Tomb Raider فارسی

با کدوم موافقید؟

• حذف دیالوگهای گیم پلی و فقط میان پرده ها و سکانس ها

رای‌ها: 3 12.0%
  • حذف دیالوگهای گیم پلی و میان پرده ها و فقط سکانس ها

رای‌ها: 0 0.0%
  • زیرنویس رو به همین شکل ترجیچ میدید

رای‌ها: 22 88.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
  • نظرسنجی بسته شده است .

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
حالا که قرار شد دوستان پیشنهاد بدن واسه پروژه بعدی من پیشنهاد میکنم بری سراغ
[h=3]Red Dead Redemption[/h]
اگه این بازی رو کامل زیر نویس کنی بزرگترین کار رو تو تاریخ گیم ایران کردی:d

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
دوست عزیز یعنی باید 10 ساعت گیم پلی رو دانلود کنیم ؟!

بهتر نیست قسمت هایی که دیالوگ مهم و مربوط به داستان رو داره قرار بدید ؟ اینطور حجم خیلی بالای نمی خواد که دانلود کنیم .

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
دوست عزیز یعنی باید 10 ساعت گیم پلی رو دانلود کنیم ؟!

بهتر نیست قسمت هایی که دیالوگ مهم و مربوط به داستان رو داره قرار بدید ؟ اینطور حجم خیلی بالای نمی خواد که دانلود کنیم .

نه دوست عزیز گیم پلی شما خودت قشنگ تر از من بازی میکنی میخوای چیکار کنی که من آپلود کنم :d من فقط جاهایی که صحبت رد و بدل شده رو زیرنویس کردم
تا اینجا از 4-5 ساعت گیم پلی 2ساعت درآوردم

حالا که قرار شد دوستان پیشنهاد بدن واسه پروژه بعدی من پیشنهاد میکنم بری سراغ
اگه این بازی رو کامل زیر نویس کنی بزرگترین کار رو تو تاریخ گیم ایران کردی:d

نه al2 ، red dead کتابش هست فروشی،منم گرفتم،فارسی و 200 و خرده ای ص کار سنگینیه. توقعات بیارید پایین

اینجوری که منصور جان میگه باید صبر کنیم اینترنت ایران درست بشه بعد ،وگرنه تا 60 سالگی من طول میکشه آپلود کنمشون :d

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,041
نام
علی
درود
خسته نباشی دوست عزیز! اگه بتونی از هاست دیگه بذاری من لینک مستقیمشو برات میذارم! خواستی تو فروم ما هم پستشو بزن، تو صفحه اصلی سایت به اسم خودت میذارم ;)

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
ندیده میگم عالیه، دستت درد نکنه!:D واقعا همچین کاری جای تقدیر و تشکر بسیار داره...:D
ای کاش منم می تونستم دان کنم، دایال آپ دارم:((

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
داداش اگه خواستی بری سراغ red dead من میتونم، کتاب در اختیارت بزارم یا کمکت نه منباب ترجمه چون معلومه استادی تو این کار منباب راحت تر شدن کار. الان tomb rider به تنهای کار میکنی؟ واقعا دست مریزاد اگه این طوره.

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
ایده ی کارت عالیه،فقط کاش یه جای دیگه اپلود میکردی ! مثل اپلود باز، مدیا فایر ... جایی که حالت مستقیم داشته باشه و بشه بذاریم تو لیست و idm خودش دانلود کنه پارت ها رو

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
حالا که قرار شد دوستان پیشنهاد بدن واسه پروژه بعدی من پیشنهاد میکنم که :d
بازی های جدید زیرنویس بشن عناوین مهمی که قراره بیان
یکی از strongly recommended های من شماره جدید جی تی ای ـه

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان حالا که قراره پروژه های دیگه هم زیرنویس بشه به نظرتون بهتر نیست یه کم تحقیق و مطالعه بشه راجع به قرار دادن زیر نویس مستقیم داخل خود بازی؟!!این طوری نیاز نیست که دیگه فایل های حجیم آپلود و دانلود بشه و فقط فایل زیرنویس همراه با آموزش قرار دادن اون در بازی گفته میشه! (البته کار اسونی نیست دوستانی که دست به کار هستن لطفا راجع بهش تحقیق کنن)

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
درود
خسته نباشی دوست عزیز! اگه بتونی از هاست دیگه بذاری من لینک مستقیمشو برات میذارم! خواستی تو فروم ما هم پستشو بزن، تو صفحه اصلی سایت به اسم خودت میذارم ;)
هیپ فایل رو تست میکنم اگه به خوبی این سرور بود روی اون هم قرار میدم،کم مشکل ترین آپلودسنتر همین بود،البته قصد دارم اکانت آپلودباز تهیه کنم که دوستان هم راحت باشن شما هم اگه میخوای لینکها رو روی سایتتون بزاری منبع رو بازی سنتر ذکر کنین اشکالی نداره :x

داداش اگه خواستی بری سراغ red dead من میتونم، کتاب در اختیارت بزارم یا کمکت نه منباب ترجمه چون معلومه استادی تو این کار منباب راحت تر شدن کار. الان tomb rider به تنهای کار میکنی؟ واقعا دست مریزاد اگه این طوره.
لطف داری ،روی این کار که تنهام اما اگه کارهای بعدی دوستان علاقمند باشن کمک کنن که عالی میشه ،هم زیرنویسها سریعتر ریلیز میشن هم بازیهای بیشتری فرصت میشه انجام بشن

حالا که قرار شد دوستان پیشنهاد بدن واسه پروژه بعدی من پیشنهاد میکنم که :d
بازی های جدید زیرنویس بشن عناوین مهمی که قراره بیان
یکی از strongly recommended های من شماره جدید جی تی ای ـه
پیمان جان شوخی کردی ؟ :d حالا اگه سن آندریاس فارسی نبود یه چیزی اما gta v فکر کنم سناریو داستانش بالای 1000صفحه باشه ،حداقل سازنده ها که این رو گفته بودن ،اگه اینطوری باشه تعداد دیالوگ ها توی بخش اصلی (که جی تی ای همیشه بخش داستانی جانبیش هم پربار بوده ) فکر کنم بالای 10000 خط باشه :d

دوستان حالا که قراره پروژه های دیگه هم زیرنویس بشه به نظرتون بهتر نیست یه کم تحقیق و مطالعه بشه راجع به قرار دادن زیر نویس مستقیم داخل خود بازی؟!!این طوری نیاز نیست که دیگه فایل های حجیم آپلود و دانلود بشه و فقط فایل زیرنویس همراه با آموزش قرار دادن اون در بازی گفته میشه! (البته کار اسونی نیست دوستانی که دست به کار هستن لطفا راجع بهش تحقیق کنن)

دقیقا حق با شماست ،این فروم خوشبختانه اعضای فنی و بازیشناس خیلی خوبه داره که حتما سعی میکنم ازشون کمک بخوام تا اینکار صورت بگیره

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نه اتفاقا جدی گفتم :d
خب حالا که اینطوره پس این پروژه رو کنسل کنین دوستان هم پیشنهاد بدن بریم سراغ پروژه بعدی :d

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
برای بار سوم عرض میکنم:d
میشه فایل زیرنویس پارت یکشو بزارین. البته اگه برات مقدور نیست یا مشکلی داره بگو که من اینقدر اصرار نکنم:d;)

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
برای بار سوم عرض میکنم:d
میشه فایل زیرنویس پارت یکشو بزارین. البته اگه برات مقدور نیست یا مشکلی داره بگو که من اینقدر اصرار نکنم:d;)

دوست عزیز منم برای بار سوم میگم چشم :dتموم که شدن تمامشون رو PDF میکنم و بصورت کتابی میزارم براتون:x

---------- نوشته در 09:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 AM ارسال شده بود ----------

لطفا توی نظرسنجی شرکت کنین تا بخش جدید رو زودتر طبق نظر شما شروع کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر