Titanfall | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من دیروز دو تا بازی تونستم بکنم به زور به سرور استرالیا وصل شد پنگ هم نوشت 56550
ولی امروز سرور استرالیا حذف شده بود و هر کاری کردن نتونستم بازی کنم :(
احتمالا سرور استراليا تو مرحله beta بوده و تا چند روز ديگه سرور اصليش راه اندازي ميشه.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اونای که مثل من نتشو نفتیه تنها کاری که میتونن کنن تا راحت بازی کنن اینه که تو منو که هستید یه بار جوین یکی از دوستا حالا هرکی بود بشید بعد خودش براتون یه سرورو باز میکنه اونموقه میتونید برید راحت توی اون سرور بازی کنید
خودم کشفش کردم :>
من همینطوری راحت بازی میکنم؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اونای که مثل من نتشو نفتیه تنها کاری که میتونن کنن تا راحت بازی کنن اینه که تو منو که هستید یه بار جوین یکی از دوستا حالا هرکی بود بشید بعد خودش براتون یه سرورو باز میکنه اونموقه میتونید برید راحت توی اون سرور بازی کنید
خودم کشفش کردم :>
من همینطوری راحت بازی میکنم؟

راست میگه این دوستمون به این شکل هم میشه راحت رفت تو بازی

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز تا ۱۲ ساعت دیگه سرور های اصلی بازی راه اندازی میشود

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
یه سوال داشتم که من این بازیو دانلود کردم ولی وقتی abgx میذارم هنوز آنلاینش verified نشده. شما چجوری میرید که بن نشدید ؟ هنوز من در اگرم که این بازیو را رایت کنم /:)

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
یه سوال داشتم که من این بازیو دانلود کردم ولی وقتی abgx میذارم هنوز آنلاینش verified نشده. شما چجوری میرید که بن نشدید ؟ هنوز من در اگرم که این بازیو را رایت کنم /:)

نه امریکا هم منتشر شده رفیقم هم خریدش برای 360 خیالت راحت

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
یعنی با اینکه داخل abgx مشکل آنلاین داره بازیرو رایت کنم و آنلاین بازی کنم ؟ اگر اینجوریه تا الان رایت کنم و حالشو ببرم :x

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
این قضیه پینگ مثل اینکه فقط برا ایران نیست :|
30798001620846927591.jpg

80953646479596342478.jpg
ولی خدایی راحت میشه بازی کرد ... نمیدونم چرا بقیه مشکل دارن ،
خوشبختانه بازی کمپر توش خیلی خیلی کم پیدا میشه و خیلی بازی لذت بخش تر از MW شده. Respawn مچکریم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر