Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
با سلام توی بازی چندتا لباس باز میشه تا اخر بازی.
لباس باز نمیشه ولی هر چی میری جلوتر لباسش پاره پوره تر میشه.:dکاش بازیش طولانی تر بود...خیلی طولانی تر :smile:
...
من هم کمپین رو تموم کردم.واقعا اگه می خواین یه بازی اکشن ادونچر ناب بازی کنین ، این بازی بهترین هست .
این بازی نسبت به همسبک های خودش چند تا برتری داره
1.سندباکسه
2.ازادی عمل بیشتر و تنوع محیط بیشتر و طراحی واقع گرایانه محیط
3.بازی یه جورایی دینامیک هست و حالت خشک و خطی نداره و برای همین ارزش تکرار بالاتری داره
4. مونث بودن کارکتر با توجه به اینکه بیشتر گیمرها مذکر هستند
5.اکشن و درگیری هاش بهترینه
...
مولتیش هم خوبه ولی بخش مولتیش اصلا انگار هیچ بویی از بازی اصلی نبرده.مدل کاور گرفتن و دویدن و راه رفتن و .. خیلی با کمپین فرق داره.(دویدن کارکترهای مرد که شبیه دویدن کارکترهای بازی های ایرانی هست)
اگه بخش مولتی را نمیساختن کلاس بازی بالاتر بود.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
این بازی یه شاهکار به تمام معناست . تموم شد میام توضیحات میدم البته دوست ندارم تموم شه 8-|

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
بازی واقعا حرف ندازه به قول دوستات یه اکشن ادونچر تمام و ایتکه به راحتی میتونم بگم از بازی ای مثل uncharted هم سرتر هست

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
تموم شد ، چقدر خوب بود ! :( ... خیلی وقت بود با سینگل پلیر یه بازی تا این حد حال نکرده بودم ... همه چیز بازی عالی و در بهترین حالت بود ، هیچ نکته ای نداشت که بخواد آدمو اذیت کنه .
خلاصه سعی کنید دفعه اول که میرید از تک تک لحظات بازی لذت ببرید ، اون لحظات بر نمیگردن ... :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من که هربازی رو سعی میکنم در سریع ترین حالت تموم کنم ولی برای این دلم نمیاد:dبه هر گوشه و کناری سرک میکشم و سعی خودم رو واسه طولانی تر کردن بازی میکنم.واقعا شاهکاره و مدت ها بود اینقدر غرق یه بازی نشده بودم.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دیگه خیلی دارم با لارا ارتباط برقرار میکنم :d
بیچاره رو چند بار سر لیز خوردن از کوه(آبشار) کشتم :d ( یاد Final Destination افتادم در آن لحظه) !
منحرف نکنه فقط ! :d

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
امروز بازیو تمومش کردم(85%) یکی از بهترینها در این سبک هیچ ایرادی بهش نمیتونم بگیرم تا نمره کاملو نگیره!:x
واقعا نشون میده تیم سازنده نهایت تلاششو کرده. 10/10>:d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب متاسفانه بازی تموم شد البته شک ندارم دوباره چند وقت دیگه برای بار دوم هم بازی رو تموم خواهم کرد چون واقعا زیبا بود و به نظرم با این طولانی بود اما ارزش تکرار و دیدن تمام اون صحنه های سینمایی رو برای بار دوم داره !
اول از شخصیت لارا بگم که واقعا عالی بود . کاملا میتونستی درکش کنی و باهاش ارتباط برقرار کنی . کلا حس رو خیلی خوب منتقل میکرد . مثلا اول بازی که سردش بود میلرزید خیلی باحال بود :d یا جاهایی که میترسید نگران بود دیالوگ هایی که زمان عصبانیت به دشمنا میگفت خیلی خوب بودن :d
یکی از حرفایی که دشمنا موقع مبارزه با لارا زدن و خیلی برام جالب بود این بود که " طرف گفت برید جولو اون فقط یه دختره , اون یکی برگشت گفت همین دختر ک*ن مارو پاره کرد " :))
گیم پلی بازی به نظرم توی این سبک بهترین هستش . سلاح های بازی شاید در نگاه اول کم به نظر بیان اما وقتی تمام Weapon Partهارو پیدا میکنی خیلی عالی تغییر شکل میدن و واست تازگی دارن + تمام آپگریدها و چیزای جانبی که میشه روی هر سلاح سوار کرد . به نظر من بهترینشون هم تیرکمانش بود و به شدت لذتبخش بود . چه برای شکار و چه برای کشتن دشمنا مخصوصا HeadShot :x نمیدونم اینجا چند نفر Skillـه Dodge Counter رو گرفتن و چقدر ازش استفاده کردن . اما من از یه جایی به بعد در 90% مواقع ازین قابلیت استفاده کردم . واقعا عالیه . وقتی جاخالی میدی و تیر رو فرو میکنی داخل پای دشمن خیلی حال میده . مخصوصا وقتی 2 یا 3 تیر رو میکنی تو پاش دیگه نمیتونه راه بره و هی ناله میکنه :d کلا شوتینگ بازی در سطح بسیار بالایی بود نسبت به اینکه بازی Action/Adventure هستش . اون نیمچه مبارزاتی که یه نمه شاید باس فایت بودن رو هم دوست داشتم
Skillهای لارا واقعا عالی و به درد بخور بودن . فکر کنم از معدود بازی هایی باشه که تمام ویژگی هایی که برای شخصیتت آپگرید میکنی کاملا مفید و به درد بخور هستن !
داستان بازی رو خیلی دوست داشتم همینطور روایتش و کش و قص هایی که داشت عالی بود . کلا ازین داستان های ماجراجویی خیلی خوشم میاد با یه نمه چاشنی تخیل
گرافیک بازی مخصوصا نورپردازی عالی بود و به شدت چشم نواز . انیمیشن های بازی هم واقعا خوب بودن چه خود لارا چه زمانی که دشمنا تیر میخوردن یا کشته میشدن !
محیط بازی خیلی خوب بود وقتی بازی تموم شد بلافاصله رفتم و بقیه Collectableهارو هم جمع کردم چون هم محیط بازی دوست داشتم هم از در و دیوار بالا رفتن لارا رو :d
فقط متاسفانه هوش مصنوعی یکم 6 میزد و ای کاش لباس لارا در طول بازی عوض میشد 8-|
کلا با اینکه بازی طولانی بود اما اصلا دوست نداشتم تموم شه واقعا لذت بردم از تک تک لحظاتش

در مورد بخش آنلاین هم به شخصه بسیار لذت بردم از تمام مُدهای بازی . جالبه اصلا لگ نداشتم فقط یه وقتایی هی همه بالا پایین میپریدیم :d

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
خُب متاسفانه بازی تموم شد البته شک ندارم دوباره چند وقت دیگه برای بار دوم هم بازی رو تموم خواهم کرد چون واقعا زیبا بود و به نظرم با این طولانی بود اما ارزش تکرار و دیدن تمام اون صحنه های سینمایی رو برای بار دوم داره !
اول از شخصیت لارا بگم که واقعا عالی بود . کاملا میتونستی درکش کنی و باهاش ارتباط برقرار کنی . کلا حس رو خیلی خوب منتقل میکرد . مثلا اول بازی که سردش بود میلرزید خیلی باحال بود :d یا جاهایی که میترسید نگران بود دیالوگ هایی که زمان عصبانیت به دشمنا میگفت خیلی خوب بودن :d
یکی از حرفایی که دشمنا موقع مبارزه با لارا زدن و خیلی برام جالب بود این بود که " طرف گفت برید جولو اون فقط یه دختره , اون یکی برگشت گفت همین دختر ک*ن مارو پاره کرد " :))
گیم پلی بازی به نظرم توی این سبک بهترین هستش . سلاح های بازی شاید در نگاه اول کم به نظر بیان اما وقتی تمام Weapon Partهارو پیدا میکنی خیلی عالی تغییر شکل میدن و واست تازگی دارن + تمام آپگریدها و چیزای جانبی که میشه روی هر سلاح سوار کرد . به نظر من بهترینشون هم تیرکمانش بود و به شدت لذتبخش بود . چه برای شکار و چه برای کشتن دشمنا مخصوصا HeadShot :x نمیدونم اینجا چند نفر Skillـه Dodge Counter رو گرفتن و چقدر ازش استفاده کردن . اما من از یه جایی به بعد در 90% مواقع ازین قابلیت استفاده کردم . واقعا عالیه . وقتی جاخالی میدی و تیر رو فرو میکنی داخل پای دشمن خیلی حال میده . مخصوصا وقتی 2 یا 3 تیر رو میکنی تو پاش دیگه نمیتونه راه بره و هی ناله میکنه :d کلا شوتینگ بازی در سطح بسیار بالایی بود نسبت به اینکه بازی Action/Adventure هستش . اون نیمچه مبارزاتی که یه نمه شاید باس فایت بودن رو هم دوست داشتم
Skillهای لارا واقعا عالی و به درد بخور بودن . فکر کنم از معدود بازی هایی باشه که تمام ویژگی هایی که برای شخصیتت آپگرید میکنی کاملا مفید و به درد بخور هستن !
داستان بازی رو خیلی دوست داشتم همینطور روایتش و کش و قص هایی که داشت عالی بود . کلا ازین داستان های ماجراجویی خیلی خوشم میاد با یه نمه چاشنی تخیل
گرافیک بازی مخصوصا نورپردازی عالی بود و به شدت چشم نواز . انیمیشن های بازی هم واقعا خوب بودن چه خود لارا چه زمانی که دشمنا تیر میخوردن یا کشته میشدن !
محیط بازی خیلی خوب بود وقتی بازی تموم شد بلافاصله رفتم و بقیه Collectableهارو هم جمع کردم چون هم محیط بازی دوست داشتم هم از در و دیوار بالا رفتن لارا رو :d
فقط متاسفانه هوش مصنوعی یکم 6 میزد و ای کاش لباس لارا در طول بازی عوض میشد 8-|
کلا با اینکه بازی طولانی بود اما اصلا دوست نداشتم تموم شه واقعا لذت بردم از تک تک لحظاتش

در مورد بخش آنلاین هم به شخصه بسیار لذت بردم از تمام مُدهای بازی . جالبه اصلا لگ نداشتم فقط یه وقتایی هی همه بالا پایین میپریدیم :d

ممنون از توضیحات کاملت
یکم بیشتر راجع به لایو و مولتی میگی؟تعداد مپ؟کاراکتر؟مود؟
سوال دیگم اینه (البته ببخشید اینجا می پرسم):برای رایت این دی وی دی لیر بریک دی وی دی رو چه عددی باشه؟با توجه به اینکه این بازی xdg2 است؟برنر لازمه؟
ممنونم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
ممنون از توضیحات کاملت
یکم بیشتر راجع به لایو و مولتی میگی؟تعداد مپ؟کاراکتر؟مود؟
سوال دیگم اینه (البته ببخشید اینجا می پرسم):برای رایت این دی وی دی لیر بریک دی وی دی رو چه عددی باشه؟با توجه به اینکه این بازی xdg2 است؟برنر لازمه؟
ممنونم

بازی XGD2 هستش دوست عزیز

4تا مُد داره بخش آنلاین بازی

Rescue که 2تا تیم میشین یکی Survivor که باید برن و چندتا Medcit رو بردارن و برگردونن به کمپشون و Solarii که باید 20تا کیل بگیرن و اجازه ندن که تیم حریف به Medcit ها برسه
Cry For Help هم 2 تیم میشن مثل بالا و Survivor ها باید 4تا برج رادیویی رو فعال کنن که البته 3تاش رو هم فعال کنن برنده هستن و Solarii ها هم باید 20 تا کیل بگیرن تا برنده بشن
Team Death Match هم که 2 تا تیم باشن هرکی زودتر به 25 یا 30 تا کیل برسه برنده هستش
Free For All هم مثل مُد بالا هستش اما تیمی در کار نیست و هرکسی واسه خودش مبارزه میکنه
تمام مُهای بالا زمان محدود دارن

توی قسمت آنلاین یه سری تـلـه ها در مپ موجود هستش که میشه اونارو فعال کرد تا بازیکن حریف داخل اونا گیر بیفته حالا یا طناب هست که میره لنگ در هوا میشه یا تیغ هست که درجا میمیره !
مثل بازی اصلی سلاح ها و قابلیت های بازیکن قابل آپگرید شدن هستن . وقتی Levelـون بالا بره و Salvage بیشتری به دست بیارین میتونید شخصیت های جدید رو خریداری کنید

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
Solarii که باید 20تا کیل بگیرن و اجازه ندن که تیم حریف به Medcit ها برسه

البته باید Melee کیل بشه.

Solarii ها هم باید 20 تا کیل بگیرن تا برنده بشن
تو این مد باید باطری جمع کنند.

پ.ن : تو همه ی مد ها و مپ ها هم 2 تا اسلحه مخفی هست : تیر کمون فول آپگرید + مینی

g_s

کاربر سایت
Feb 2, 2010
190
یعنی layer breal باید 1913760 باشه؟
ممنون پس با این حساب می ارزه مولتی هم بزنیم.هر مپ چند پلیر گنجایش داره؟
ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر