TombRaider:Legend

بعد از افتضاحی که بازی TR:AODداشت.حالا استودیوی Crystal Dynamic که خالق سری بازی های میراث کین و بازی project:Snowblind هست بر روی این بازی در حال کار کردنه.در حال حاضر 5 تا تریلر از بازی بیرون اومده که شاید بتوان این نکات رو از بازی دید:
1)پرش های لیدی کرافت در بازی بسیار زیبا شده .پرش ها به صورت یک دست انجام میشه.یعنی برا پرشهای بلندتر لیدی کرافت با یکی از دستهای خود به سمت هدف شیرجه می زنه.
2)حرکت در جهت خلاف جاذبه زمین.که این هم در جای خود جالبه.
3)ولی هنوز بازی یک ایراد اساسی داره اونم اینکه نشونه گیری در بازی به صورت اتوماتیک انجام میشه و دست بازی کننده نیست.که باید امید داشت این مورد بر طرف بشه.
4)وجود عناصر طبیعی با دقت بالا :مثل آب . سبزه ها و کوه ها که خود را در بازی بسیار نمایان میکند.
5)شخصیت بازی حرکاتی بسیار Real تر داره که تا حدودی حرکات بدن مثل سری بازی های میراث کین هست .
هنوز به طور رسمی از داستان بازی چیزی به بیرون درز پیدا نکرده و باید منتظر ماندو دید.
کمپانی Eidos اعلام کرده که همراه با بازی Total Overdose یک DVD از بازی TR:L ارائه خواهد داد که در ان مصاحبه ای با Toby Gard و گروه ارشدی که مسئولیت بازی رو بر عهده دارند انجام شده است.باید صبر کردو منتظر ماند.

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
قراره برا همه دستگاه ها بیاد .من که به این بازی خیلی امیدوارم.همه میگن این بازی قراره مثل دویل می کرای بشه.همون که شماره 2ش تقریبا افتضاح شد.ولی شماره سومش یک شاهکار بود.فکر کنم.فردا یه چند تا عکس توپ از بازی بزارم.من به Crystal Dynamic خیلی خوش بینم.یاد رزیل و کین به خیر.اخ اخ .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ایول پس برای پی سی هم میاد(ما کنسول ندیده ها اینطوریم دیگه)
41.gif

با اینکه زیاد از بازیش خوشم نمیاد ولی این طور که شما ازش تعریف میکنین حتما خوبه دیگه
39.gif

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
منم مثل شما کنسول ندیدم.من تا حالا تا PS2 بازی نکردم.ولی من چیزی که میگم از تریلرای بازیه.به نظرم که بازی خیلی پیشرفت کرده.
یکم باز توضیح بدم.
مرحله اول در آفریقاس.
بازی از جایی شروع میشه که لیدی کرافت از یه پله می یاد پایین و شیرجه میره توی آبی که زیر پاشه.از ارتفاع 40-50 متری.بعد بازی از در یک معبد شروع میشه.که لیدی کرافت به سمت راست میره و پس از بالا رفتن از سع تا سکو و پرشی یک دستی به سمت یک طناب حرکت میکنه.بعدش طناب پایین می یاد و قفل معبد باز میشه و لیدی کرافت با تکون خوردن و ضربه زدن به در معبد درو باز میکنه.و میپره پایین و یک پل براش باز میشه.حالا به سمت داخل معبد....
(To be Continued)
بقیشو بعدا میگم که زیاد ذق زده نشین.
:lol: :lol: :D :D

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
خب حالا بعدش.
پس از عبور از یک سری پله.ایدی کرافت به یک سالن بزرگ میرسه.در این سالن 3 تا ادم هست که با اسلحه میکوبن تو سر لیدی کرافت.بعد از اینکه اون سه نفرو کشتین.در سمت راست و چپ شما دو تا چیز دایره ای شکل هست که در حال چرخشه ولی سمت راستی به خاطر اینکه یک دسته مزاحم اون هست تکون نمیخوره.شما باید از یک طناب بالا برید و با یک ضربه به یک مجسمه باعث حرکت اون دایره شوید.بعد از اون اویزون میشید و میرید بالا.
در بازی از یک شلاق حرف زده شده است.که این شلاق خاصیت مغناطیسی داره و میتونه که از قسمت هایی که حالت فلزی داره اویزون بشه.این حرکت جالبه.
بازم بهتون توضیح میدم.
البته اگه توضیحاتم ایراد داره ببخشید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ایول پس شما هم پی اس 2 ندیده ای
58.gif
58.gif

بازم میگم این طوری که شما میگین و من شما رو قبول دارم حتما خوبه دیگه
راستی ببخشید شما تو بازی دات با چه نامی پست میدادین؟

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ایول پس شما هم پی اس 2 ندیده ای
58.gif
58.gif

بازم میگم این طوری که شما میگین و من شما رو قبول دارم حتما خوبه دیگه
راستی ببخشید شما تو بازی دات با چه نامی پست میدادین؟
هیچ وقت حرف کسی رو بدون دلیل قبول نکن.این نظر منه.منم گفتم اینو من از توی تریلر های بازی دیدم.
و فکرم میکنم که این استودیو یعنی Crystal Dynamic در این زمینه بازی ها تجربه ای خوبی داره .اونم به خاطر سری بازی های میراث کین که من عاشق شخصیت رزیل بودم.
من توی بازی دات فقط خواننده بودم.هیچ پستی نمیدادم . ولی حالا به خاطر یکی از اعضای سابق بازی دات و کنونی بازی سنتر دارم حرف میزنم.
اسم من محمدرضا.
Have a Good Dream

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Hellgate:london:
هیچ وقت حرف کسی رو بدون دلیل قبول نکن.این نظر منه.منم گفتم اینو من از توی تریلر های بازی دیدم.
و فکرم میکنم که این استودیو یعنی Crystal Dynamic در این زمینه بازی ها تجربه ای خوبی داره .اونم به خاطر سری بازی های میراث کین که من عاشق شخصیت رزیل بودم.
من توی بازی دات فقط خواننده بودم.هیچ پستی نمیدادم . ولی حالا به خاطر یکی از اعضای سابق بازی دات و کنونی بازی سنتر دارم حرف میزنم.
اسم من محمدرضا.
Have a Good Dream
ولی من حرف شما رو قبول میکنم چون تو این مدت کم ثابت کردین که میشه حرف شما رو قبول کرد :mrgreen:
کین :twisted:
فضولی نباشه میشه بگی کی؟ :mrgreen:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
ولی من حرف شما رو قبول میکنم چون تو این مدت کم ثابت کردین که میشه حرف شما رو قبول کرد :mrgreen:
کین :twisted:
فضولی نباشه میشه بگی کی؟ :mrgreen:
بابا ایول.من انگار دارم با دیوار حرف میزنم. :( :(
Kain یکی از شخصیت های بازی Legacy of Kain بود.که با یکی دیگه ازشخصیتا به نام Raziel با هم کری داشتن.این بازی رو یکی از دوستان توی قسمت داستان و نقد بازی گداشته برو ببین.حیفه که این بازی رو نداشته باشی.
تا الان 5 شماره از این بازی بیرون اومده.2 شماره از بازیSoul Reaver و 2 شماره از بازیBlood Omen و در انتها هم یک شماره که هر دو شخصیت توش هست.قسمت بازی های کین بیشتر بزن بزنه.و رزیل معمایی.
خوش باشی.
ببخشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Hellgate:london:
بابا ایول.من انگار دارم با دیوار حرف میزنم. :( :(
Kain یکی از شخصیت های بازی Legacy of Kain بود.که با یکی دیگه ازشخصیتا به نام Raziel با هم کری داشتن.این بازی رو یکی از دوستان توی قسمت داستان و نقد بازی گداشته برو ببین.حیفه که این بازی رو نداشته باشی.
تا الان 5 شماره از این بازی بیرون اومده.2 شماره از بازیSoul Reaver و 2 شماره از بازیBlood Omen و در انتها هم یک شماره که هر دو شخصیت توش هست.قسمت بازی های کین بیشتر بزن بزنه.و رزیل معمایی.
خوش باشی.
ببخشید
میدونم بابا
منظرم این جملت بود :
ولی حالا به خاطر یکی از اعضای سابق بازی دات و کنونی بازی سنتر دارم حرف میزنم.
خواستم بدونم کی رو میگی ;)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
میدونم بابا
منظرم این جملت بود :
ولی حالا به خاطر یکی از اعضای سابق بازی دات و کنونی بازی سنتر دارم حرف میزنم.
خواستم بدونم کی رو میگی ;)
قرار نشد سوال خصوصی بپرسی. :cry: :cry: :p :p :p
فعلا Tombraider:legend .اقا امید دیگه درسته؟؟؟؟
خوش باشی.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام چند تا عکس از بازی میزارم.البته بگم قدیمیه ها.
e65zcm.jpg
e65zle.jpg

e65zm8.jpg
e65zpj.jpg

اینم پرش های یک دستیه لیدی کرافت
e65zqr.jpg

دو تا عکسم از خود شخصیت بازی:
e65zyv.jpg

e6603p.jpg

خوش باشین
ببخشید عکسا یکم بزرگه(نه راستشو بخواین خیلی بزرگه.تکرار نمیشه)

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
اینم دو تا عکس از جناب اقای Toby Gard طراح شخصیت TombRaider
e660pz.jpg
e662pj.jpg

(نوشابش مجازه ها.از اون رژیمی یاس)
ببخشید