Tomb Raider | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
دوستان من این جای بازی موندم هرکی می دونه چکار باید بکنم بگه ممنون می شم
p4awemj2wxch0ti25uav.jpg

http://p30up.ir/up/sbd4onhpvu0ih7edr6.jpg

http://p30up.ir/up/topsirhy9i2kok4esebx.jpg

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,205
نام
آرمان
خوب منم 3 ساعتی از بازی رو رفتم

داستان فوق العاده کلیشه ای داره

گرافیکش در کل متوسطه ، افت فریم خیلی کم داره.نورپردازیش عالیه.کیفیت بافت ها و تکچستر هاش افتضاحه ، مدل موی لارا عالیه و انقلابیه ، در کل گرافیک بازی متوسط به بالا هستش
گرافیک بازی به هیچ وجه در حد و اندازه Uncharted نیست و آنچارتد 10 سر و گردن بالاتر از این هستش
خواهشا آنچارتد رو ترول نکنید - خطاب به بعضی از افراد !

گیم پلیش هم سرگرم کنندست ، تیرکمون لارا خیلی به درد بخوره ، معمای درست حسابی هم نداره ، اصلا معما نداره !
کاور گیری بازی خیلی بده
تنوع اسلحه ها خیلی خیلی پایینه

موسیقی بازی هم نسبتا خوبه ، صداگذاری لارا هم خوبه ولی اون آه و اوه هایی که داره ... خیلی خیلی رو اعصابه ، +18 !

بازی هم نسبتا طولانیه ، حالت خطی داره ولی open world هستش

نمره من به بازی تا اینجا : 8/10

Last edited by a moderator:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کل کل نکنید جفتشون هم خوبن ولی یه چیزی رو به صورت منصفانه بگم:
بازی از Uncharted 1 خیلی بهتره ولی به پای U2 یا U3 نمی‌رسه!
گرافیک بازی خوبه ولی خب جلوی U کم میاره! گیم پلیش رو یه کمی متفاوت تر از U ساختن که باعث شده برای من یکم جذاب تر از U باشه! چون پر از صحنه های سینمایی و هیجان انگیزه!
صداگذاری جفت بازی ها فوق العادس:x
در کل اگر بخوام مقایسه کنم این طوری می‌شه:
U1<TR<U2<U3
نمره هم بدم:
U1: 8
TR: 9 (تا اینجای کار البته:D)
U2: 9.5
U3: 9.8

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
کل کل نکنید جفتشون هم خوبن ولی یه چیزی رو به صورت منصفانه بگم:
بازی از Uncharted 1 خیلی بهتره ولی به پای U2 یا U3 نمی‌رسه!
گرافیک بازی خوبه ولی خب جلوی U کم میاره! گیم پلیش رو یه کمی متفاوت تر از U ساختن که باعث شده برای من یکم جذاب تر از U باشه! چون پر از صحنه های سینمایی و هیجان انگیزه!
صداگذاری جفت بازی ها فوق العادس:x
در کل اگر بخوام مقایسه کنم این طوری می‌شه:
U1<TR<U2<U3
نمره هم بدم:
U1: 8
TR: 9 (تا اینجای کار البته:D)
U2: 9.5
U3: 9.8

این نظر دوستمون منصفانه تر نظر خودمم همینه واقعا تو این چند وقت بازی نبوده که من اینجوری زمینگیر کنه بهترین تامب رایدره برایه من فقط جایه معماهای سختش خالی انشالله تو شماره های بعدی مهم راهش بود که پیدا کرده

Last edited by a moderator:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
صرف اينكه دو بازي اكشن ادونچر باشن دليل نميشه مقايسه بشه
همه ميدونيم سبك أكشن ادونچر خيلي از ژانر ها رو شامل ميشه مثلا ببينيد بازي مثل ac ياtlou هم تو همين سبك به حساب ميان درحالي كه چه قدر باهم متفاوتن
Tr سند باكس گونس و ادونچر بيشتري نسبت به u داره در حالي كه u اكشن تر و شوتر بيشتري داره ميزان خشونت tr بالاتر از u هست و.....خيلي تفاوت هاي ريز و درشت ديگه
بله شايد u سبك وسياقش تا حدودي با عنوان هاي قبلي tr شبيه بود ولي با اين نسخه ريبوت شده tr خيلي تفاوت داره.
نظر شخصي من اينكه tr جديد به بازي مثل tlou خيلي بيشتر شبيه تا u

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,735
نام
nucky thompson
دوستان یک سوال به نظرتون چیزی مثل یک دیوار چوبی جلوی جایی که تو نسخه ی معمولی بازی بازه و میشه ازش رد شد یک باگ گرافیکی ناشی از رایت بد یا خراب بودن دیسک باشه ؟؟

چون من همچین باگ هایی رو سر مکس پین 3 هم داشتم دیسک خراب بود یکی دیگه گرفتم اکی شد

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
از داستانش خوشم نیومد یه جوریه ولی گرافیکش عالیه مخصوصا واسه open world خیلی عالیه اصلا قابل مقایسه با بازیایی که خیلی خطیو با کات سینای از قبل رندر شده هستن نیست.مخصوصا که تقلیدی از همین بازیم هستن.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
838
نام
شایان
دوستان یکم بازی رو بیشتر بازی کنن! بعد نظر بدن! مثل این :
داستان فوق العاده کلیشه ای داره معمای درست حسابی هم نداره ، اصلا معما نداره ! کاور گیری بازی خیلی بده تنوع اسلحه ها خیلی خیلی پایینه
داستان کلی بازی با اینکه کلیشه‌ای، ولی داستان شخصیت لارا و اتفاق‌های بازی بسیار فوق‌العادست (داستان U هم کلیشه‌ای بود!) Combat بازی هم واقعا در مقایسه با Uncharted (که نباید مقایسه شه) بهتر بود. بخش Platforming و Puzzle و ... هم عالی بودند. Set Piece، انیمیشن‌های عالی و Combat فوق‌العاده هرچه بیشتر بازی رو سینمایی کرده! اما مسئله اینکه بازی جنبه‌ی غیر سینمایی هم داره! وقتی که دنبال Relic و... میگردید (واقعا دنبال این چیزها گشتن لذت خاصی داره) لذتی Tomb Raiderای بهتون میده ! کلا Single Player بازی حرف نداره و تا الان یکی از Underrateترین بازی‌های این چند سال اخیر رو دیدیم (البته Multiplayer خرابش کرده، ولی بازم کمه)

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
تموم شد!:d
ولی احتمالا بعدا یه بار با حوصله برا 100% کردنش میرم.

کنترل روون گیم پلی درگیر کننده طراحی محیطا فوق العاده و گرافیک عالی. تنها ایرادی که ازش میشه گرفت داستانش بود و البته اینکه بقیه کاراکترا غیر لارا (چه مثبت چه منفی) اصلا بهشون پرداخته نشده بود. تو روال عادی این مساله منو بدجوری از بازی زده میکنه ولی اونقده تو کف مناظر و انیمیشن کاراکترا بودم که اصلا بهش توجه نمیکردم.
خلاصه نظرم اینه که ارزش یه هفته لایو نرفتنو داشتش! :)

P.S. دیدین میشه نظرتونو در مورد بازی بیان کنین بدون اینکه اسم U رم بیارین؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر