Tom Clancy's H.A.W.X 2 | PC

hawx2.jpg

Genre: Flight Action
Publisher: Ubisoft
Developer: Ubisoft Romania
Release Date: Q3 2010​

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
عجیبه که خبریس از بازی تو E3 نبوده ظاهرا!

فکر کنم تو کنفرانس یوبی هم نبود.

چرا یک سری Screenshoot از بازی با یک Cinematic Trailer نمایش داده شد.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
داداش من H.A.W.X (1) رو نخریدم هنوز آیا ارزش خریدن داره ؟!!!!!
به نظر من بزاری شماره 2 بیاد بهتره.
چون قسمت اول ضعف زیاد داشت، ممکنه یه دفعه از این شماره هم بدت بیاد.
در کل اونطور که تو نقدهای بازی خوندم شماره اول خیلی انتظارات رو برآورده نکرد (از لحاظ فنی نه فروش).

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
شماره اول به شدت آرکید گونه بود و ارزش خریدن نداره. تنها نقطه قوت باز گرافیک بالای اون بود. امیدوارم در ان نسخه فیزیک و گیم پل بازی واقعتر بشه و از حالت اب خوردن بیاد بیرون. قدرت مانور هواپیماها هم باهم فرق داشته باشه نه فقط در شعاع چرخش و سرعت دور زدن. با یه a10 نری اف 18 بزنی!!!!!!! و خلاصه اون بازی بازیه فوق العاده مزخرفی بود که امیدی به شماره دومش هم نیست

خلبانی توی باز gta sanandreas و داگفایت ازاین باحالتر بود

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خبره خوب و جالبی بود.
راستی من زیاد اهل Tom Claney's نیستم و فقط یک نسخه ازش رو بازی کردم بنام Tom Claney's : Rainbow Six LockDown که تا اونجا که یادمه اول شخص بود ! جالبه ، مثل اینکه این نسخه فقط مبارزه هواپیمایی هست ، درسته ؟

علاقه مند شدم بهش. :d
ممنون برای تاپیک. :x

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
شماره اول به شدت آرکید گونه بود و ارزش خریدن نداره. تنها نقطه قوت باز گرافیک بالای اون بود. امیدوارم در ان نسخه فیزیک و گیم پل بازی واقعتر بشه و از حالت اب خوردن بیاد بیرون. قدرت مانور هواپیماها هم باهم فرق داشته باشه نه فقط در شعاع چرخش و سرعت دور زدن. با یه a10 نری اف 18 بزنی!!!!!!! و خلاصه اون بازی بازیه فوق العاده مزخرفی بود که امیدی به شماره دومش هم نیست

خلبانی توی باز gta sanandreas و داگفایت ازاین باحالتر بود
اتفاقا به نظر من بازی خیلی قشنگی بود یکش.اگه اینجوریه پس همه ی نیدفوراسپیدا هم مسخره بودن دیگه شما اگه از ارکید خوشتون نمیاد دیگه نباید بیاین تو تاپیک خود بازی اینجوری مسخرش کنی.نقد کن ولی با یه لحنه بهتری.به نظر من بازی واقعا قشنگی بود مخصوصا قابلیت assistance on/off که واقعا بازی رو هیجانی میکرد.ماموریت های قشنگی هم داشت مخصوصا مرحله ی دفاع از موشک که داشت واسه پرتاب اماده میشد.شاید یکم تنوع ماموریت ها کم بود ولی با داشتن لوکیشنای مختلف اونم جبران میشد.تو بازی 2شم که مثله اینکه هم تنوع ماموریت ها بیشتر شده هم تعداد لوکیشنا خیلی بیشتر شده.تو تعدادی از مراحل هم اول باید از باند فرودگاه بلند شی و تو بعضی مراحل هم باید فرود بیای که مورد تو شماره قبلی نبود و باعث زیباتر شدنه بازی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر