Titanfall | Xbox One

21912289095166541092.jpg

با تشکر از kam110

استودیوی Respawn با همکاری EA در حال ساخت بازیی به نام Titanfall است که در مجله ی Gameinformer ماه July رونمایی شد.

همچنین یکی از کاربران سایت NeoGAF گفته است که این بازی برای PC,Xbox one (و X360 که توسط کس دیگری و به صورت شایعه در حال ساخت است) خواهد آمد و این بازی قرار است کمی از سیستم Cloud نیز استفاده کند.

در کاور این مجله ما خانومی رو در حال تیر اندازی به یک ماشین بزرگ میبنیم و بنا به شایعاتی که به ماه April بر میگردد این بازی در انحصار Xbox one و Xbox 360 خواهد بود و بخش چندنفره آن تنها به صورت آنلاین خواهد بود.این حالت از 16 نفر به اضافه ی تعدادی دشمن که توسط هوش مصنوعی کنترل میشود را داراست (این دشمنان ماشین هایی عظیم هستند و مبارزات همانند David .Vs Goliat خواهد بود.)
هر چند تعداد محدودی از این ماشین ها به درون بازی خواهند آمد و بازی کنان نیز وسایل مورد نیاز برای از بین بردن این ماشین ها در صورت نیاز را خواهند داشت.

به همراه این شایعات EA دامنه ای به این نام نیز در همان ماه ثبت کرده بود.
در صورتی که این بازی تنها برای دو کنسول مایکروسافت بیاید باید منتظر این بازی در کنفرانس مایکروسافت باشیم.

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
بچه ها فیفا 15 و تایتانفال که مال ea هست باید با origin آنلاین زد؟؟؟
با گلد نمیشه؟؟
با 512 مخابرات میشه آنلاین زد؟؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
مرسی از دوستان فقط یک سوال دیگه داشتم اینکه دست دوم بخرم که برای انلاین بازی کردن مشکلی نداره؟ اخه تا الان فقط اکبند میخریدم بازی دسته دوم نگرفتم تا الان

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
مرسی از دوستان فقط یک سوال دیگه داشتم اینکه دست دوم بخرم که برای انلاین بازی کردن مشکلی نداره؟ اخه تا الان فقط اکبند میخریدم بازی دسته دوم نگرفتم تا الان
نه.مشکلی نداره.فقط بازی باید سالم باشه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
بچه ها فیفا 15 و تایتانفال که مال ea هست باید با origin آنلاین زد؟؟؟
با گلد نمیشه؟؟
با 512 مخابرات میشه آنلاین زد؟؟
نه Origin لازم نیست با همون Gold اوکی ـه.
سرعتت ردیف ـه، ولی باید پینگت هم خوب باشه (البته بیشتر واسه فیفا، چون TF با پینگ 300 هم جواب میده)

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
نه Origin لازم نیست با همون Gold اوکی ـه.
سرعتت ردیف ـه، ولی باید پینگت هم خوب باشه (البته بیشتر واسه فیفا، چون TF با پینگ 300 هم جواب میده)
با پینگ 150 فیفا ردیفه؟؟؟
در کل با اینکه تایتان تقریبا قدیمیه پیشنهاد میکنی بگیرم یا نه؟؟(تازه میخوام کنسول بگیرم اولین تجربس )
مولتی برام خیلی مهمه
ممنون

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
با پینگ 150 فیفا ردیفه؟؟؟
در کل با اینکه تایتان تقریبا قدیمیه پیشنهاد میکنی بگیرم یا نه؟؟(تازه میخوام کنسول بگیرم اولین تجربس )
مولتی برام خیلی مهمه
ممنون
آره ردیفه.
الان که دیگه قیمت TF ارزون ـه و از اون لحاظ 100% ارزش داره.
غیر از اون هم میتونم بگم لذت بخش ترین تجربه ی مولتی پلیر واسه من تو نسل جدید بوده.

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
آره ردیفه.
الان که دیگه قیمت TF ارزون ـه و از اون لحاظ 100% ارزش داره.
غیر از اون هم میتونم بگم لذت بخش ترین تجربه ی مولتی پلیر واسه من تو نسل جدید بوده.
داداش دمت گرم
یه سوال دیگه هم دارم....در کل راضی هستی از x1؟؟؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
یه سوال تخصصی. فقط همین 3 مدل تایتان رو داره با همین چندتا مپ؟ :|
همین چند تا مپ منظورت همون 15 تاست؟ :d
تایتان هم گفته بودن چون ممکنه بالانس بازی بهم بخوره، اضافه نمی کنن و فقط همین سه مدل تایتان داره.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
همین چند تا مپ منظورت همون 15 تاست؟ :d
تایتان هم گفته بودن چون ممکنه بالانس بازی بهم بخوره، اضافه نمی کنن و فقط همین سه مدل تایتان داره.
3 روزه دارم بازی میکنم 6 تا مپ بیشتر ندیدم که :d
3 تا کمه خوب :| وقتی رو اسمش تایتان داره آدم انتظار داره خیلی تنوع ببینه ازشون دیگه :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
3 روزه دارم بازی میکنم 6 تا مپ بیشتر ندیدم که :d
3 تا کمه خوب :| وقتی رو اسمش تایتان داره آدم انتظار داره خیلی تنوع ببینه ازشون دیگه :d
جدیدا بازی نکردم ولی قبلا 15 تا داشت، نمی دونم الان چجوری شده. شاید ملت فقط مپ های پرطرفدار بازی می کنن (Angel City) . البته یکی از نقاط قوت بازی این بود که مپ بدی نداشت و در نتیجه تمام مپ های بازی پر طرفدار بودن:d
اره، احتمالا برای شماره بعدی نگه داشتن :|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
جدیدا بازی نکردم ولی قبلا 15 تا داشت، نمی دونم الان چجوری شده. شاید ملت فقط مپ های پرطرفدار بازی می کنن (Angel City) . البته یکی از نقاط قوت بازی این بود که مپ بدی نداشت و در نتیجه تمام مپ های بازی پر طرفدار بودن:d
اره، احتمالا برای شماره بعدی نگه داشتن :|
گیم پلی عالی سرعت و اسلحه ها و توانایی ها همه چی عالی ولی کم بودن همین مپ و تایتان ها ضد حاله
برم همون هیلو رو بخرم آخرین بارم باشه به رییس توهین می کنم :| :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
گیم پلی عالی سرعت و اسلحه ها و توانایی ها همه چی عالی ولی کم بودن همین مپ و تایتان ها ضد حاله
برم همون هیلو رو بخرم آخرین بارم باشه به رییس توهین می کنم :| :d
نه دیگه این طوری هم نبود که بگیم "ضد حال". اتفاقا به نظر من تعداد تایتان ها کافی بود و همین سه تا تایتان هم تو خیلی از موارد بالانس نبودن به نظر من (اگه کلا یک تایتان داشت، من مشکلی نداشتم :d )
تعداد نقشه ها هم که کافی بود دیگه. 15 تا نقشه + 9 تا نقشه DLC
برای من که یکی از بهترین بازی های multiplayer امسال بود. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر