Tom Clancy's The Division | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,198
نام
آرمين

Title: Tom Clancy's The Division
Developer:
Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Director: Ryan Barnard
Creative Director: Nicklas Cederstrom
Release Date: 8 March 2016
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
MetaScore: N/A

System Requirements

MINIMUM CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

RECOMMENDED CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

اطلاعات کلی بازی:


 • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
 • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
 • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
 • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
 • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
 • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
 • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
 • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
 • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
 • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.

در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:
 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

 • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
 • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
 • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
 • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
 • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
 • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
 • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
 
آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
الان بهترین اسلحه بازی چیه؟یه عده میگن lvoa-c قویه حالا خوبه واقعا تو این پچ؟
کجاها بیشتر دراپ میکنه اینو؟
 

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,108
LVOA-C یا Police/lightweight M4 اسلحه های برتر تو این پچ هستند. همه جا دراپ میشه. هرچقدر بیشتر از این اسلحه تو اینوتوری داشته باشی, شانس دراپ شدنش هم بالاتر میره.
شمال غرب نقشه یک safe house به اسم wolves den هست که داره یک LVOA-C عالی میفروشه فقط باید تلنت سومش را به competent یا responsive تغییر بدی.
شمال شرق نقشه هم برو به the crypt و حداقل 2 تا vx-1 scope ازش بخر . جنوب نقشه هم برو به the meat locker و extended magazine ازش بخر , هر چند که rate of fire نداره ولی اگه extended mag خوب نداری, فعلا بهترین گزینه هست.
 

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,478
نام
رضا.آ
خب lvl من از 30 گذشت و بخش story بازی 100% شد !
برای دارک زون هم به 20 رسیدم !
داخل خود دارک زون هم ی سری سلاح زرد رنگ میفروشن ! اینا چه فرقی با اونایی که برای من داخل مراحل دراپ شده از لحاظ damage داره ؟
الان به اسلحه های صورتی و زرد رنگ همینطور به extended mag های زرد دسترسی دارم ! رنگ دیگه ای هم هست که damage قوی تری داشته باشه ؟
هنوز بخش medic روی 90% مونده هر کاری می کنم جلوتر از این نمیره ! کار خاصی باید انجام بشه ؟
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
خب lvl من از 30 گذشت و بخش story بازی 100% شد !
برای دارک زون هم به 20 رسیدم !
داخل خود دارک زون هم ی سری سلاح زرد رنگ میفروشن ! اینا چه فرقی با اونایی که برای من داخل مراحل دراپ شده از لحاظ damage داره ؟
الان به اسلحه های صورتی و زرد رنگ همینطور به extended mag های زرد دسترسی دارم ! رنگ دیگه ای هم هست که damage قوی تری داشته باشه ؟
هنوز بخش medic روی 90% مونده هر کاری می کنم جلوتر از این نمیره ! کار خاصی باید انجام بشه ؟
1- هیچ فرقی ندارن. هر کدوم بهتره رو بخر. هم شامل تلنت میشه و هم دمیج.
2- فعلا زرد و سبز از همه قویتر هست.
3- ماموریت فرعی رو برید.
 
 • Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,478
نام
رضا.آ
ی سوال !
- تو ویدیوهای یوتو پ ی قسمتی تو منوی داخل بازی هست به اسم character که داخلش زیر منوهای زیادی داره یکی از اونا scavenger بود ! که جلوش ی درصدی داره ! اما هرچی گشتم پیداش نکردم ! تو آپدیت جدید حذف شده ؟

- چجوریه که داخل مراحل عادی الان من تمام اسلحه های high-end و متعلقاتش رو دارم . بیشتر اسلحه ها هم روی 20.0K هستن تا 97.0K ! اما وارد دارک زون که میشم دمیج اونجنانی به نسبت مراحل ممولی نداره !!!!

- مورد بعدی در رابطه با پولِ ! مشکل اینجاست که هرچقدر پول بدست بیاری باز که بری داخل هر SAFE HOUSE یا خود BASE CAMP میبینی باز پولت نمیرسه ! قیمت ها همینجور بالاتر میره ! :| ( منظورم پول PHONIX نیست ! پول عادی )

منو ادد کن ، SKILL KILL من فعلا 290 :D
RezaRz1983
 
آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,292
نام
آرین
یوپلی فئلتر شده؟؟!هر کاری کردم که بازی کنم تو لاگین یوپلی گیر میکرد.
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
ی سوال !
- تو ویدیوهای یوتو پ ی قسمتی تو منوی داخل بازی هست به اسم character که داخلش زیر منوهای زیادی داره یکی از اونا scavenger بود ! که جلوش ی درصدی داره ! اما هرچی گشتم پیداش نکردم ! تو آپدیت جدید حذف شده ؟

- چجوریه که داخل مراحل عادی الان من تمام اسلحه های high-end و متعلقاتش رو دارم . بیشتر اسلحه ها هم روی 20.0K هستن تا 97.0K ! اما وارد دارک زون که میشم دمیج اونجنانی به نسبت مراحل ممولی نداره !!!!

- مورد بعدی در رابطه با پولِ ! مشکل اینجاست که هرچقدر پول بدست بیاری باز که بری داخل هر SAFE HOUSE یا خود BASE CAMP میبینی باز پولت نمیرسه ! قیمت ها همینجور بالاتر میره ! :| ( منظورم پول PHONIX نیست ! پول عادی )

منو ادد کن ، SKILL KILL من فعلا 290 :D
RezaRz1983
- خدا رو شکر بله حدف شده
- جون تمامی دشمنان هم لول، یکی هست. فقط یه مقدار جونشون به سه نوع قرمز (اسون) و بنفش (متوسط) و زرد کمرنگ (بسیار قوی) و زرد (باس های بازی) تقسیم میشن. مثلا شما وفتی وارد مرحله ی اصلی میشید طرف بنفش هست ولی مثلا میرید دارک زون 6 طرف زرد هست. مسلما سختر میشن. در ضمن سختی دشمنان بر اساس لول دشمنان و World Tire شما دسته بندی میشه. مثلا World Tire 5 دشمنان لول 34 داره.
- قیمت بالا نمیره. برای فارم کردن پول کافیه لوت های بی استفاده رو بفروشی. فکر کنم هر ده تا گیر ست ه بفروشی یک میلیون پوا گیرن میاد. اتفاقا من شخصا مشکل پول نداشتم. (شاید فقط پول دارک زون)
 
 • Like
Reactions: Annunaki ™

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,478
نام
رضا.آ
این آیتم هایی که داخل دارک زون دراپ میشه رو چطور میشه استفاده کرد ؟
تا وقتی که از داخل دارک زون extract نشه نمیشه ؟ !
تنهایی دارک زون رفتن خودکشیه :)):|
 

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
3,040
نام
ایلیا
این آیتم هایی که داخل دارک زون دراپ میشه رو چطور میشه استفاده کرد ؟
تا وقتی که از داخل دارک زون extract نشه نمیشه ؟ !
تنهایی دارک زون رفتن خودکشیه :)):|
تو دارک زون اون supply drop که هرچندوقت یبار میادو اگه بگیری درجا میتونی استفاده کنی ولی بقیه ایتما extract میخواد.قبلا که طنابو نمیشد برید تک نفره باز بهتر بود الان که تا چند ثانیه اخرم باید وایسی سخت تر شده.
تنهاییم میشه رفت ولی باید statهات حسابی خوب باشه.
 

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,478
نام
رضا.آ
ممنون بابت توضیحات
هرکی پایس بیاد باهم بریم،
RezaRz1983
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
توی State of the game این هفته گفته شد که برای بازی بعد از Last stand باز هم آپدیت و محتوا عرضه میشه. البته از اول هم مشخص بود. در مورد ریلیز DLC هم گفتن که آپدیت برای مایکروسافت و سونی فرستاده شده تا اول اونا تایید کنن و بعد تاریخ عرضه رو میگن. اگه سونی برعکس آپدیت قبلی، مشکلی نداشته باشه به احتمال 99 درصد هفته ی دیگه سه شنبه (28 Feb) عرضه میشه.
 

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,478
نام
رضا.آ
ترو خدا نگاه کن آپدیت باید توسط سونی و ماکروسافت تایید بشه !
pc این وسط هویجه !

امیدوارم روی بهینه سازی بازی هم کار بشه داخل دارک زون به محض اینکه 5 6 تا rouge با هم درگیر بشن موقع زوم کردن و تیر اندازی افت فریم کاملا مشهوده !
روی dx12 البته هنوز با 11 تست نکردم ! نمیدونم باقی دوستان هم مشکل افت فریم دارن یا نه !؟
 

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,198
نام
آرمين
ترو خدا نگاه کن آپدیت باید توسط سونی و ماکروسافت تایید بشه !
pc این وسط هویجه !

امیدوارم روی بهینه سازی بازی هم کار بشه داخل دارک زون به محض اینکه 5 6 تا rouge با هم درگیر بشن موقع زوم کردن و تیر اندازی افت فریم کاملا مشهوده !
روی dx12 البته هنوز با 11 تست نکردم ! نمیدونم باقی دوستان هم مشکل افت فریم دارن یا نه !؟
خوب برای اینکه PC مشکلی از اون لحاظ نداره و چون می خوان همزمان باشه اونا باید مشکلات رو برطرف کنن تا بتونن منتشر کنن آپدیت رو.

مثلا همین PTS فقط برای PC هست چون اون مشکلات و معطلی رو برای استودیو نداره و هروقت خواست می تونه تغییرات رو اعمال کنه!
 
 • Like
Reactions: Annunaki ™

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
ترو خدا نگاه کن آپدیت باید توسط سونی و ماکروسافت تایید بشه !
pc این وسط هویجه !

امیدوارم روی بهینه سازی بازی هم کار بشه داخل دارک زون به محض اینکه 5 6 تا rouge با هم درگیر بشن موقع زوم کردن و تیر اندازی افت فریم کاملا مشهوده !
روی dx12 البته هنوز با 11 تست نکردم ! نمیدونم باقی دوستان هم مشکل افت فریم دارن یا نه !؟
خوب برای اینکه PC مشکلی از اون لحاظ نداره و چون می خوان همزمان باشه اونا باید مشکلات رو برطرف کنن تا بتونن منتشر کنن آپدیت رو.

مثلا همین PTS فقط برای PC هست چون اون مشکلات و معطلی رو برای استودیو نداره و هروقت خواست می تونه تغییرات رو اعمال کنه!
حرف آرمین کاملا درسته. قراره که این DLC برای تمامی پلتفرم ها همزمان باشه. بر عکس PC که هر لحظه و هر زمان دلشون بخواد میتونن براش آپدیت بفرستن، توی کنسول ها همچین خبری نیست و تمامی پچ ها باید از فیلتر یه گروه به نام First Party رد بشه که برای کنسول ها مشکلی بوجود نیاد. پچ 1.5 برای PS4 یک هفته دیرتر عرضه شد به خاطر اینکه همین گروه پچ رو تایید نکردن. ولی چون زمان عرضه ی اون پچ برای PS4 با PC همزمان نبود مشکلی برای ما پیش نیومد. امیدوارم سر پچ 1.6 این مشکل بوجود نیاد و هفته ی دیگه عرضه بشه.
 

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,478
نام
رضا.آ
راجب gear set آلفا بریج !

برای استفاده تلنت های روی هر دو سلاح به صورت مشترک هر دو سلاح باید دقیقا یکی باشه یا باید کلاسش یکی باشه مثلا جفتش LMG باشه یا هردوش FAMAS ؟

و اینکه برای استفاده از قابلیت دابل تلنت اسلحه ها روی ALPHA BRIDGE باید تمام 5 قطعه شو داشته باشی یا مثلا فقط ماسک یا BACK PACK اش کفایت می کنه ؟

اینکه نهایت لول ما به 30 میرسه اما لول دشمن ها برای مراحل HARD یا روی WORLD TIRE 5 روی 34 ! این اصلا بالانس نیست ! امکان داره تو آپدیت جدید اینو درستش کنن ؟ الان DZ من رسیده به 50 و به گیرست های سبز از جمله آلفا و EYE و چندتای دیگه دسترسی دارم اما هنوزم برای زدن اون زردها باید با فاماس دو تا خشاب روشون خالی کرد !!!!!!!
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟