Titanfall | Xbox 360

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من نفهمیدم این بازی به هارد نیاز داره یا نه؟ اگه نیاز داره پس چرا میگید نمیشه رو هارد نصبش کرد؟

من 4 گیگ دارم میتونم این بازی رو بازی کنم یا نه؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
من نفهمیدم این بازی به هارد نیاز داره یا نه؟ اگه نیاز داره پس چرا میگید نمیشه رو هارد نصبش کرد؟

من 4 گیگ دارم میتونم این بازی رو بازی کنم یا نه؟

هارد که میخواد چون پچ اچ دی رو باید نصب کنید حدود 4 گیگ فکر نکنم با 4 گیگ بتونی بازیش کنی (نمیشه نصب کرد روی هارد بازی رو :d)

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستان من بازی رو گرفتم برنر مکس هم هست....بعد از اینکه تایتل آپدیت بازی رو گرفتم رفت HD Pack رو نصب کرد و..... و رفت تو بازی.
وقتی قسمت Training رو لود میکنه صفحه سیاه میشه و همینجوری میمونه و فقط صدا میاد :|
بعد توی قسمت Storage رفتم و قسمت تایتانفال فقط سیو بازی و Title Updateــش بود و چیزی به اسم اچ دی پک نبود و هیچ حجمی هم از هاردم کم نشده!
پس این اچ دی پک کجا نصب شده؟!!!

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
[h=1]Titanfall on Xbox 360 Runs at 46FPS[/h]بله کاملا تعریف شده از بازی ولی گفته که خیلی کم در بعضی جاها screen tearing وحشتناکی میده ! :d
میانگین فریم ریت بازی هم 46fps هست و البته پلیر ها میتونن رو 30fps قفلش کنن.
Honestly, this is pretty impressive consider the Xbox 360 only has a fraction of the memory of it’s next-gen counterpart. Looks like Bluepoint Games did a fairly decent job porting Titanfall over.

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
بازی بینهایت هیجان داره من که شوتر آنلاین کم بازی میکنم عاشق این بازی شدم.فقط تنها ترسم این اجرا بازی از رو دیسکه.کنسوله منم فالکون:(

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بازی رو گرفتم و Title Update رو نصب کردم ولی وقتی میره تو بازی هنگ می کنه کل دستگاه. یعنی یه صفحه سیاه میاد و همونجا وایمیسه. هیچ کدوم از دکمه های Xbox Guide و بقیه کار نمی کنن. به اسم Burner هم بهم دادن.

مشکل از دیسکه یعنی ؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان من بازی رو گرفتم برنر مکس هم هست....بعد از اینکه تایتل آپدیت بازی رو گرفتم رفت HD Pack رو نصب کرد و..... و رفت تو بازی.
وقتی قسمت Training رو لود میکنه صفحه سیاه میشه و همینجوری میمونه و فقط صدا میاد :|
بعد توی قسمت Storage رفتم و قسمت تایتانفال فقط سیو بازی و Title Updateــش بود و چیزی به اسم اچ دی پک نبود و هیچ حجمی هم از هاردم کم نشده!
پس این اچ دی پک کجا نصب شده؟!!!

نصب کامل شده باشه درست یعنی نصبش انجام شده بخش تمرینی بازی نیاز به یک نت خوب داره شما صبح برو اون قسمتش رو رد کن

- - -ویرایش - - -

بازی رو گرفتم و Title Update رو نصب کردم ولی وقتی میره تو بازی هنگ می کنه کل دستگاه. یعنی یه صفحه سیاه میاد و همونجا وایمیسه. هیچ کدوم از دکمه های Xbox Guide و بقیه کار نمی کنن. به اسم Burner هم بهم دادن.

مشکل از دیسکه یعنی ؟

خیر مشکل از نت هست باید سرعت نت شما بالای 120 کیلوبایت باشه

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
سلام خدمت همگی
ببخشبد من سرعت اینترنتم خوبه تنها اینکه باید از این سویچ های چند شبکه ای بگیرم تا بتونم ایکس باکسمو با لپ تاپ شیر کنم. می خواستم ببینم این آموزششو کسی می دونه تا بتونیم این بازیو تموم کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
خیر مشکل از نت هست باید سرعت نت شما بالای 120 کیلوبایت باشه
از کی تاحالا سرعت مهم شده تو لایو بازی کردن ؟؟
پینگ مهم بود تا جایی که یادمه
من سرویسم 512 مخابراته دیگه ته تهش میرسه به 80 . اما تاحالا مشکلی تو بازیهای دیگه نداشتم

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
من سرویسم 512 مخابراته دیگه ته تهش میرسه به 80 . اما تاحالا مشکلی تو بازیهای دیگه نداشتم

این بازی چون از Cloud استفاده می کنه پهنای باند زیادی رو به نسبت بازی های دیگه اشغال می کنه

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سرعت نت منظورت پهنای بانده یا دانلود یا پینگ. منظورت کدوم از ایناس؟

پهنای باند 512، دانلود 160، پینگ هم حدود 120

سرعت دانلود ماله شما خوبه نمیدونم چرا همچین مشکلی دارید ماله دوستام که اسپید دانشون زیر 90 هست هی گیر میکنه

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز یعنی بنده دارم از خودم در میارم؟ توی این بازی مهمه این بازی سرعتت خوب نباشه اصلا لودینگ رو رد نمیکنه که منوی بازی رو بیاره

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
سلام بر بازی کنان عزیز
ببخشید من الان ایکس باکسمو وصل کردم به نت و همچی اکی بود.ولی در آخر پیغام آپدیت میاد.الان آپدیت دستگام بروز هست.این مشخصات ایکس باکسمه
آپدیت 16537
Lt3

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
سلام بر بازی کنان عزیز
ببخشید من الان ایکس باکسمو وصل کردم به نت و همچی اکی بود.ولی در آخر پیغام آپدیت میاد.الان آپدیت دستگام بروز هست.این مشخصات ایکس باکسمه
آپدیت 16537
Lt3

16547 آپدیت لایو هست. آپدیت کن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر