Titanfall | Xbox One

21912289095166541092.jpg

با تشکر از kam110

استودیوی Respawn با همکاری EA در حال ساخت بازیی به نام Titanfall است که در مجله ی Gameinformer ماه July رونمایی شد.

همچنین یکی از کاربران سایت NeoGAF گفته است که این بازی برای PC,Xbox one (و X360 که توسط کس دیگری و به صورت شایعه در حال ساخت است) خواهد آمد و این بازی قرار است کمی از سیستم Cloud نیز استفاده کند.

در کاور این مجله ما خانومی رو در حال تیر اندازی به یک ماشین بزرگ میبنیم و بنا به شایعاتی که به ماه April بر میگردد این بازی در انحصار Xbox one و Xbox 360 خواهد بود و بخش چندنفره آن تنها به صورت آنلاین خواهد بود.این حالت از 16 نفر به اضافه ی تعدادی دشمن که توسط هوش مصنوعی کنترل میشود را داراست (این دشمنان ماشین هایی عظیم هستند و مبارزات همانند David .Vs Goliat خواهد بود.)
هر چند تعداد محدودی از این ماشین ها به درون بازی خواهند آمد و بازی کنان نیز وسایل مورد نیاز برای از بین بردن این ماشین ها در صورت نیاز را خواهند داشت.

به همراه این شایعات EA دامنه ای به این نام نیز در همان ماه ثبت کرده بود.
در صورتی که این بازی تنها برای دو کنسول مایکروسافت بیاید باید منتظر این بازی در کنفرانس مایکروسافت باشیم.

payamrising

کاربر سایت
Jun 5, 2013
30
نام
payam
تو منو بازی تغیراتی انجام دادن.یه تغییر دیگه اینه که میتونی با امتیاز گرفتن burn card بخری

- - -ویرایش - - -

سلام میخواستم بپرسم با این نت میشه تایتان رو بازی کرد
۲ مگ شاتل
دانلود ۵۰۰ کیلوبایت
پینگ ۸۰ تا ۹۰
تایم اوت هم اصلا ندارم

اره .خوب هم هست

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
اقا اینترنتم مخابراته و پینگم 140 ئه ولی خیلی کم اتفاق میفته که بتونم جوین شم..ولی دوستم پینگش 250 ایناس راحت وصل میشه برا من هی lost conection to server میده...راهی هست درست شه؟ پینگ باید چند باشه مگه اخه؟!

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اقا اینترنتم مخابراته و پینگم 140 ئه ولی خیلی کم اتفاق میفته که بتونم جوین شم..ولی دوستم پینگش 250 ایناس راحت وصل میشه برا من هی lost conection to server میده...راهی هست درست شه؟ پینگ باید چند باشه مگه اخه؟!

سرعت دانلود حتما بايد بيش از 100Kb باشه تا اونجايي كه من مي دونم

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
تو bandwidth usage سرعت دانلودم از 200 تا 500 متغیره اخه....الان با پینگ 95 هم هی lost conection میده لعنتی...

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
بازی عجب سرور غولی داره :d با پینگ 300 حتی یدونه لگ هم ندارم :d
Told You...:d
سرورهای بازی فوق العاده ـن. مخصوصا که بازی شدیدا سریع ـه و کوچکترین لگ کاملا تجربه ی بازی رو خراب میکنه.
پ.ن. فعلا که مشغول DA:I ـم، ولی چند روز دیگه هماهنگ کنیم با هم بازی کنیم. فعلا level بگیر. :d

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
تنها بازی ـیه وقتی نت ـم توان فیفا هم نداشته باشه راحت میرم آنلاین ـش رو بازی میکنم:d
امروز بعد از کلی بازی کردن بالاخره G2 شدم:d.البته بدی ـش اینه الان سرباز صفر ـم:|.
به دوستان هم پیشنهاد میکنم اگه سیزن پس ـش تخفیف خورد حتما بگیرن چون dlc های خوبی داره.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
بچه ها سرور های بازی شلوغ هست چه طوریه ارزش داره الان بخرم ؟ چون از مولتی کود اصلا خوشم نیومدش
ببین بازی مد های زیادی داره که میتونه کلی سرگرمت کنه.
من خودم 99% مواقع attrition بازی میکنم که امشب که چک کردم 6119 نفر داشتن فقط این مد رو میرفتن و از نظر شلوغی خیالت راحت باشه.
البته من مولتی cod رو نزدم و نمیدونم از این هم خوشت میاد یا نه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
دیشب فقط تو یه مد معمولیش 7 هزار نفر داشتن بازی می کردن :d از نظر شلوغی سرور که اصلا خیالتون راحت باشه. واسه من یک دقیقه هم طول نمیکشه تا دوتا گروه رو کاملا join بشن.
سرعت و سرور بازی هم عالیه.
شدیدا به دوستان پیشنهاد میشه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,763
نام
مارشال
بچه ها سرور های بازی شلوغ هست چه طوریه ارزش داره الان بخرم ؟ چون از مولتی کود اصلا خوشم نیومدش
در مورد شلوغی سرور که دوستان توضیح دادن.
در مورد تفاوت با مولتی COD هم باید بگم که از نظر سرعت و بالانس بودن چندین برابر بیشتر و بهتر از COD هست.
من خودم TF رو اول بازی کردم بعد رفتم سراغ COD و اصلا بهم حال نداد، مولتی COD یه سری قابلیت هاش شبیه TF هست (غیب شدن و این داستانا) ولی به خوبی TF نیست.
فقط رو دیوار دویدن های TF میارزه به مولتی COD، خیلی فاز میده. :d
2تا مود فوق هیجان انگیز (:d) داره به اسم های Marked for Death (که از اسم مشخصه، یه نفر تگ میشه همه باید اونو کتلت کنن :d) و Capture the Flag (که تو خیلی بازی های دیگه هم هست ولی با قابلیت های گیم پلی TF کلا رفته تو یه فاز دیگه) که بیشتر از همه ی مود های دیگه باهاشون حال کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر