Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بالاخره من هم تمومش کردم 11 ساعت یه ضرب رفتم :d:">
اصلا نمیتونستم با این قضیه اکشن شدنش کنار بیام/:)
Tomb Raider یعنی معما . ولی دریغ از یه معمای پیچیده یه سره اکشن شده .هر سال بعدتر میشه واسه پلیرهای قدیمی :(
ولی در مجموع راضی بودم :d

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
لامصب انقدر گرافیک باحالی داشت و شخصیت پردازیش خوب بود،3-4 روزه که تو کف لارا کرافت هستم:d....یه سره نشستم تمومش کردم ولی اصلا دوست نداشتم تموم شه...فکر کنم یه بار دیگه باید از اول بشینم بازیش کنم:-?...شخصیت لارا رو تو این Tomb Raider از نسخه های قبلی بیشتر دوست داشتم

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
خوب بازی تموم شد عالی بود
اخرشم نوشته بود که رووش سخت کار کردن و از وقتی که برای تموم کردنش گذاشتیم تشکر کردن

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
لامصب انقدر گرافیک باحالی داشت و شخصیت پردازیش خوب بود،3-4 روزه که تو کف لارا کرافت هستم:d....یه سره نشستم تمومش کردم ولی اصلا دوست نداشتم تموم شه...فکر کنم یه بار دیگه باید از اول بشینم بازیش کنم:-?...شخصیت لارا رو تو این Tomb Raider از نسخه های قبلی بیشتر دوست داشتم

کاملا موافقم، داستانش هم حرف نداشت. کلا همه چیزش واقعا عالی کار شده.

Omid538

کاربر سایت
Mar 25, 2013
49
نام
امید
شما هم تو کفه لارایین ؟:d
یه سوال داشتم: قسمت بعدی توم ریدر کی میاد؟؟؟ هرکی میدونه بگه خواهشا...برای امر خیر میپرسم!!!:d

---------- نوشته در 01:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 AM ارسال شده بود ----------

خوب بازی تموم شد عالی بود
اخرشم نوشته بود که رووش سخت کار کردن و از وقتی که برای تموم کردنش گذاشتیم تشکر کردن
دستشون درد نکنه..

آخرین ویرایش:

alimusic

کاربر سایت
Dec 27, 2007
1
تو يه مرحله گير کردم که ميگه بايد از رود خانه با طناب اويزون شي يه تنه درخت اينو ر اون سمتم يک دروازه چوبي مدل ژاپني اصلان طنابي نيست چيکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر