Tom Clancy's The Division | PC

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,199
نام
آرمين

Title: Tom Clancy's The Division
Developer:
Ubisoft Massive, Red Storm, Ubisoft Reflections, Ubisoft Annecy
Publisher: Ubisoft
Director: Ryan Barnard
Creative Director: Nicklas Cederstrom
Release Date: 8 March 2016
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE
MetaScore: N/A

System Requirements

MINIMUM CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only).
Processor: Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100, or better.
RAM: 6GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 with 2 GB VRAM (current equivalent NVIDIA GeForce GTX 760) | AMD Radeon HD 7770 with 2 GB VRAM, or better – See supported List*.
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 256 kbps upstream, or faster.

RECOMMENDED CONFIGURATION

Supported OS: Windows® 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350, or better.
RAM: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon R9 290, or better – See supported List*
Notebook support: Laptop models of these desktop cards may work as long as they are on-par in terms of performance with at least the minimum configuration. For an up-to-date list of supported hardware, please visit the FAQ for this game on our website: http://support.ubi.com
DirectX: Version 11
Hard Drive Space: 40 GB available space.
Optical Drive: DVD-ROM Dual Layer.
Peripherals Supported: Windows-compatible keyboard, mouse, headset, optional controller.
Multiplayer: Broadband connection with 512 kbps upstream, or faster.


در E3 سال 2013 یوبی سافت از عنوان جدیدی از سری Tom Clancy تحت عنوان The Division رو نمایی کرد که نمایش خیره کننده آن نگاه های بسیاری را به خود جذب کرد. بازی پس از تاخیر های زیادی سرانجام قرار است در 8 مارچ سال 2016 برای هر سه پلتفرم به صورت همزمان به بازار عرضه گردد.

جمعه سیاه یا Black Friday ، روزی که پول زیادی در بین مردم جا به جا می شود، روز مناسبی برای آزمایش آمادگی مواجه با موقعیت های بحرانی برای دولت آمریکا بود، ویروسی از طریق پول منتشر می شود اما موقعیت بنا به دلایلی از کنترل خارج شده و جامعه رو به نابودی می رود. شهر New York تا جای ممکن خالی می شود و کسانی که باقی مانده اند در قرنطینه شهری می مانند، برای بقای خود می جنگند، و گروه های مختلفی هم سعی دارند که از این موقعیت به نفع خود استفاده کرده و شهر را تصاحب کنند. با این شرایط گروهک هایی تحت عنوان Division که برای مقابله با چنین شرایطی آموزش دیده اند وارد عمل می شوند، تا هم اوضاع را تحت کنترل خود در آورند و از نابودی کامل جامعه پیشگیری کنند، هم از عوامل این اتفاق شوم پرده برداری کنند.

در بالا چکیده ای از داستان بازی که تا به حال از آن صحبت شده آورده شد، در ادامه به نکات مربوط به خود بازی و گیم پلی آن می پردازیم.

اطلاعات کلی بازی:


 • سبک بازی Online-Open World-RPG معرفی شده است و توسط استودیو Massive Entertainment در حال ساخت است. موتور پایه بازی Snow Drop نام دارد که مختص این بازی ساخته شده است.
 • در حالت کلی بازی دارای دو بخش است که مجزا از هم می باشند، بخش PVE که در آن می توانید به تنهایی و یا به همراه دوستان خود به صورت Co op پیش بروید و به مقابله با AI بازی بپردازید، قسمت دوم که بخش PVE بازی را تشکیل می دهد تحت عنوان Dark Zone که در آن علاوه بر AI با سایر پلیر ها مواجه می شوید، ماموریت های داستانی بازی در هر دو منطقه جریان داشته و برای پیشبرد داستان مجبور هستید به بخش PVP بازی قدم بگذارید. قدم گذاشتن از بخش PVE به PVP بدون بارگذاری خاصی صورت می گیرد و شما باید با تجهیزات و لول خاصی از مرز این قسمت ها وارد آن شوید.
 • برای بازی کردن در هر دو قسمت که بالا اشاره شد، چه در حالت تک نفره و چه همراه با دوستان نیاز هست که همواره به سرور های بازی وصل باشید، چون مثل بازی هایی همچون Diablo III حتی Damage های شما هم بر اساس سرور تعیین می شود.
 • Companion App بازی که بازیکن بر روی تبلت می توانست کنترل یک Drone را در دست بگیرد و در اولین نمایش بازی معرفی شده بود، به دلیل بر هم زدن بالانس بازی حذف شد.
 • بازی همانند بازی های RPG دارای Loot-Level-Skill-Tallen-Perk می باشد، آیتم های بازی نیز دارای لول بندی و کیفیت هستند و بسته به لول و کیفیت آن ها کارایی های متفاوتی دارند.
 • در ابتدای بازی شما می توانید شخصیت خود را به صورت محدود که شامل جنسیت، قد و هیکل، رنگ پوست، خالکوبی و ... شخصی سازی کنید، هر پلیر می تواند تا 4 شخصیت به صورت همزمان داشته باشد که با هر کدام پیشروی جداگانه ای دارد. در طول بازی هم آیتم هایی که فقط نمای ظاهری دارند وجود دارد تا از شبیه هم بودن همه ی پلیر ها جلوگیری شود.
 • بازی دارای کلاس بندی خاصی نیست، اینطور نیست که شما مثلا کلاس تک تیر انداز بردارید و تا آخر بازی با همان بازی کنید، بلکه آیتم ها و مهارت هایی که آزاد می کنید کلاس شما را مشخص می کنند و در هر لحظه با توجه به مهارت های باز شده و اسلحه خود می توانید نوع دیگری را تجربه کنید.
 • محیط بازی شامل قسمت های بیرون و محیط های داخل ساختمان و یا مسیر های زیر زمینی می شود. نقشه کامل بازی هنوز مشخص نیست اما به نظر می رسد با محیط بزرگی رو برو هستیم.
 • در محیط بیرون مردم عادی را می بینیم که برای بقای خود تلاش می کنند، از شما یاری می خواهند و به شرایط اطراف واکنش نشان می دهند. همچنین در کنار مردم عادی شماری از حیوانات نیز وجود دارند که آن ها هم با توجه به موقعیت واکنش خاص خود را دارند.
 • بازی در فصل زمستان در جریان است، اما دارای چرخه کامل شب و روز و چرخه وسیع آب و هوایی نیز می باشد که در میان آن ها فقط جای هوای بارانی خالیست.

در بالا سعی شد اطلاعات کلی بازی برای جلوگیری از طولانی شدن پست اول آورده شود، اما اطلاعات دیگری که منتشر شده و در پست های تاپیک به آن ها اشاره کردم رو توی اسپویلر پایین قرار می دم:
 • توی بازی علاوه بر قابلیت های Co-oP بازی شما قابلیت این رو دارید که بازی رو تنهایی هم انجام بدید، اما توی هرکدوم ازین شرایط تنها نیستید، گروه های دیگری هم هستند که جزو دوستان شما به حساب میان، با شما همکاری می کنن و بعضی ها هم ماموریت هایی که باید انجام بدید رو تشکیل می دن.
 • یکی از گروه هایی که مشخص شده از یاران شما هستن گروه JTF یا Joint Task Force هستن که از پلیس ها، دکتر ها و پرستار ها ، آتش نشانی ها و .... تشکیل شدند. ابتدای بازی که شما وارد منهتن می شید می بینید که این گروه هم مانند شما سعی کرده که جلوی حادثه رو بگیره اما نتونسته موفق باشه و حالا شما هستین که به کمک اون ها میایین و شاید ماموریت هایی هم با کمک هم انجام بدید.
 • گروه بعدی که جزو یاران شما هستند مردم عادی هستند که نتونستن از شهر خارج بشن، درسته که نمی تونن کمک زیادی به شما کنن، اما با توجه به اعمال شما به حضورتان واکنش نشان می دهند و جو بازی را می سازند.
 • شاید گروه های دیگری هم باشند در بازی که هنوز اسمی از اون ها برده نشده
 • اما اولین گروه دشمنی که سال قبل با آن ها آشنا شدیم Cleaners هستند، این گروه هم قصد پاکسازی نیویورک رو از ویروس دارند، اما با راهی خشن، از نظر اون ها هر کسی که داخل شهر مانده آلوده به ویروس هست و باید نابود شود. هرچیزی که جلوی راه آن ها باشد می سوزانند تا ویروس را از بین ببرند.
 • گروه دیگری که در جریان E3 امسال معرفی شده، Rikers بودن، کسانی که زندانی بودند و در جریان این نابسامانی ها فرار کردند و حالا خود را پادشاه نیویورک می خوانند. این گروه همچنین در مقابل پلیس های گروه JTF قرار می گیرند و احتمالا باید شاهد درگیری جالبی میان آن ها باشیم.

 • اولین نکته ای که هست، سیستم آب و هوای بازی هست. بازی کلا توی فصل زمستان جریان داره، و خبری از فصل های دیگه نیست، اما آب و هوا مختلفی از جمله مه آلود، برفی، صاف، طوفانی توی بازی وجود داره. و تغییرات این آب و هوا هم به صورت کاملا دینامیک اتفاق می افته! مثلا قبل از اینکه برف شروع به باریدن کنه شما می بینین که آسمان ابری می شه، رنگبندی محیط عوض می شه و بعد برف می باره. توی هوای صاف با خورشید شاهد باریدن ناگهانی برف نیستید.
 • شخصیت شما هم اشاره شده که به تغییرات آب و هوایی واکنش نشون می ده، حالا این واکنش ها شاید پیچیدن شال دور گردن، پاک کردن برف از روی صورت و غیره باشه، یا شاید هم المان های دیگه ای مد نظر باشه که هنوز صحبتی ازش نشده.
 • بازی چرخه شب و روز کاملی رو داره. و همه اون حالت های آب و هوایی که بالا گفته شده می تونه توی هر زمانی از بازی اتفاق بیافته که موقعیت های جالبی هم برای بازیکن به وجود میاره.
 • سیستم های آب و هوا روی نوع بازی شما تاثیر گذار هست. مثلا توی هوای طوفانی دید شما به عنوان بازیکن و سایر NPC ها محدود می شه، و حتی توی هوا های بحرانی نشونه گیری شما رو دچار اختلال می کنه که خوب نکته جالبی هست برای این نوع از بازی
 • یکی دیگه از مسائلی که ترکیب زمان و شرایط جوی برای شما به وجود میاره، حالت های مختلف یک ماموریت هست. ممکنه یک منطقه به طور کلی دچار برق رفتگی شده باشه (Blackout) و وقتی شما به محل ماموریت می رسین، هم شب شده و هم طوفان شدیدی شروع می شه، خوب این حالت با اینکه این ماموریت توی روز و هوای صاف انجام بشه کلا تجربه ای متفاوت رو برای بازیکن رقم می زنه و ارزش انجام مجدد ماموریت هارو بالا می بره.
 • شهر نیویورک توی بازی جوری طراحی شده که حس واقعی بودن رو برسونه، وقتی از محله ای به محل دیگه ای میرید تفاوت هارو می شه احساس کرد، یک منطقه ساختمان های بلند داره، جای دیگه حالت مسکونی داره و ...
 • تایید شده که محیط های داخلی و بسته هم توی بازی وجود دارن، آپارتمان های متروکه، سقف خانه ها و برج ها، ایستگاه های مترو و تونل های زیر زمین و ... .

 • Inventory شما از 10 بخش تشکیل شده که شامل (Contaminated-Primary Weapon-Secondary Weapon-Side Arm-Back Pack-Body Armor-Gloves-Tights-Knee Pads-Gasmask) می شود.
 • Primary و Secondary اسلات ها برای تفنگ های اصلی شما هستند، تفنگ های اصلی بازی هم توی 5 دسته (Assault Rifle-SMG-LMG-DMR-Shotgun) تقسیم بندی می شن.
 • اسلحه ها و آیتم هایی که پیدا می کنید Level بندی هستن، Level اون ها هم قدرتشون رو مشخص می کنه و اینکه آیا می تونید استفاده کنید یا نه! مثلا شاید یک تفنگ با 2 لول متفاوت پیدا کردید، اونی که لول بالاتری داره قویتر هست.
 • علاوه بر لول هایی که بالا اشاره شده، هر اسلحه و آیتمی که پیدا می کنید دارای گروه بندی دیگری هم هست که بر اساس میزان یافت شدنش هست (Common-Uncommon-Rare-Epic-Legendry)، این گروه بندی ها هم میزان قدرت اسلحه یا آیم و همچنین میزان قابلیت افزودنی هارو نشون می دن، مثلا برای یک تفنگ شما در حالت Rare شاید توانایی وصل کردن فقط یک آیتم اضافه مثل دوربین رو داشته باشد، اما اگر Legendry باشه قابلیت وصل کردن 3 آیتم متفاوت رو دارا خواهید بود.
 • Side Arm ها هم مثل اسلحه های اصلی لول بندی دارند، اما تیر آن ها به دلیل نبودن سلاح سرد در بازی نامحدود هست.
 • آیتم های که پوشیدنی هم هستند مثل اسلحه ها لول بندی دارند.
 • هر بازیکن هم 2 جای خالی برای Ability های خودش داره، بعضی از اون ها هم قابلیت Craft کردن رو دارن.
 • Ability های بازی قابلیت تغییر دارند و حالت های متفاوتی برای هر کدام از اون ها در نظر گرفته شده!
 • نسخه کالکتور و Gold بازی هم معرفی شده که شامل Season Pass بازی و یه سری آیتم های دیگه ای هستن. Season Pass بازی هم قیمت 40 دلار داره و گفتن که یک سال برای بازی به طور مداوم محتوای اضافه داده می شه (اگه مثل The Crew باشه می خوام که اصلا چیزی ندن براش :d)
 • Companion App بازی که روی تبلت ها قرار بود عرضه بشه به دلیل عدم بالانس بودن برای همه کنسل شده. ولی ای کاش این قابلیت حداقل جاهایی که خارج از PvP بود همچنان حضور داشت.
 • نمایش بازی از قسمت Dark Zone بازی بوده برای امسال، منطقه هایی که قرنطینه شدن و ورود به اونا یعنی وارد شدن به قسمت آنلاین بازی (PvP)، خطرناک ترین قسمت های بازی هم همین منطقه ها هستند. البته توی این منطقه ها فقط پلیر های دیگه رو نمی بینید بلکه دشمنان دیگه که توسط A.I هم کنترل می شن اینجاها هستند و اکثرن از کلاس های بالا و سخت بازی هستند.
 • داخل Dark Zone ها شامل ماموریت های مختلفی هست، یکی اینکه بهترین تجهیزات بازی توی اون منطقه ها پیدا می شه. دوم اینکه برای انجام بخشی از ماموریت های خود بازی هم مجبورید که از این مناطق عبور کنید و از چنگ سایر پلیر ها در برید.
 • داخل Dark Zone هر پلیری که می بینید اولین بار به صورت خنثی می باشند، حالا این با شماست که بخواین با اون ها همکاری کنین یا درگیر بشید، یعنی در برخورد اول هیچ گونه دشمنی بین پلیر ها وجود ندارد. البته پلیر هایی که به بقیه حمله کنند به حالت Rogue در می آیند و جایزه ای برای از بین بردن آن ها به شما داده می شود. در این منطقه حتی می توانید به هم گروه های خود هم خیانت کنید و با خارج شدن از گروه همه ی آن ها را به قتل برسانید. اما خارج از Dark Zone این کار امکان پذیر نیست، چرا که با خارج شدن از گروه آن ها از بازی شما بیرون می روند.
 • سیستم Loot در بازی تا حدی شبیه به بازی هایی همچون Diablo می باشد، یعنی Personal Loot، وقتی دشمنی را می کشیم ، برای پلیر اول شاید یک آیتم باشد و برای پلیر دوم چیز دیگری و این دو از آیتمی که براشون Drop شده اطلاعی ندارن.
 • آیتم های خاصی که توی منطقه Dark Zone به دست میان برای استفاده شدن باید از منطقه خارج بشن ، و این خارج شدن هم باید توی منطقه خاصی که Extraction Zone نام داره انجام بگیره! در هر Dark Zone هم چندین نقطه برای اینکار در نظر گرفته شده!
 • ساخت کرکتر در بازی به اندازه بازی های RPG پیشرفته نیست که مثلا تمام جزییات چهره را بسازید، بلکه به موارد کلی مثل چهره کلی ، رنگ پوست و هیکل و ... خلاصه می شود.
 • بازی سیستم Craft هم دارد، اما جزییات زیادی ازش گفته نشده. اما اسلحه ها و تجهیزات قابلیت آپگرید و نصب تجهیزات مختلف مانند دوربین و .... رو دارند.
 • تخریب پذیری در بازی تا حدی وجود دارد، اما همه چیز برای بهم نزدن نظم بازی تخریب پذیر نیست.
 • بازی دارای فروشگاه هایی هم در سطح شهر می باشد که هنوز جزییات زیادی ازش در دسترس نیست.
 • بازی دارای منطقه های خاصی جز Dark Zone هم هست که پلیر ها قابلیت ملاقات با هم رو داشته باشند. در مورد Social Event ها هم سعی شده که فعلا چیزی گفته نشه!
 • بازی دارای چرخه ی شب و روز و تغییرات جوی هست که بر روی بازی هم تاثیرگذار هست، مثلا در شب دید دشمنان کم هست، یا موقع بارش برف سنگین خیلی از دشمنان از خیابان ها خارج می شوند.
 • بازی دارای سلاح های Melee نیست، و فقط سلاح های گرم در بازی کاربرد دارند، البته Stealth TakeDown ها احتمالا هنوز در بازی حضور دارند.
 • بازی دارای محیط های داخلی نیز هست و زیرزمینی نیز هست، اما بیشتر محیط را فضای بازی و خیابان ها تشکیل می دهند.
 • گویا بخش های Survival از بازی حذف شده اند، و دیگر سیستم آب و غذا وجود ندارد (گرچه از اول هم اون المان ها برای Boost ها بودن و ربطی به زنده ماندن نداشتند ولی انیمیشن گرفتن بطری آب خیلی هیجا انگیز بود و امیدوارم که این خبر صحت نداشته باشه چون به صورت رسمی چیزی گفته نشده)
 • تا جایی که ممکن بوده از وجود Loading در بازی جلوگیری شده، اما خوب در مواقعی مانند Respawn بعد از مردن و یا وارد شدن به محیط هایی خاص احتمال وجود لودینگ هست.
 • مردم عادی نیز در بازی وجود دارند و سعی دارند که بتونن توی این شرایط دووم بیارن، احتمالا هم بخشی از ماموریت های بازی مربوط به همین قسمت می شه!
 • یک Mini Map هم به بازی اضافه شده که در بالا و گوشه سمت چپ تصویر قرار داره، شامل اطلاعاتی مثل جهت قرار گیری دشمن، محل Extraction Zone و .... هست.
 • Faction دوم بازی گروهی از زندانی ها هستن که به Rikers معروف هست که با لباس زندان زرد رنگ و یک پالتو روی آن مشخص می شوند، گروه قبلی هم که قبلا معرفی شده بود Cleaners بودن که سلاح آتیشی و تجهیزات سنگین از مشخصه های آن ها است. گروه های دیگری هم هستند که هنوز معرفی نشده اند.
 
آخرین ویرایش:

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
دوستان پچ 1.6 و Dlc تاریخ انتشار مشخص شده؟

Sent from my D6603 using Tapatalk
هنوز نه. باید PTS تموم بشه و بعد معلوم میشه. تا وقتی آپدیت روی PTS هست DLC و آپدیت 1.6 منتشر نمیشه . ولی به نظرم نباید بیشتر از یک ماه طول بکشه.
 

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,479
نام
رضا.آ
@Fifa 10
درود
چندتا سوال داشتم !
- اول اینکه برای ورود به دارک زون باید به lvl خاصی رسیده باشی تا mission مربوطه اش روی نقشه باز بشه ؟
- این کلید هایی که تو قسمت reward تو uplay برای دارک زون میده به چه درد میخوره ؟
- برای گرفتن اسلحه ها با دمیج بالاتر حتما باید دارک زون بازی کرد یا با کرفت کردن هم میشه و اینکه برای کرفت کردن چه آیتم هایی لازمه و اینکه آیتم های خاصی برای کرفت کردن اسلحه ها و سایر گجت ها لازمه یا با جمع آوری ی آیتم خاص میشه ازش برای کرفت همه استفاده کرد ؟
- من که الان lvl خودم 10 هست و دارک زون ام 1 ! می تونم برم داخل دارک زون ؟
- قسمت استوری بازی که معمولا coop میریم بعد از دراپ شدن چند آیتم از یکی از enemy ها همه بازیکن ها می تونن اون رو بردارن یا هر کی زودتر بهش برسه برش میداره ؟
- intel ها به چه درد میخوره !
- به ی ساختمان رسیدم که ی دکتر و چندتا سرباز داخلش هست و سه تا لاین آبی سبز و نارنجی که هر کدومشون به ی upgrade terminal ختم میشه که یکیش مربوط به medic هست یکی tech و یکی دیگه ! باید اینا رو تا خرخره آپگرید کرد ؟ و بهترین راه برای بدست آوردن resource های مورد نیازشون چیه ؟
- Division Tech ها برای چی استفاده میشن ؟
- ماموریت هایی که با ی دایره سبز چندپر بزرگ مشخص شدن چه فرقی با سایر ماموریت ها دارن ؟
- اصولا از کی و چطور باید ماموریت گرفت و اینا جانبی هستن یا اصلی ؟
- خرید season pass بازی با توجه به ایتم هایی که به نظر زیاد و متنوع نیست توصیه میشه ؟ یا باید روی مودهاش حساب باز کرد ؟ و اصولا توصیه می کنی برای خریدش یا نه ! ؟
- افرادی که تو بخش استوری به عنوان دشمن میبینیم پلیر هستن یا بات ؟
- کلا بازی قسمتی به اسم multiplayer نداره ؟ یا داخل منوی خاصی هستش ؟
- برای join شدن به دیگران داخل بخش استوری فقط روی میژن های سبزرنگ این اجازه رو میده ؟
- خونه یا base شخصی برای collect کردن loot ها وجود نداره ؟
- داخل بازی و بخش inventory اینقدر منو داره که آدم توش گم میشه @-) ! داخل یوتیوپ دیدم گلوله های مغناطیسی و یا explosive استفاده میکردن اینا رو چه طور و از کجا باید پیدا یا کرفت کرد ؟

اینا سوالهایی بود که تو این 3 4 ساعتی که جلو رفتم برام پیش اومده
ممنون .
 
آخرین ویرایش:
 • Like
Reactions: Fifa 10

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
@Fifa 10
درود
چندتا سوال داشتم !
- اول اینکه برای ورود به دارک زون باید به lvl خاصی رسیده باشی تا mission مربوطه اش روی نقشه باز بشه ؟
- این کلید هایی که تو قسمت reward تو uplay برای دارک زون میده به چه درد میخوره ؟
- برای گرفتن اسلحه ها با دمیج بالاتر حتما باید دارک زون بازی کرد یا با کرفت کردن هم میشه و اینکه برای کرفت کردن چه آیتم هایی لازمه و اینکه آیتم های خاصی برای کرفت کردن اسلحه ها و سایر گجت ها لازمه یا با جمع آوری ی آیتم خاص میشه ازش برای کرفت همه استفاده کرد ؟
- من که الان lvl خودم 10 هست و دارک زون ام 1 ! می تونم برم داخل دارک زون ؟
- قسمت استوری بازی که معمولا coop میریم بعد از دراپ شدن چند آیتم از یکی از enemy ها همه بازیکن ها می تونن اون رو بردارن یا هر کی زودتر بهش برسه برش میداره ؟
- intel ها به چه درد میخوره !
- به ی ساختمان رسیدم که ی دکتر و چندتا سرباز داخلش هست و سه تا لاین آبی سبز و نارنجی که هر کدومشون به ی upgrade terminal ختم میشه که یکیش مربوط به medic هست یکی tech و یکی دیگه ! باید اینا رو تا خرخره آپگرید کرد ؟ و بهترین راه برای بدست آوردن resource های مورد نیازشون چیه ؟
- Division Tech ها برای چی استفاده میشن ؟
- ماموریت هایی که با ی دایره سبز چندپر بزرگ مشخص شدن چه فرقی با سایر ماموریت ها دارن ؟
- اصولا از کی و چطور باید ماموریت گرفت و اینا جانبی هستن یا اصلی ؟
- خرید season pass بازی با توجه به ایتم هایی که به نظر زیاد و متنوع نیست توصیه میشه ؟ یا باید روی مودهاش حساب باز کرد ؟ و اصولا توصیه می کنی برای خریدش یا نه ! ؟
- افرادی که تو بخش استوری به عنوان دشمن میبینیم پلیر هستن یا بات ؟
- کلا بازی قسمتی به اسم multiplayer نداره ؟ یا داخل منوی خاصی هستش ؟
- برای join شدن به دیگران داخل بخش استوری فقط روی میژن های سبزرنگ این اجازه رو میده ؟
- خونه یا base شخصی برای collect کردن loot ها وجود نداره ؟
- داخل بازی و بخش inventory اینقدر منو داره که آدم توش گم میشه @-) ! داخل یوتیوپ دیدم گلوله های مغناطیسی و یا explosive استفاده میکردن اینا رو چه طور و از کجا باید پیدا یا کرفت کرد ؟

اینا سوالهایی بود که تو این 3 4 ساعتی که جلو رفتم برام پیش اومده
ممنون .
کاش یکم جلوتر برید خودتون متوجه میشید اکثر موردها رو
چون جواب دادن اینا خیلی طولانی میشه واسه آقا پویا
از الان بهش خسته نباشید میگم ^:)^
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
@Fifa 10
درود
چندتا سوال داشتم !
- اول اینکه برای ورود به دارک زون باید به lvl خاصی رسیده باشی تا mission مربوطه اش روی نقشه باز بشه ؟
- این کلید هایی که تو قسمت reward تو uplay برای دارک زون میده به چه درد میخوره ؟
- برای گرفتن اسلحه ها با دمیج بالاتر حتما باید دارک زون بازی کرد یا با کرفت کردن هم میشه و اینکه برای کرفت کردن چه آیتم هایی لازمه و اینکه آیتم های خاصی برای کرفت کردن اسلحه ها و سایر گجت ها لازمه یا با جمع آوری ی آیتم خاص میشه ازش برای کرفت همه استفاده کرد ؟
- من که الان lvl خودم 10 هست و دارک زون ام 1 ! می تونم برم داخل دارک زون ؟
- قسمت استوری بازی که معمولا coop میریم بعد از دراپ شدن چند آیتم از یکی از enemy ها همه بازیکن ها می تونن اون رو بردارن یا هر کی زودتر بهش برسه برش میداره ؟
- intel ها به چه درد میخوره !
- به ی ساختمان رسیدم که ی دکتر و چندتا سرباز داخلش هست و سه تا لاین آبی سبز و نارنجی که هر کدومشون به ی upgrade terminal ختم میشه که یکیش مربوط به medic هست یکی tech و یکی دیگه ! باید اینا رو تا خرخره آپگرید کرد ؟ و بهترین راه برای بدست آوردن resource های مورد نیازشون چیه ؟
- Division Tech ها برای چی استفاده میشن ؟
- ماموریت هایی که با ی دایره سبز چندپر بزرگ مشخص شدن چه فرقی با سایر ماموریت ها دارن ؟
- اصولا از کی و چطور باید ماموریت گرفت و اینا جانبی هستن یا اصلی ؟
- خرید season pass بازی با توجه به ایتم هایی که به نظر زیاد و متنوع نیست توصیه میشه ؟ یا باید روی مودهاش حساب باز کرد ؟ و اصولا توصیه می کنی برای خریدش یا نه ! ؟
- افرادی که تو بخش استوری به عنوان دشمن میبینیم پلیر هستن یا بات ؟
- کلا بازی قسمتی به اسم multiplayer نداره ؟ یا داخل منوی خاصی هستش ؟
- برای join شدن به دیگران داخل بخش استوری فقط روی میژن های سبزرنگ این اجازه رو میده ؟
- خونه یا base شخصی برای collect کردن loot ها وجود نداره ؟
- داخل بازی و بخش inventory اینقدر منو داره که آدم توش گم میشه @-) ! داخل یوتیوپ دیدم گلوله های مغناطیسی و یا explosive استفاده میکردن اینا رو چه طور و از کجا باید پیدا یا کرفت کرد ؟

اینا سوالهایی بود که تو این 3 4 ساعتی که جلو رفتم برام پیش اومده
ممنون .
-دارک زون لول حاصی نمیخواد. خودش یه لول جداگانه داره. دقت کنید هر DLC به جز Survival لول خاص خودش رو داره. در ضمن دارک زون مرحله ی خاصی نداره. ولی توی DLC اخر که قراره بیاد یه سری ماموریت و اکتیویتی براش میاد. (PVP Mod & Contaminated Supply Drop)
- اون کلید ها برای دارک زون هست وقتی به لول خاصی از دارک زون برسید (30 فکر کنم) میتونید یه جعبه هایی باز کنید به نام Dark zone Chest. فقط هم جاهایی هستن که boss باشه. این رئیس ها رنگ اشون زرد هست و اسم دارن بر عکس بقیه دشمن ها.
- کلا اسلحه و لوت از هر جایی میشه گیر آورد. برای لول های اولیه دارک زون خیلی خوبه. ولی در کل جواب سوالتون نه هست. لوت خوب مختص جایی نیست. باید با وفت
گذاستن بدست بیارید.
- چرا که نه. برو عزیز. دنیای بی قانونی داره.
- توی گروه هر کسی لوت خودش رو داره. به جز Survival که بین همه ی اعضای گروه شیر هست و هرکسی زود بهش برسه تمومه. ولی توی بازی اصلی و حتی دارک زون لوت مشنرک نیست. فقط کافیه که به رئیس های دارک زون یه تیر زده باشی و حتی اگه تو نکشته باشیش باز هم لوت میگیری.
- اون ساختمون اصلی و پناهگاه شما هست. بله باید آپدیت کنی. بهترین راه برای گرفتن منایع، انجام ماموریت های اصلی و فرعی هست. قبلا یه باگ بود که میشد سریع آپگرید کرد که الان فیکس شده متاسفانه.
- Division tech یه زمانی برای ساخت اسلحه بود که الان حذف شده. میتونید به تبدیل کردنش به متریال دیگه ازش استفاده کرد. هر چند وقت یکبار blueprint خوبی توی فروشگاه Hub میاد. فکر کنم همین الان Stamnia & Firearms Gear mod توش باشه.
- ماموریت های سبز فکر کنم بخش Medical هستن. برای آپگرید کردن این بخش هستند.
- ماموریت های اصلی که مشخصن ولی نمیتونید برید چون لول خاصی میخواد و سخت هستن. ماموریت فرعی هم باید از افسر JTF توی هر Safe house بگیرید.وفتی تمامی ماموریت های فرعی هر منطفه رو تموم کردی دوباره برو سراغش. اشتباه من رو نکن. به ترتیب هر Safe house رو برو جلو و ماموریت های فرعی و اصلی رو تموم کن.
- صد در صد Season pass رو بخر. صد در صد. اگه از استور هند باشی که چه بهتر. فکر کنم تا یه ماه دیگه تخفیف 50 درصدی میخوره.
- توی بخش story همشون بات هستن. هوش مصنوعیشون هم بهتر شده. اگه DLC دوم (Survival) رو هم داشته باشی که سوپرایز میشی از هوش مصتوعی عالیشون. خواهشا کسی براش اسپویل نکنه. ممنون
- قراره توی DLC جدید بهش اضافه بشه. گرچه یه جورایی بازی همیشه Multiplayer هست. مخصوصا دارک زون. 24 نفر توی هر سرور دارک زون هستن و همدیگه یا میکشن یا کمک. بازی توی دارک زون به نظر من همیشه مولتی هست.
- برای Join شدن توی هر مرحله ی اصلی کافیه که برای همون مرحله سرچ کنی. وقتی پیدا کرد بهت اطلاع میده. به اصطلاح Matchmaking. توی نقشه شروع هر مرحله مشخصه. همونجا میشه Matchmakign کرد البته از طریق نقشه هم میتونی. توی نقشه هم میتونی. اول دکمه ی M رو بزن و بعد با موس برو روی هر مرحله ی اصلی و بعد با نگه داشتن G درجه سختی و با F هم Quick Matchmajing.
- چرا یه Stash هست که میتونی لوت ها رو بزاری اونجا. فکر کنم برات 150 تا جا داره .
- این گلوله های مخصوص رو با نگه داشتن V میتونی ببینی. از کشتن دشمنان هم میتونی بگیری یا کیف های کوچیک توی دارک زون یا محیط بازی.
چیزی از قلم انداختم بهم بگو.
کاش یکم جلوتر برید خودتون متوجه میشید اکثر موردها رو
چون جواب دادن اینا خیلی طولانی میشه واسه آقا پویا
از الان بهش خسته نباشید میگم ^:)^
خخخخخخخخ و در ضمن پوریا
 
آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
2,479
نام
رضا.آ
ممنون پوریا جان زحمت کشیدی .
- فقط اینکه من نسخه uplay دارم ! و اینکه با شما یا بقیه دوستان که نسخه استیم دارن میشه بازی کرد ؟
- تا اینجا 3 تا safe house باز کردم و داخل هر کدومشون ی stash هست اما وقتی بازشون می کنی آپشنی نداره که loot هات رو بزاری داخلش فقط ی صفحه خالی نقطه نقطه هست !
- برای خرید این بلوپرینت ها باید از همون پول داخل بازی استفاده کرد ؟ یا مثلا احتیاج به perk یا چیز خاصیِ ؟
- ماموریت های اصلی به چه رنگی روی نقشه میان ؟
- داخل دارک زون اگه کیل بدی و بقیه بیان و لوتت رو خالی کنن دفعه بعد که اسپاون بشی دیگه اون LADOUT ها رو نداری ؟ یعنی ازت می گیره و دوباره باید بری بدستشون بیاری ؟
id من
Rezarz1983 اگه بتونم با نسخه UPLAY با بقیه دوستان استیمی بازی کنم خوشحال میشم .
 
آخرین ویرایش:
 • Like
Reactions: Fifa 10

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,110
این درجه سختی legendary را وقتی بازی میکنی, معنی سبک کاور شوتر را با تمام وجود حس میکنی. یک لحظه از کاور بیای بیرون , رحمت میشی. :))
exotic cache هم که آخرش میده واقعا ارزشمند هست. واسه من barret vest از توش درومد که تو پچ 1.5 باید شونصد بار lexinton رو بری تا شاید این جلیقه دراپ بشه.
ارزش داره که همه کاراکتر ها را لول 30 کنی تا هفته ای 12 تا exotic cache گیرت بیاد. :-?
 

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
ممنون پوریا جان زحمت کشیدی .
- فقط اینکه من نسخه uplay دارم ! و اینکه با شما یا بقیه دوستان که نسخه استیم دارن میشه بازی کرد ؟
- تا اینجا 3 تا safe house باز کردم و داخل هر کدومشون ی stash هست اما وقتی بازشون می کنی آپشنی نداره که loot هات رو بزاری داخلش فقط ی صفحه خالی نقطه نقطه هست !
- برای خرید این بلوپرینت ها باید از همون پول داخل بازی استفاده کرد ؟ یا مثلا احتیاج به perk یا چیز خاصیِ ؟
- ماموریت های اصلی به چه رنگی روی نقشه میان ؟
- داخل دارک زون اگه کیل بدی و بقیه بیان و لوتت رو خالی کنن دفعه بعد که اسپاون بشی دیگه اون LADOUT ها رو نداری ؟ یعنی ازت می گیره و دوباره باید بری بدستشون بیاری ؟
id من
Rezarz1983 اگه بتونم با نسخه UPLAY با بقیه دوستان استیمی بازی کنم خوشحال میشم .
- تمامی بازی های uplay و استیم یکی هستند.
- وقتی توی Stash میری، بالا سمت راست دو قیمت داره. Inventory و Stash. به قسمت Inventory برو و هر کدوم رو که خواستی با کلید F بنداز توی Stash
- نه، نیازی به perk نیست. شما اول باید لول 30 بشید. بعد پول فونیکس آزاد میشه. بعد باید برید Hub اونجا یه بقالی هست که فقط Blueprint میفروشه. فکر کنم برای رفتن به hub باید سیزن پس داشته باشی.
- ماموریت های اصلی تنها ماموریت هایی هستن که همیشه توی نقشه با ایکون بزرگ نشون داده میشن. ماموریت های فرعی خیلی کوچیک تر هستند.
- اگه توی دارک زون بمیری یه مقدار از لوت هات روی زمین میفته و هر کسی زودتر ببینه برمیداره و یه مقدار از لوت هات دقیقا همون جایی که مردی به صورت خصوصی میفته که فقط خودت میتونی ببینیش. وقتی دوباره اسپاون شدی برو برشون دار.
 
 • Like
Reactions: Annunaki ™

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
248
اقا یدونه از این بچه های با مرام لول بالا بیاد یه بار با هم بریم من این لولم پر بشه دم شما گرم

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
 

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,870
نام
parham
اقا یدونه از این بچه های با مرام لول بالا بیاد یه بار با هم بریم من این لولم پر بشه دم شما گرم

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
نمیتونی با لول بالا ها بازی کنی
چون دشمنا به اندازه اونا قوی میشن
شتک میشی:D
یکی هم لول خودت پیدا کن
 
 • Like
Reactions: Annunaki ™

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
248
نمیتونی با لول بالا ها بازی کنی
چون دشمنا به اندازه اونا قوی میشن
شتک میشی:D
یکی هم لول خودت پیدا کن
داداش تست کردم در حقیقت من کاری جز انداختن کیسه جون نمیکردم وتو یه شب شدم لول بیست و دو

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
 

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,177
نام
Dara
یکی بیاد شرح کامل سیزن پس رو بده:D این که تا الان شامل چقدر محتوا شده؟ و چه مقدار محتوای دیگه براش میاد؟ و چقدر طولانی هستن(این یکی خیلی مهمه) سوم، این همه لباس و اسکین و غیره تو استور هست رو میشه با سیزن پس بهشون دسترسی داشت؟:D
 

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,870
نام
parham
امروز بعد از مدت ها اومدم یکم بازی کنم هنوزم وضعیت سرورا جالب نیست:|
تیر میزنی میری ناهار میزنی بعد میای هنو دمیج نداده
پینگم هم 120 ئه با کاهش پینگ
مشکل از سروراس ؟
 

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
248
امروز بعد از مدت ها اومدم یکم بازی کنم هنوزم وضعیت سرورا جالب نیست:|
تیر میزنی میری ناهار میزنی بعد میای هنو دمیج نداده
پینگم هم 120 ئه با کاهش پینگ
مشکل از سروراس ؟
قطعا مشکل از نت شماست
 
 • Like
Reactions: MAKAV3LI

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,480
نام
پوریا
امروز بعد از مدت ها اومدم یکم بازی کنم هنوزم وضعیت سرورا جالب نیست:|
تیر میزنی میری ناهار میزنی بعد میای هنو دمیج نداده
پینگم هم 120 ئه با کاهش پینگ
مشکل از سروراس ؟
سرور هیچ مشکلی نداره.
 
 • Like
Reactions: MAKAV3LI

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 4)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟