Tomb Raider | PC

بلاخره شایعات به پایان رسید و بازی به طور رسمی تایید شد از نکاتی که به ان می شود اشاره کرد این هست که این شماره بر خلاف شماره های قبلی بدون هیچ پسوندی هست یعنی TOM RAIDER
بازی توسط استدیو Crystal Dynamics در دست ساخت هست
داستان بازی در جزیره مرموز و اسرار امیزی اتفاق می افتد که لارا برای زنده ماندن باید تلاش زیادی کند

از نکات جالب بازی عوض شدن چهره لارا نسبت به شماره قبل هست و همچنین ریبوت شدن کل بازی
جالب تر اینکه ظاهر سایت هم عوض شده

تصاویر:

85188.jpg

تریلر های منتشر شده !

Tomb Raider E3 2012 Stage Demo

New Friends Gameplay Video - Tomb Raider

Survivors Trail Gameplay Video - Tomb Raider

امروز شرکت Crystal Dynaics سازنده بازی Tomb raider، سیستم مورد نیاز نسخه PC این عنوان را اعلام کرد.
این بازی بر اساس سیستم شبکه Steam خواهد بود و همچنین نسخه PC این بازی دارای High Resolution Textures و پشتیبانی از DirectX 11 است.

سیستم مورد نیاز این بازی به شرح زیر اعلام شده است:

Minimum system requirements for PC:
-----------------------------
Windows XP Service Pack 3, Windows Vista,7,8 (32bit/64bit)
DirectX 9 graphics card with 512Mb Video RAM:
AMD Radeon HD 2600 XT
nVidia 8600
Dual core CPU:
AMD Athlon64 X2 2.1 Ghz (4050+)
Intel Core2 Duo 1.86 Ghz (E6300)
1GB Memory (2GB on Vista)

Recommended system requirements for PC:
-----------------------------
Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM:
AMD Radeon HD 4870
nVidia GTX 480
Quad core CPU:
AMD Phenom II X2 565
Intel Core i5-750
4GB Memory

آخرین ویرایش:

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
از سمت راست برو بالای قفس.
کلا اینجا باید با تیر آتشین اون گازها رو بزنی و شعله ور کنی تا قفس تکون بخوره

کریتوس حکیم

کاربر سایت
Nov 29, 2012
20
نام
محمد
از سمت راست برو بالای قفس.
کلا اینجا باید با تیر آتشین اون گازها رو بزنی و شعله ور کنی تا قفس تکون بخوره
دوست عزیز من همین کارارو انجام دادم ولی االان تو اینجا گیر کردم نمی دونم باید چیکارکنم؟!!

t3935_Screenshot_15.png

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
08443048419223286517.jpg

بازی در یک کلام شاهکاره !

من همیشه برای اوقات فراغتم سر فیلم دیدن یا بازی کردن ، مشکل دارم ! ولی این اثر هنری به صورت خارق العاده ای این مشکل رو حل کرده !!

گویا از دید سازندگانِ بازی هیچ تفکیکی بین دو مقوله ی ذکر شده نیست !!

بازی به گونه ای طراحی شده که از تک تک لحظات بازی لذت خواهید برد ! مخصوصا جایی که ...

Lara Croft ... You Are My Hero ! فهمیدین کجا رو می گم ؟! ;)

بازی واقعا در زمان ِ خوبی عرضه شده ! سال نو رو می تونید با این شاهکارِ هنری آغاز کنید !

قول می دهم اوقاتی بهتر از لحظاتی که با لارا می گذرانید ، نخواهید داشت !

----------

سال نو هم مبارک باشه .
ایشاا... همیشه سالم و خوش و خرم و رو فرم باشید
;).

در پناه حق .

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
کریتوس حکیم. شما در همون جایی که آویزان شده ایی برو به سمت راست و از اون چنتا میله برو بالای قفس و بعدش باید بپری به روی لبه دیگر که معلوم هست 2 تا از اون شیر های گاز هم هست. و شیر هارو میزنی میترکونی و با تیر اتشی میزنی. همین.

کریتوس حکیم

کاربر سایت
Nov 29, 2012
20
نام
محمد
کریتوس حکیم. شما در همون جایی که آویزان شده ایی برو به سمت راست و از اون چنتا میله برو بالای قفس و بعدش باید بپری به روی لبه دیگر که معلوم هست 2 تا از اون شیر های گاز هم هست. و شیر هارو میزنی میترکونی و با تیر اتشی میزنی. همین.
دوست عزیز اینو می دونم ! ولی نمی دونم باید با کدوم کلید به سمت راست برم ! ؟

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
تنها چیزی که منو تو این بازی اذیت میکنه اینکه وقتی با دوربین عقب لارا رو میبینم که راه میره ، میپره ، از رو بند رد میشه ، دیگه اون لارای سابق رو نمی بینم . یه چیزی احساس میکنم این وسط آب رفته دیگه به اون بزرگی سابق نیست .چیه روحمم خبر نداره

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
دوستان کمک کنید . رسیدم به اینجا . نمیتونم از دروازه بگذرم . باید چه کار کنم ؟ راستی از اینجا به بعد چقد دیگه مونده بازی تموم شه ؟ /:)
35fnrauya3ybt1ac9.jpg

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
سلام. دوستان کمک کنید !!!!!!!
izholo0jwwtu1bpne7kq.jpg
[/URL][/IMG]
تو این مرحله بعد از این که از اینجا جا رفتم اونور(حالا چون یکی از اون تلکابین ها افتاد دیگه نمیشه رفت اونور!!!) و داخل اونجا ماموریت رو انجام دادم. سر از اینجا در اوردم (عکس بعدی)
2jot68voa2dvq9tk87tu.jpg
[/URL][/IMG]
همینجا صدای تیراندازی و جیغ میومد! نفهمیدم چه جوری ولی خودمو به قایق رسوندم!
arrzyiif0trpcf2q2kjh.jpg
[/URL][/IMG]
اینجا هم دیدم ایشون نشستن هرچی هم E رو میزنم حرف نمیزنه!! وقتی هم Q رو میرنم وسط دریا رو نشون میده هرچی هم میرم طرفش دور تر میشه!!
mhnw2rfazomgk3fu9mjc.jpg
[/URL][/IMG]

کــــــــــمــــــــــــک ! چجوری مرحله رو از اول بیارم؟؟؟؟؟؟؟اصلا میشه همچین کاری کرد؟

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
izholo0jwwtu1bpne7kq.jpg
[/URL][/IMG]
تو این مرحله بعد از این که از اینجا جا رفتم اونور(حالا چون یکی از اون تلکابین ها افتاد دیگه نمیشه رفت اونور!!!) و داخل اونجا ماموریت رو انجام دادم. سر از اینجا در اوردم (عکس بعدی)
2jot68voa2dvq9tk87tu.jpg
[/URL][/IMG]
arrzyiif0trpcf2q2kjh.jpg
[/URL][/IMG]
اینجا هم دیدم ایشون نشستن هرچی هم E رو میزنم حرف نمیزنه!! وقتی هم Q رو میرنم وسط دریا رو نشون میده هرچی هم میرم طرفش دور تر میشه!!
mhnw2rfazomgk3fu9mjc.jpg
[/URL][/IMG]

کــــــــــمــــــــــــک ! چجوری مرحله رو از اول بیارم؟؟؟؟؟؟؟اصلا میشه همچین کاری کرد؟

دوست عزیر اصلش اینه که وقتی میرسی به قایق و اون زن سیاه پوست بازی خودش میره رو دمو و دمو نشون میده.شما تنها کاری که میتونید کنید اینه که از save قبلیتون بیارید.(البته اگه save قبلی کرده باشد)

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
دوستان کمک کنید . رسیدم به اینجا . نمیتونم از دروازه بگذرم . باید چه کار کنم ؟ راستی از اینجا به بعد چقد دیگه مونده بازی تموم شه ؟ /:)
شما در اینجا فکر کنم باید با شات گانتون به درب شلیک کنید. زمانی که شما از سیو بازی میآیید میزنه چند درصد از بازی رو رفتین دیگه اینجا فکر کنم رو 30 % اینا باشه.!

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

من همین کار رو انجام می دم ولی لارای مریض نمی پره !
شما باید همزمان کلید D و Space رو بزنیدا.! در زمن شما تا انتهای میله برید و کلید D رو نگه دارید ببنید حالت لارا عوض میشه و بعد Space رو بزنید. اگر چیزی نشد پس لارا سرما خورده نمیتونه بپره:d

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

izholo0jwwtu1bpne7kq.jpg
[/URL][/IMG]
2jot68voa2dvq9tk87tu.jpg
[/URL][/IMG]
arrzyiif0trpcf2q2kjh.jpg
[/URL][/IMG]
mhnw2rfazomgk3fu9mjc.jpg
[/URL][/IMG]

ببنید من فقط عکس اخرتو فهمیدم باید چیکار کنی سمت راست اتیش یه جایی مثل خونه مانند هست از اون جا پل هایی شکسته به جایی که ماموریتت رو نشون میده کشیده شده.! برو و میفهمی.!
مرحله از اول نداره فقط میتونی از last chekpoint که هی ازت میگره استفاده کنی که زمانی که بازی رو stop میزنی معلومه.!

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
35fnrauya3ybt1ac9.jpg

دوست عزیز رسیدم به اینجا مشکل از شما نیست اینجا وقتی همه رو کشتی یه باد خیلی شدید میاد و چوبا کنده میشه! شاید هنوز یکی زندس!!! در ضمن 3 تا یا 2 تاچپتر دیگه دارین که برین! درصد تونم بستگی به مراحل فرعی یا پیدا کردن اشیا داره من تا اینجا 63% شده.

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:38 PM ارسال شده بود ----------

شما در اینجا فکر کنم باید با شات گانتون به درب شلیک کنید. زمانی که شما از سیو بازی میآیید میزنه چند درصد از بازی رو رفتین دیگه اینجا فکر کنم رو 30 % اینا باشه.!

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

شما باید همزمان کلید D و Space رو بزنیدا.! در زمن شما تا انتهای میله برید و کلید D رو نگه دارید ببنید حالت لارا عوض میشه و بعد Space رو بزنید. اگر چیزی نشد پس لارا سرما خورده نمیتونه بپره:d

---------- نوشته در 01:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

ببنید من فقط عکس اخرتو فهمیدم باید چیکار کنی سمت راست اتیش یه جایی مثل خونه مانند هست از اون جا پل هایی شکسته به جایی که ماموریتت رو نشون میده کشیده شده.! برو و میفهمی.!
مرحله از اول نداره فقط میتونی از last chekpoint که هی ازت میگره استفاده کنی که زمانی که بازی رو stop میزنی معلومه.!

ممنون که جواب دادید ولی من اون جا ها رو رفتم حتی شمشیر نصفه رو از تو بدن اون جنرال کشیدم بیرون ! اینجایی که گفته بودم بعد از این ها بود! ولی خب save همین مرحله رو از یه سایت دانلود کردم ، درست شد اما دوتا
ضرر کردم : 1- خودم که تا این مرحله رسیده بودم تا 67% بازی رو رفته بودم ! اما save فقط 47% رفته بود!:( 2- مجبور شدم کل مرحله رو از اول برم!

آخرین ویرایش:

xdj

کاربر سایت
Feb 3, 2008
48
دوست عزیز رسیدم به اینجا مشکل از شما نیست اینجا وقتی همه رو کشتی یه باد خیلی شدید میاد و چوبا کنده میشه! شاید هنوز یکی زندس!!! در ضمن 6 تا چپتر دیگه دارین که برین! درصد تونم بستگی به مراحل فرعی یا پیدا کردن اشیا داره من تا اینجا 63% شده. !

آقا این باده چرا نمیاد دارم خسته میشم . راهی نداره من از یه خورده عقب تر برم . شاید مشکل حل شه

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:02 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز رسیدم به اینجا مشکل از شما نیست اینجا وقتی همه رو کشتی یه باد خیلی شدید میاد و چوبا کنده میشه! شاید هنوز یکی زندس!!! در ضمن 6 تا چپتر دیگه دارین که برین! درصد تونم بستگی به مراحل فرعی یا پیدا کردن اشیا داره من تا اینجا 63% شده.

---------- نوشته در 02:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:38 PM ارسال شده بود ----------

ممنون که جواب دادید ولی من اون جا ها رو رفتم حتی شمشیر نصفه رو از تو بدن اون جنرال کشیدم بیرون ! اینجایی که گفته بودم بعد از این ها بود! ولی خب save همین مرحله رو از یه سایت دانلود کردم ، درست شد اما دوتا
ضرر کردم : 1- خودم که تا این مرحله رسیده بودم تا 67% بازی رو رفته بودم ! اما save فقط 47% رفته بود!:( 2- مجبور شدم کل مرحله رو از اول برم!

اقا این باده چرا نمیاد دارم خسته میشم . راهی نداره من از یه خورده عقب تر برم . شاید مشکل حل شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر