Tom Clancy's H.A.W.X 2 | PC

hawx2.jpg

Genre: Flight Action
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Romania
Release Date: Q3 2010​

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
از روی کلیپی که گذاشته معلومه همون کرک اولی هست که یوبی سافت جلوش رو گرفت. طرف حتی منوی اصلی بازی رو هم نشون نمیده, تا دموی قبل منوی اصلی شروع میشه, قطعش میکنه. :))
لینکای دانلودش هم باید پرسشنامه پر کنید, یارو کاسبی راه انداخته. :punish:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من دیگه رسما دارم خل میشم !‌
سر این که اینجوری شد اساینز میخواد چیکار بکنه دیگه !
اصلا میدونی چیه ؟ آفرین یوبی سافت تو بردی من اساسینز رو اورجینالش رو میخرم ، چون عمرا قدرت انتظار ندارم ! :)

ولی سر این بازی شوخی شوخی ، یجورایی داره روی هکرا رو کم میکنه ! اصلا فکر نمیکردم یه روزی شاهد یک بازی باشم که کرک نشه !‌

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
من دیگه رسما دارم خل میشم !‌
سر این که اینجوری شد اساینز میخواد چیکار بکنه دیگه !
اصلا میدونی چیه ؟ آفرین یوبی سافت تو بردی من اساسینز رو اورجینالش رو میخرم ، چون عمرا قدرت انتظار ندارم ! :)

ولی سر این بازی شوخی شوخی ، یجورایی داره روی هکرا رو کم میکنه ! اصلا فکر نمیکردم یه روزی شاهد یک بازی باشم که کرک نشه !‌
هنوز مشخص نیست که نتونن AC Brotherood کرک بکنن شاید یکی از دلایل کرک نکردن HAWX 2 توسط هکرها اینه که Ubi دوباره تغییر تو سیستم DRM برای AC نده تا راحت تر بازی کرک کنن:d شاید هم واقعا نمیتونن کرک کنن همه چی بر میگرده به زمان ریلیز AC Brotherhood !
این بازی رو اورجینال خریدی فکر میکنی با این وضعیت شرکت های دیگه از این قفل استفاده نمیکنن!
این قفل بگیره دیگه تو ایران هیچ کس نمیتونه یه Game درست حسابی بازی کنه!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
هنوز مشخص نیست که نتونن AC Brotherood کرک بکنن شاید یکی از دلایل کرک نکردن HAWX 2 توسط هکرها اینه که Ubi دوباره تغییر تو سیستم DRM برای AC نده تا راحت تر بازی کرک کنن:d شاید هم واقعا نمیتونن کرک کنن همه چی بر میگرده به زمان ریلیز AC Brotherhood !
این بازی رو اورجینال خریدی فکر میکنی با این وضعیت شرکت های دیگه از این قفل استفاده نمیکنن!
این قفل بگیره دیگه تو ایران هیچ کس نمیتونه یه Game درست حسابی بازی کنه!

د همین دیگه !‌ یعنی شما میگی اگه کرک نشد قید BrotherHood رو بزنیم !!! :|
البته حق با شماست و تا زمان عرضه BrotherHood باید صبر کرد تا واکنش نهایی هکر ها رو دید اما اگه واقعا نتونن این بازی و این قفل رو کرک کنن فکر میکنم کم کم باید منتظر پایان عصر قدرت هکرها باشیم ، هرچند باز هم شاید طول بکشه اما واقعا محال به نظر میرسه اصلا نشه کارش کرد ! پس امیدوار میمونیم. :p

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
د همین دیگه !‌ یعنی شما میگی اگه کرک نشد قید BrotherHood رو بزنیم !!! :|
البته حق با شماست و تا زمان عرضه BrotherHood باید صبر کرد تا واکنش نهایی هکر ها رو دید اما اگه واقعا نتونن این بازی و این قفل رو کرک کنن فکر میکنم کم کم باید منتظر پایان عصر قدرت هکرها باشیم ، هرچند باز هم شاید طول بکشه اما واقعا محال به نظر میرسه اصلا نشه کارش کرد ! پس امیدوار میمونیم. :p
کسی گفت قید بازی رو بزنیم؟!
گیمری که از یه بازی خوشش میاد و براش ارزش داره حاضر میشه حتی پول اورجینال براش بده!
من دارم میگم شما اومدی AC رو اورجینال خریدی بازی کردی بازی های دیگه رو چی کار میکنی سالی 40 30 تا بازی میاد شما حاضری تمام اینها رو اورجینال بخری با این وضع اقتصادی؟! شاید بتونیم تو سال 5 4 بازی اورجینال بخریم ولی دیگه از پس 40 30 بر نمیایم!
DRM هم بلاخره کرک میشه ولی زمانش خیلی مهم هست!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کسی گفت قید بازی رو بزنیم؟!
گیمری که از یه بازی خوشش میاد و براش ارزش داره حاضر میشه حتی پول اورجینال براش بده!
من دارم میگم شما اومدی AC رو اورجینال خریدی بازی کردی بازی های دیگه رو چی کار میکنی سالی 40 30 تا بازی میاد شما حاضری تمام اینها رو اورجینال بخری با این وضع اقتصادی؟! شاید بتونیم تو سال 5 4 بازی اورجینال بخریم ولی دیگه از پس 40 30 بر نمیایم!
DRM هم بلاخره کرک میشه ولی زمانش خیلی مهم هست!

آخ آی گفتی !‌
امان از این مشکلات اقتصادی.

ولی خداییش خودت طاقت داری مثلا چهار پنج ماه وایسی تا کرک شه ؟ :d

اصلا بیخیال بحث تاپیک رسما داره میشه تاپیک اساسینز ! :p
انشاالله که به زودی این هم کرک شه و بتونیم لذتش رو ببریم.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
شما هنوز به فکرید؟:d!

بیخیال...مگه داستان StarForce و SplinterCell : Chaos Theory رو یادتون نیست؟؟
حل میشه حالا!
به همین خیال بشین عزیز من! نه این بازی SplinterCell : Chaos Theory و شاهزاده پارسه و نه قفلش StarForce ! یا قید بازی رو روی pc بزنید یا برید سراغ نسخه اوریج یا کنسولیش...

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
شما هنوز به فکرید؟:d!

به همین خیال بشین عزیز من! نه این بازی SplinterCell : Chaos Theory و شاهزاده پارسه و نه قفلش StarForce ! یا قید بازی رو روی pc بزنید یا برید سراغ نسخه اوریج یا کنسولیش...
نه عزیزم از این خبرا نیست یه چیزایی شنیدم که خود یوبی میخواد پچ افلاین رو بعد از عرضه ی AC BH بده بیرون من قول میدم این بازی خیلی وقت پیش کرک شده و گروها منتظر AC BH بودند که دیگه خود یوبی از این DRM استفاده نکرد مطمئن باش بعد از Ac BH بازی HAwx 2 روی pc کرک میشه 100 % شک نکن چون هکر ها هنوز یوبی رو یه حرف قدر میدونند و می ترسن کاسه ای زیره نیم کاسه باشه پس فعلا باید صبر کینم;)#:-s

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
ای بابا استارفورس مال ان سال پیش بود... این DRM الان بی کار افتادس اما در اینده قدرتمندانه همه بازیها ازش استفاده میکنن و پیریسی رو به حداقل میرسونه..

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نه عزیزم از این خبرا نیست یه چیزایی شنیدم که خود یوبی میخواد پچ افلاین رو بعد از عرضه ی AC BH بده بیرون من قول میدم این بازی خیلی وقت پیش کرک شده و گروها منتظر AC BH بودند که دیگه خود یوبی از این DRM استفاده نکرد مطمئن باش بعد از Ac BH بازی HAwx 2 روی pc کرک میشه 100 % شک نکن چون هکر ها هنوز یوبی رو یه حرف قدر میدونند و می ترسن کاسه ای زیره نیم کاسه باشه پس فعلا باید صبر کینم;)#:-s
شما مدرکی لینکی چیزی داری که میگی هکرا هکش کردن؟ اگه داری به ما هم بده اگه نداری بیخود جو نده! چون این قفل هک شدنی نیست.حالا خدارو شکر که یوبی از این اسب شیطون اومد پایین....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر