Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
Survival Instinctش کپی محض از Batman هست :دی
در بقیه موارد مثلا کمبات که از AC الهام گرفته، خط داستانی بازی و صحنه‌های Script شده از Uncharted هست، Platformingش به POP و AC شبیه هست ولی کاملا Tomb Raiderایه یک چیزاییش.
اما همه‌ی اینا به کنار موسیقی و داستان و اتمسفر هم به کنار.
تا دقیقه‌ی آخر اون حس Mysterious بودن جزیره بهتون دست میده و احساس میکنین تو جزیره‌ی Lost هستین :دی
راستی برا موسیقی بازی نمیدونستم آلت موسیقی خاصی درست کردند، در نوع خودش حالبه
Survival Instinct
اینجا دقیقا ضعف بتمن رو برطرف کرده، همه صداشون سر بتمن دراومده بود که انقدر تو اون مود بودیم چیزی از گرافیک بازی نفهمیدم ولی اینجا تو یک لحظه هر چی لازم داشته باشی رو بهت نشون میده و میره.

دوستان من به یک مشکلی برخوردم. دستگام ntsc j هست و بازی اول ntsc u و pal اومده به خاطر همین همه سایتا میزنن ریجن فری. حالا بازی ریجن فریش هم اومده ولی دیگه سایتا و مغازه ها نمیرن دوباره دانلود کنن برای ما جی دارهای بدبخت. حالا چاره چیست؟ لطف کنید اگه کسی یا جایی که پول بدیم دانلود کنن رو اگه میشناسید بهم معرفی کنید.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:
این درصدی که برای اتمام بخش داستانی می نویسه مال داستان تنهاست یا شامل آیتم های مخفی هم میشه الان من اونجایی هستم که توی اسپویلر می نویسم چقدر دیگه از بازی مونده
اونجایی که راس مرد هستم

در ضمن مقایسه بازی با آنچارتد چندان کار جالبی نیست اونایی که بازی کردن می فهمن چی می گم فنای داغ ایکس باکسم واسه دلخوشیشون می گم: آره آقا جون تامب رایدر از آنچارتد خیلی سره...

البته بازی خوبیه ،شکی درش نیست و من خودم هم خیلی دوستش دارم ولی قابل مقایسه نیستن تفاوت زیاد دارن...

این درصدی که برای اتمام بخش داستانی می نویسه مال داستان تنهاست یا شامل آیتم های مخفی هم میشه الان من اونجایی هستم که توی اسپویلر می نویسم چقدر دیگه از بازی مونده
اونجایی که راس مرد هستم

در ضمن مقایسه بازی با آنچارتد چندان کار جالبی نیست اونایی که بازی کردن می فهمن چی می گم فنای داغ ایکس باکسم واسه دلخوشیشون می گم: آره آقا جون تامب رایدر از آنچارتد خیلی سره...

البته بازی خوبیه ،شکی درش نیست و من خودم هم خیلی دوستش دارم ولی قابل مقایسه نیستن تفاوت زیاد دارن...

آرزو به دل موندم یه صفحه این تاپیکو وا کنم و اسم U رو نبینم.
اون درصد مجموع پیشروی تو داستان و کشف کردن معبدای اختیاریو جمع کردن آت و آشغالا و کامل کردن چلنجاس. اگه فقط داستانو بری جلو فکر کنم اون آخر حدود 60 درصد بشه.
از اونجاییم که تو هستی کمتر از یه چهارم داستان مونده.

یه سوال بچه ها. کسی تونسته هر سه تا Secret Achievement بازیو باز کنه؟

آرزو به دل موندم یه صفحه این تاپیکو وا کنم و اسم U رو نبینم.
اون درصد مجموع پیشروی تو داستان و کشف کردن معبدای اختیاریو جمع کردن آت و آشغالا و کامل کردن چلنجاس. اگه فقط داستانو بری جلو فکر کنم اون آخر حدود 60 درصد بشه.
از اونجاییم که تو هستی کمتر از یه چهارم داستان مونده.

یه سوال بچه ها. کسی تونسته هر سه تا Secret Achievement بازیو باز کنه؟

بله من گرفتم.
برای اچیومنت اخری باید با همه افراد صحبت کنید.اگه ببینید وقتی میرید جلوی کسی علامت xمیاد و با زدن این دکمه شروع می کنید باهاش
صحبت کردند.برای اچیومنت باید اینقدر حرف بزنید تا این علامت X روی سر اشخاص نیاد.مثلا بعد از گرفتن AXE ازRoth باید باهاش حرف بزنید....
یه سوال
من تو یکی از این tomb ها گیر کردم.اونجایی که از یه طرف باد داره میاد و میشه پنجره ها رو بست و طرف دیگه هم باید رو یه سکو بریم بالا:چیکار باید بکنم؟؟

Survival Instinctش کپی محض از Batman هست :دی
در بقیه موارد مثلا کمبات که از AC الهام گرفته، خط داستانی بازی و صحنه‌های Script شده از Uncharted هست، Platformingش به POP و AC شبیه هست ولی کاملا Tomb Raiderایه یک چیزاییش.
اما همه‌ی اینا به کنار موسیقی و داستان و اتمسفر هم به کنار.
تا دقیقه‌ی آخر اون حس Mysterious بودن جزیره بهتون دست میده و احساس میکنین تو جزیره‌ی Lost هستین :دی
راستی برا موسیقی بازی نمیدونستم آلت موسیقی خاصی درست کردند، در نوع خودش حالبه
البته حس و حال جزیره بازی منو بیشتر یاد این سریال جدیده Arrow میندازه تا Lost :دی.
هرچند الان که گفتی میبینم Lost هم کم توش دخیل نبوده.
بازی یه جورائی شده مثل Dead Space که گنجینه ای از الهامات بود و اتفاقا خیلی هم خوب موفق شده بود :دی.

داداش شما اول پنجره رو ببند باد نیاد!:dبعد چون پنجره خرابه بعد چند ثانیه باز میشه اول پایینش باز میشه و بعدش بالا وقتی که بستیش وایسا تا پایینش باز بشه به محض اینکه باز شد دستگیره رو بچرخون تا آسانسور بره بالا:dبعد سمت چپش یه مربع چوبی هست که میپری روش و بعد میپری روی آسانسوره بعد یهو پنجره کلا باز میشه تا کنار دیوار میبره لارارو دقیقا روی همون دیواری که آسانسور بهش میبچسبه بالاش جای دست داره که میپری میگیریش!!

بچها راستی چند نفر سر این بازی بن شدن!!؟؟من حالا اچیومنتهاشم دارم بعد از عرضه ی بازی وصل بشم به لایو مشکلی پیش میاد!!بنم میکنن؟

اونجایی که راس مرد هستم

منم هم نظرت هستم. مخصوصا رو جزییات بازی کار زیاد شده. یه سوال؟ سازنده این سری بازی با سری های قبل فرق داشته؟و خالق تامب کی بوده و تو این سری همکاری داشته با گروه سازنده اون؟

خوب من هم بازی رو گرفتم. اگر چه چند ماهی که دیگه بازی نمی کنم ولی از تام رایدر نمی شد گذشت.

بازی کمی گرافیکش اذیت می کنه ولی گیم پلی زیبایی داره. بنظر من تغیری که تو لارا ایجاد کردن به موقع بود. اخه لارا دیگه توی این شماره های اخر از حد شکست ناپذیری هم گذشته بود.:d کلا بازی تا این اواسطش عالی بوده.

دوستان من به یک مشکلی برخوردم. دستگام ntsc j هست و بازی اول ntsc u و pal اومده به خاطر همین همه سایتا میزنن ریجن فری. حالا بازی ریجن فریش هم اومده ولی دیگه سایتا و مغازه ها نمیرن دوباره دانلود کنن برای ما جی دارهای بدبخت. حالا چاره چیست؟ لطف کنید اگه کسی یا جایی که پول بدیم دانلود کنن رو اگه میشناسید بهم معرفی کنید.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
منم یک زمانی که کنسولم ntsc j بود همین مشکلو داشتم تنها راه حلش اینه که خودت دانلود کنی

منم هم نظرت هستم. مخصوصا رو جزییات بازی کار زیاد شده. یه سوال؟ سازنده این سری بازی با سری های قبل فرق داشته؟و خالق تامب کی بوده و تو این سری همکاری داشته با گروه سازنده اون؟

استدیو خالق که که کور دیزاین بود مرحوم شد رفت
کریستال داینامیک چهارمین تامب رایدرش هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or