Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

بهترین مرحله Blacklist از نظر شما کدام مرحله است؟

• Blacklist Zero - Andersen Airforce Base, Guam

رای‌ها: 1 1.4%
  • Safehouse - Benghazi, Libya

• Insurgent Stronghold - Mirawa, Iraq

رای‌ها: 6 8.3%
  • American Consumption - Chicago, Illinois

رای‌ها: 9 12.5%
  • Private Estate - Cuidad Del Este, Paraguay

رای‌ها: 5 6.9%
  • Abandoned Mill - London, England

رای‌ها: 8 11.1%
  • Special Missions HQ - Tehran, Iran

رای‌ها: 20 27.8%
  • Transit Yards - Philadelphia, Pennsylvania

• Detention Facility - Guantanamo Bay, Cuba

رای‌ها: 4 5.6%
  • Airstrip - Yucatan Province, Mexico

رای‌ها: 2 2.8%
  • American Fuel - Gulf Of Mexico

رای‌ها: 3 4.2%
  • LNG Terminal - Sabine Pass, Loisiana

رای‌ها: 0 0.0%
  • Site F - Denver, Colorado

رای‌ها: 12 16.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    72
دوستانی که هنوز بازی رو نگرفتند...
خیلی خلاصه اش میشه : کانویکشن + گاست ریکان
خودمم زیاد بازی نکردم هنوز اما تا اینجا از نظر من بیشتر نکات مثبت بازی بخاطر همین شباهتش به GR هست! کاستومایزهایی خوبی هم داره، انواع برای لباس ، سلاح، سه چشم شب بین و... پرنده های کنترلی مثل GR هم داره!
بازی خوبی بنظر میاد، امتحان کنید...

ایا با اسلحه میتونی چراغ ها رو خاموش کنی
میشه سوت زد
عینک حرارتی و دید در شب داره؟
میشه تا اخر بدون اکشن تمام کرد؟
کلا امکانات مخفی کاری داره؟
میتونه شنا کنه یا بره زیر اب
حالتی کهدو تا پاهاشو میزد به دو طرف دیوار و دشمن از زیر پاش رد میشد بعد سام میپرید توش داره؟
ایا میتونه با دوربین اون ور در رو ببینه؟
کاور گیری هاش چه طوره
برداشتن جسد داره ؟

اگه عرضه دو روز دیگست کسایی که الان دارن بازی میکنن اچیومنت میگیرن و بعد از وصل شدن به انلاین که همه بن میشن....!!!:|
معلوم نیست کسی بن بشه.تو سایت xbox360 iso هم خیلی ها هم SP:black list و هم Saints Row 4 آنلاین بازی کرده بودن و گفتن اگر برنر مکس باشه دیسک بن نمیشه بیشتر برای انحصاری های xbox قبل از عرضه جهانی ممکنه اگر انلاین بشی کنسولت بن بشه

بعضيها تو اين تاپیک گفتند که پک رو فلش نصب میشه بعضیها گفتند نه تو بعضی انجمنهای خارجی هم همین حالت بود بعضیها میگن میشه بعضیها میگن نمیشه

حالا ما نفهمیدیم :d

اقایون فقط اونهایی که امتحان کردن جواب بدن و از خودشون چیزی نگن چون ما حسابی گیج شدیم

درسته سهند جان !

من منظورم ارزش گذاریش بود که کدوم بهتره یا سرگرم کننده تر !

چقدر سرد پاسخ دادس سهند ! :d

خب واسه هرکی یه جوره . من تا حالا مولتی پلیر اسپلینترسل رو بازی نکردم اما از تریلرا معلومه نسبت به payday لذت بخش تره.

خوب به خاطر اوقات فراغتي ناخواسته براي من سعادتي پيش اومد تا بتونم بازي رو تجربه كنم در نتيجه يه توضيح كوچيكي در مورد بازي ميدم
البته اينم بگم سه مرحله بيشتر و البته رو كنسول نرفتم :

اولا از خود سم فيشر بگم كه چيز سر هم بندي شده اي شده :dصدا و قيافه و جثش بهم نميخوره ولي تو كات سينا مشخص وقتي داخل بازي هستين خيلي مشخص نيس
در ابتداي هر مرحله عين مس افكت بازي رو از داخل يك هواپيما شروع مي كنيد كه تو اين هواپيما ميتونيد به جاهاي مختلف رفته و با افراد مختلف صحبت كرده و حتي اجزاي هواپيما رو از پولي كه بدست مي اريد أپگريد كنيد
يه نكته مثبت برجسته اي كه به بازي اضافه شده امكان خريد وسايل زياد براي شخصي سازي كاراكتر هست از چندين نوع وسايل مخفي كاري گرفته تا چندين نوع دستكش و اسلحه و .....كه بالطبع خريد همشون به اضافه انجام تمام اپگريدهاي هواپيما زمان زيادي ميخواد و اين ارزش تكرار مناسبي به بازي ميده
در داخل هواپيما ماموريت هاي داستاني و coop و مولتي پلير قابل انتخاب هست كه هر لحظه خواستين ميتونيد وارد هر كدوم بشين
گرافيك بازي با وجود اينكه hd پك رو هم نصب كردم چندان جالب نيس بيشتر شبيه گرافيك اكثر بازيها تو سال ٢٠١٠ ايناس مخصوصا چهره كاراكترها و البته برش تصوير ازار دهنده بازي تو نسخه كنسولي(البته فريمش رو ٣٠ اينا قفل و از لحاظ فريم تو نسخه كنسولي مشكلي نداره)
طراحي مراحل بهتر شده...بزرگتر شده ...گجت ها بيشترةشده و خيلي از گجتهاي بازي ghost recon وارد بازي شده و ميتوونيد مرحله رو هر جور خواستين پيش ببرين در پايان هم براي حالت بازي شما امتياز ميده يعني اگه بيشتر مخفي كاري برين مقدار كلاس ghost بيشتر از مثلا كلاس assault امتياز مي گيره
Coop هم كمي بازي كرديم كه مثل شماره قبل به نظرم بهترين دارايي بازي هست و ارزش بازي رو خيلي بالا برده
جنازه هم ميتونيد جابجا كنيد(مثه هيتمن مخفي كردن نداره)
داستانم زياد جلو نرفتم نظر بدم ......

+

در كل بازي نسبت به conviction بهتر و دستتون تو وحشي بازي كردن يا مخفيانه بازي كردن بازترشده و بازي هم ايده هاي زيادي رو از مس افكت و گوست ريكن و .....برداشته
در نهايت بازي خيلي خوبيه و امتياز ٨٣ اي كه گرفته حقشه (بهتر از شماره قبلش هست و چون مشابهش خيلي كمه حتما پيشنهاد ميشه :dولي انتظار يه بازي عالي يا شاهكار رو نداشته باشين)

.

بعضيها تو اين تاپیک گفتند که پک رو فلش نصب میشه بعضیها گفتند نه تو بعضی انجمنهای خارجی هم همین حالت بود بعضیها میگن میشه بعضیها میگن نمیشه

حالا ما نفهمیدیم :d

اقایون فقط اونهایی که امتحان کردن جواب بدن و از خودشون چیزی نگن چون ما حسابی گیج شدیم
من خودم Slim 4 GB دارم و فلش 16 گیگ بهش وصله اصلا پیام نصب HD پک نمیاد!! :|
مشکل از دیسک نیست همین دیسک رو رو یه ایکسباکس Elite امتحان کردم پیام رو آورد

جنازه هم ميتونيد جابجا كنيد(مثه هيتمن مخفي كردن نداره)
اتفاقا داره!! یکی از اچیومنت ها هم مربوط به مخفی کردن 5 تا جنازه هست :d

عزیزان من مطالب قبلی رو خوندم ولی کسی مشابه سوالم رو نپرسیده بود
هر دو دیسک بازی 8.13 هستش یا اینکه نه ؟
کسی می تونه برای لینک مستقیم از بازی برام ارسال کنه که دانلود کنم ؟
می خوام نسخه 100 % دانلود کنم که آنلاین هم نیاز بود بتونم بازی کنم ...

نایف کردنش حرصمو دراورده .وقتی کاور گرفتی طرف نزدیک میشه زودتر از اینکه گزینه کشتنش بیاد اون کم کم شناسایی میکنه مجبور میشی از کاور دربیای و خودت بری به استقبالش:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or