اون علامت اومد کلید E بزن...

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
احتمالا اكثرا ديدين كه نسخه هاي كنسولي اين بازي از اسپات امتياز زير رو گرفتن :

tombrank.jpg

همون طور كه ميبينيد ارزش بازي كمه. بيشترين صدمه رو هم از كوتاهيش ديده.بازي بسيار متنوع اما كوتاه هست.راحت ميشد كه بازي طولاني تر باشه.اگه امتياز ششه ارزش، ميشد 7، اون وقت 2 دهم به امتيازش اضافه ميشد چون ضريب ارزش طبق روش اسپات 2 هست.در اين صورت مثلا امتيازش مي شد 8 كه ميرفت جزو بازي هاي عالي.
من مطمين هستم كه براي اين بازي يه نسخه اضافه شونده خواهد آمد. چون بازي تموم نميشه. اونايي كه رفتن تا آخر فكر كنم با من موافق باشن.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
سلام من اینجا گیر کردم لطفا یکی کمک کنه
ممنون
علی رضا جان اینجا باید در همین زاویه ای که عکس گرفتی با طناب اون لوستر سقف رو به حرکت در بیاری بعد سریع همان طور که لوستر داره می ره و میاد روی اون ستون شکسته بری و از اون طناب که زیرش یک سنگ است آویزون شی تا زنگ بالا بره و لوستر به اون برخورد کنه و صداش در بیاد.

موفق باشی

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Saman:
من مطمين هستم كه براي اين بازي يه نسخه اضافه شونده خواهد آمد. چون بازي تموم نميشه. اونايي كه رفتن تا آخر فكر كنم با من موافق باشن.
سامان جان منم تمومش کردم منم مطمئن هستم که نسخه اضافه شونده داره
حیف که بازی زود تموم شد تازه داشت حال میداد

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط gavelock:
من فکر نمیکنم که نسخه اضافه شونده داشته باشه. یه چیزی باشه تو مایه های tomb raider: legend II
خب آنچه که معلوم است اینه که داستان بازی تموم نشد حالا یا اضافه شونده یا نسخه بعدیش رو میده بیرون خیلی فرق نداره ولی هرچی هست ادامه این داستان هست ولی احتمال نسخه اضافه شونده به نظر من زیادتر است

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
من این بازیا نصبش کردم خیلی گرافیکش در حالت Next-gen بالا هستش
ولی فریم کم میندازه ،البته قابل بازی هست ولی فکر کنم بین20 تا 40 فریم دارم الان
کسی این بازیا در حالت Next-gen بازی کرده؟
من مجبورم فعلا در حالت 600در 800 بازی کنم ولی از فریم هام راضی نیستم
فکر کنم از 6600 به بالا فقط بتونند قابلیت Next-gen را فعال کنند

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
،البته قابل بازی هست ولی فکر کنم بین20 تا 40 فریم دارم الان
کسی این بازیا در حالت Next-gen بازی کرده؟

هيچ كس تو دنيا اين بازي رو با حات نكست جن بازي نكرده. قوي ترين سيستم ها هم ميانگين 25 فريم ميندازن كه خيلي خيلي پايينه. بازي در حالت عادي هم گرافيك خيلي خوبي داره. به هر حال انويديا قول داده يه درايور بده كه براي توم رايدر بهينه سازي شده باشه ...

gavelock

کاربر سایت
Dec 23, 2005
242
میخواستم بدونم کسایی این بازی رو تموم کردن چند درصدشو رفتن من 87درصد و چطوری میشه 100 درصدش کرد؟؟؟؟
بستگی به اون ایتمهای مخفی ای داره که تو همه ی مرحله ها بود. همونا که طلایی و نقره ای داشتند.(الان یادم نیست اسمشون چی بود). هرچقدر بیشتر از اونا پیدا میکردی درصد بازی بیشتر میشد. من خودم رو 88 % تموم کردم. راستی فکر کنم croft manor هم تاثیر داشته باشه.

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
113
نوشته شده توسط ehsan_62:
چرا دروغ میگی !!! من که دارم بازی میکنم :cheesygri
البته الان فریم ها را میانگینشا گرفتم حدودا 15 بود:((
سامان این پچ را امتحان کردی ؟
http://files.filefront.com/TRLegendPatch1+1zip/;4964217;/fileinfo.html
با 6600 درحالت next-gen فکر می کنم فریم خوبی گرفتی.
البته تویه مراحل مختلف میانگین فریمها خیلی فرق میکنه.مثلآ تویه مرحله پرو بعضی وقتها
پایین اومدن فریمها واقعآ زیاد میشه

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من اونجایی گیر کردم که اون زنه که لباس سفید داره یه غول رو میندازه به جون من که باید پشت یک اسلحه بشینم و بزنم که نمیتونم ایکار رو بکنم. کمک کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر